ZETOR 7211
- 1986
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3595 cm³
- 46 kW ≈ 63 k
VIN27037
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 13:24 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4237700
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 6× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 7211
- Typ
- ZETOR 7211 /
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 29. 12. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 12. 1986
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3595 cm³
- Výkon
- 46 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 17. 10. 2018
- Provozovatel: fyzická osoba od 17. 10. 2018
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 29. 12. 1986 | První registrace | Státní statek Dubá, státní podnik (IČO 00119342) | Registr silničních vozidel |
| 26. 7. 1994 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 25. 2. 2000 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 17. 10. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 9. 2026 | Opakovaná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | 6 270 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 9. 2030 |
| 3. 9. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Horšovský Týn (č. 3408) | 6 270 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné
| 3. 9. 2030 |
| 12. 3. 2026 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 12. 3. 2027 |
| 14. 8. 2025 | Pravidelná STK | Mýto (č. 3418) | 4 760 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 13. 9. 2025 |
| 14. 8. 2025 | Opakovaná STK + měření emisí | Mýto (č. 3418) | 4 760 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 8. 2029 |
| 7. 5. 2025 | Pravidelná STK | Slatiňany (č. 6618) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 5. 2029 |
| 2. 5. 2025 | Měření emisí | Slatiňany (č. 160301) | – | – | bez závad | 2. 5. 2029 |
| 22. 4. 2025 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 4. 2029 |
| 22. 4. 2025 | Měření emisí | Mirotice (č. 530507) | 993 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2027 |
| 13. 3. 2025 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2026 |
| 9. 10. 2024 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 10. 2028 |
| 30. 5. 2024 | Evidenční kontrola | Mýto (č. 3418) | 4 760 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 5. 2024 | Pravidelná STK | Dubicko (č. 6801) | 1 423 km | způsobilé | 3 lehké
| 16. 5. 2028 |
| 13. 3. 2024 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2025 |
| 15. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 6725) | 1 218 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 9. 2027 |
| 15. 3. 2023 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 15. 3. 2024 |
| 16. 3. 2022 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2023 |
| 6. 8. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Kožlany (č. 3425) | 4 760 km | způsobilé | 4 lehké
| 6. 8. 2025 |
| 6. 8. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 3 130 km | způsobilé | 9 lehkých
| 6. 8. 2025 |
| 4. 7. 2021 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 7. 2025 |
| 3. 7. 2021 | Měření emisí | Hlinsko (č. 460322) | – | – | bez závad | 3. 7. 2025 |
| 28. 4. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 4 lehké
| 28. 4. 2025 |
| 18. 3. 2021 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2022 |
| 15. 10. 2020 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 10. 2024 |
| 22. 5. 2020 | Pravidelná STK | Dubicko (č. 6801) | 1 423 km | způsobilé | 4 lehké
| 21. 5. 2024 |
| 21. 5. 2020 | Měření emisí | Dubicko (č. 480925) | 1 423 km nižší než dříve | – | bez závad | 21. 5. 2024 |
| 11. 5. 2020 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | 3 929 km | způsobilé | 6 lehkých
| 30. 4. 2024 |
| 30. 4. 2020 | Měření emisí | Hlučín (č. 480616) | 3 929 km | – | bez závad | 30. 4. 2024 |
| 19. 3. 2020 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 19. 3. 2021 |
| 21. 3. 2019 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 21. 3. 2020 |
| 17. 10. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | 1 218 km nižší než dříve | způsobilé | 10 lehkých
| 17. 10. 2022 |
| 5. 6. 2018 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | bez závad | |
| 22. 3. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2019 |
| 27. 10. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | 6 214 km | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 10. 2021 |
| 19. 7. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | 4 760 km | způsobilé | 4 lehké
| 19. 7. 2021 |
| 28. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 4. 2021 |
| 29. 3. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | 3 130 km | způsobilé | 6 lehkých
| 29. 3. 2021 |
| 23. 3. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2018 |
| 30. 12. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 12. 2020 |
| 18. 4. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6801) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 15. 4. 2020 |
| 23. 3. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2017 |
| 30. 11. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3841) | 4 690 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 30. 11. 2019 |
| 28. 11. 2015 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | 4 lehké
| 6. 11. 2019 |
| 6. 11. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné
| 6. 12. 2015 |
| 2. 4. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2016 |
| 2. 4. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 4. 2015 |
| 10. 9. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | 4 lehké
| 10. 9. 2017 |
| 3. 4. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 3. 4. 2014 |
| 29. 3. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 3. 2017 |
| 7. 3. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 3. 2017 |
| 5. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 4. 2013 |
| 5. 4. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3841) | 18 968 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 4. 2016 |
| 28. 3. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6801) | – | způsobilé | 3 lehké
| 26. 3. 2016 |
| 6. 4. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 4. 2012 |
| 28. 3. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6304) | – | způsobilé | 3 lehké
| 22. 3. 2015 |
| 15. 4. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2011 |
| 20. 5. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3418) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 5. 2013 |
| 16. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 4. 2010 |
| 16. 4. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 4 lehké
| 16. 4. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Státní statek Dubá, státní podnik (IČO 00119342)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Konec: provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2011 · stanice: PŘESECKÁ 164, 379 01, TŘEBOŇ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2015 · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-6305-15-61-5032Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2015 · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2019 · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2019 · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-6305-15-61-5127
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2022 · stanice: Hospodářské středisko Mělkovice 1, 59101, Žďár nad Sázavou · protokol CZ-6717-18-60-8015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2027 · stanice: Horní Radslavice 51, 59401, Velké Meziříčí · protokol CZ-6725-23-59-9040
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (ZETOR 7211 1986 v ČR obvykle 1,4, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 67,5 %
Srovnáváme s 1 647 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 7211
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 7211
- Typ
- ZETOR 7211 /
- VIN
- 27037
- PČV
- 4237700
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGROZET ZETOR, BRNO
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 29. 12. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 12. 1986
- Druh (typ)
- TRAKTOR KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZBROJOVKA BRNO
- Typ motoru
- Z 7201
- Číslo motoru
- 41487
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 46 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3595
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 25 / 19
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3800/ 1840/ 2683
- Rozvor [mm]
- 2257
- Provozní hmotnost
- 3410
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5090/ 5090
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- / 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 8500/ 8500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,50-16/ 5,50 FX 16
16,9-30/ DW 14X30
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AGROZET LETOVICE
- Výrobní číslo karoserie
- 27037
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1513-001-85
- Číslo TP
- AH533059
- Číslo ORV
- ZAA172182
- Druh RZ
- TRAKTOR
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 27037
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.