MULTICAR
- 1988
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 2240 cm³
- 34 kW ≈ 46 k
VIN180508
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 22:21 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4275002
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 8× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Typ
- MULTICAR M 25.1 A / MULTICAR M 25.1 A
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 16. 12. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 12. 1988
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2240 cm³
- Výkon
- 34 kW
- Kategorie
- N1 – Nákladní automobil sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Richard Pokorný (IČO 12217581) od 27. 5. 2026
- Provozovatel: Richard Pokorný (IČO 12217581) od 27. 5. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 12. 1988 | První registrace | SPRAVA REKR.CHAT#3803#TERLICKO## # # | Registr silničních vozidel |
| 22. 8. 1994 | Nový provozovatel | Obecní služby Těrlicko (IČO 48004499) | Registr silničních vozidel |
| 10. 12. 1999 | Nový provozovatel | Obec Těrlicko (IČO 00297666) | Registr silničních vozidel |
| 28. 12. 2000 | Nový provozovatel | SUN MORAVOSTAV spol. s r.o. v likvidaci (IČO 46342613) | Registr silničních vozidel |
| 1. 3. 2001 | Nový vlastník a provozovatel | Technické služby Jeseník a. s. (IČO 64610063) | Registr silničních vozidel |
| 27. 5. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Richard Pokorný (IČO 12217581) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 5. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Jihlava (č. 3709) | 79 757 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 5. 2028 |
| 10. 11. 2025 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3806) | 12 950 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 10. 11. 2027 |
| 15. 5. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Jihlava (č. 3709) | 78 954 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 5. 2026 |
| 3. 11. 2023 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3806) | 642 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné
| 3. 12. 2023 |
| 3. 11. 2023 | Opakovaná STK | Jeseník (č. 3806) | 650 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 11. 2025 |
| 31. 10. 2023 | Měření emisí | Jeseník (č. 581101) | 618 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 31. 10. 2025 |
| 16. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Jihlava (č. 3709) | 77 918 km | způsobilé | 8 lehkých
| 16. 5. 2024 |
| 21. 10. 2021 | Opakovaná STK | Jeseník (č. 3806) | 33 462 km | způsobilé | 4 lehké
| 11. 10. 2023 |
| 11. 10. 2021 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3806) | 33 201 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné
| 10. 11. 2021 |
| 6. 10. 2021 | Měření emisí | Jeseník (č. 581101) | 33 143 km | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2022 |
| 18. 7. 2019 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3801) | 15 068 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 18. 7. 2021 |
| 18. 7. 2019 | Měření emisí | Jeseník (č. 581101) | 15 065 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2021 |
| 15. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Jihlava (č. 3709) | 75 328 km | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 5. 2021 |
| 17. 7. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | 196 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2019 |
| 14. 6. 2017 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | 73 439 km | způsobilé | 8 lehkých
| 15. 5. 2019 |
| 15. 5. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | 73 272 km | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 4 vážné
| 14. 6. 2017 |
| 15. 5. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | 71 275 km | způsobilé | 9 lehkých
| 15. 5. 2017 |
| 12. 2. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | 28 113 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 12. 2. 2017 |
| 16. 5. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | 69 630 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 5. 2015 |
| 7. 2. 2013 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | 133 896 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 2. 2015 |
| 6. 2. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | 133 887 km | nezpůsobilé | 1 lehká, 2 nebezpečné
| 6. 2. 2013 |
| 20. 5. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | 67 531 km | způsobilé | 6 lehkých
| 20. 5. 2013 |
| 10. 2. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | 500 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 10. 2. 2013 |
| 21. 5. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | 65 564 km | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 5. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel SPRAVA REKR.CHAT#3803#TERLICKO## # #
-
Nový provozovatel Obecní služby Těrlicko (IČO 48004499)
-
Nový provozovatel Obec Těrlicko (IČO 00297666)
-
Nový provozovatel SUN MORAVOSTAV spol. s r.o. v likvidaci (IČO 46342613)
-
Nový vlastník a provozovatel Technické služby Jeseník a. s. (IČO 64610063)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2013 · stanice: KRÁTKÁ 487, 54901, NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: SLUNNÁ 98, 79001, JESENÍK - BUKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2015 · stanice: SLUNNÁ 98, 79001, JESENÍK - BUKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2017 · stanice: SLUNNÁ 98, 79001, JESENÍK - BUKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2019 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-17-07-0714
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2021 · stanice: SLUNNÁ 98, 79001, JESENÍK - BUKOVICE · protokol CZ-3801-19-07-0583
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2021 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-21-10-0038
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 10. 2023 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-21-10-0078
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2023 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-23-11-0011Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2025 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-23-11-0014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2027 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-25-11-0033
-
Nový vlastník a provozovatel Richard Pokorný (IČO 12217581)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Typ
- MULTICAR M 25.1 A / MULTICAR M 25.1 A
- Typ kód
- MULTICAR M 25.1 A
- VIN
- 180508
- PČV
- 4275002
- Druh vozidla
- Nákladní automobil sklápěcí
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- VEB FAHRZEUGWERK WALTERSHAUSEN NDR
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 16. 12. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 12. 1988
- Druh (typ)
- 99 SYPAČ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VEB MOTORENWERK CUNEWALDE NDR
- Typ motoru
- 4 VD 8,8/9,0-1SRF
- Číslo motoru
- 19880681
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 34 / 2800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2240
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 9 / 33
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4040/ 1810/ 2440
- Rozvor [mm]
- 2100
- Provozní hmotnost
- 1750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1610/ 1610
2600/ 2600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6,70-13 C PR 6/ 5K X 13
6,70-13 C PR 6/ 5K X 13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VEB FAHRZEUGWERK WALTERSHAUSEN NDR
- Výrobní číslo karoserie
- 180508
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1206
- Číslo ORV
- UBO410147
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 27.5.2026 ZAPLACEN EMISNÍ POPLATEK 10 000 KČ.
- Další záznamy
- NORMA PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA ” S ” JE 12,0 DMm³.100KM-1
POVOLENY VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKY FMD Č. 41/84 SB.:
§ 21 ODST. 1, § 28 ODST. 2, §31 ODST. 1, § 33 ODST. 3, § 35 ODST. 7, § 48 ODST. 2.
PRO ÚČELY NORMOVÁNÍ PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA JE STANOVEN ÚDAJ:
S=12 DMm³ . 100 KM-1
PO NAMONTOVÁNÍ SNĚHOVÉHO PLUHU MĚNÍ SE OZNAČENÍ TYPU VOZIDLA A ÚDAJE TAKTO:
TYP: M 25.1A 19.1/23.1
DÉLKA: 5 705 MM
ŠÍŘKA:2000 MM
POHOTOVOSTNÍ HMOTNOST: 2210 KG
UŽITEČNÁ HMOTNOST: 1290KG
V KARVINÉ DNE 22.8.1994 VÝMĚNNÝ SYSTÉM ZRUŠEN V.Č. PODVOZKU 180508, Č. MOTORU: 19880681
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 180508
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.