BSS PS 17.13
- 1990
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- 0 cm³
VIN2744
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 5:21 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4287103
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 65 dnů (26. 2. 2014 až 2. 5. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- PS 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13 / PS2 17.13
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1990
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- OT4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ TRAKTOROVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AGROSONEP SKALKA, spol. s r.o. (IČO 48269395) od 2. 5. 2014
- Provozovatel: AGROSONEP SKALKA, spol. s r.o. (IČO 48269395) od 2. 5. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1990 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 27. 6. 1990 | Nový provozovatel | Vojenské stavby, a.s. v likvidaci (IČO 47115696) | Registr silničních vozidel |
| 26. 10. 1999 | Nový provozovatel | Vojenské stavby CZ a.s. (IČO 25684965) | Registr silničních vozidel |
| 19. 2. 2001 | Nový provozovatel | Jiří Bobysud (IČO 15136299) | Registr silničních vozidel |
| 21. 2. 2001 | Nový provozovatel | Josef Jelínek (IČO 19027346) | Registr silničních vozidel |
| 16. 12. 2004 | Nový provozovatel | IK TRADE S.R.O.,DRÍNOV 109, SLANÝ | Registr silničních vozidel |
| 10. 1. 2005 | Nový provozovatel | IK Trade, s.r.o. (IČO 26499941) | Registr silničních vozidel |
| 21. 5. 2007 | Nový provozovatel | ING.JAROSLAV VANEK, JENCICE 130,LOVOSICE | Registr silničních vozidel |
| 24. 5. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | Jaroslav Vaněk (IČO 46059482) | Registr silničních vozidel |
| 26. 2. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | AGROSONEP SKALKA, spol. s r.o. (IČO 48269395) | Registr silničních vozidel |
| 2. 5. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | AGROSONEP SKALKA, spol. s r.o. (IČO 48269395) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 9. 2026 | Před registrací | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | 92 745 km | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2030 |
| 4. 9. 2025 | Pravidelná STK | Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) | – | způsobilé | bez závad | 4. 9. 2029 |
| 3. 3. 2025 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2029 |
| 4. 12. 2024 | Pravidelná STK | Sviadnov (č. 3822) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 12. 2028 |
| 11. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 1 764 km | způsobilé | 7 lehkých
| 11. 6. 2028 |
| 27. 3. 2024 | Opakovaná STK | Třinec (č. 3824) | – | způsobilé | 4 lehké
| 19. 3. 2028 |
| 19. 3. 2024 | Pravidelná STK | Třinec (č. 3824) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 12 vážných
| 18. 4. 2024 |
| 26. 1. 2024 | Pravidelná STK | Hořovice (č. 3224) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 1. 2026 |
| 11. 10. 2023 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3612) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 10. 2027 |
| 26. 9. 2023 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | – | způsobilé | 4 lehké
| 26. 9. 2027 |
| 21. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 9. 2027 |
| 15. 9. 2023 | Evidenční kontrola | Most (č. 3506) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 7. 2023 | Pravidelná STK | Obrnice (č. 3515) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 7. 2027 |
| 10. 5. 2023 | Pravidelná STK | Liběšice (č. 6512) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 10. 5. 2027 |
| 23. 9. 2022 | Opakovaná STK | Litoměřice (č. 3532) | – | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2026 |
| 23. 9. 2022 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3532) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 23. 10. 2022 |
| 20. 12. 2021 | Pravidelná STK | Hořovice (č. 3224) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 12. 2023 |
| 4. 10. 2021 | Evidenční kontrola | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 7. 9. 2021 | Pravidelná STK | Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) | – | způsobilé | bez závad | 7. 9. 2025 |
| 24. 3. 2021 | Pravidelná STK | Most (č. 3506) | – | způsobilé | bez závad | 24. 3. 2025 |
| 11. 3. 2021 | Pravidelná STK | Sviadnov (č. 3822) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 3. 2025 |
| 4. 3. 2021 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2025 |
| 2. 6. 2020 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | – | způsobilé | 2 lehké
| 1. 6. 2024 |
| 18. 5. 2020 | Opakovaná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 1 540 km | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 4. 2024 |
| 21. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 1 534 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 4 vážné
| 21. 4. 2024 |
| 24. 3. 2020 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 3. 2024 |
| 10. 3. 2020 | Pravidelná STK | Třinec (č. 3824) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 10. 3. 2024 |
| 18. 12. 2019 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 12. 2023 |
| 17. 10. 2019 | Před registrací | Hořovice (č. 3224) | – | způsobilé | 2 lehké
| |
| 9. 10. 2019 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3612) | 98 768 km | způsobilé | 1 lehká
| 9. 10. 2023 |
| 14. 5. 2019 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 3 lehké
| 14. 5. 2023 |
| 18. 4. 2019 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3220) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 18. 4. 2023 |
| 18. 3. 2019 | Evidenční kontrola | Litoměřice (č. 3532) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 7. 2018 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2022 |
| 11. 7. 2018 | Pravidelná STK | Krásný Dvůr (č. 6505) | 80 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 11. 7. 2022 |
| 20. 10. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2021 |
| 11. 9. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2021 |
| 4. 9. 2017 | Na žádost zákazníka | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| |
| 21. 3. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | 2 427 km | způsobilé | 2 lehké
| 21. 3. 2021 |
| 16. 3. 2017 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 3. 3. 2017 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 2. 3. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 3. 2021 |
| 7. 7. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2020 |
| 9. 6. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3506) | – | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2020 |
| 2. 6. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 6. 2020 |
| 6. 4. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 6. 5. 2016 |
| 6. 4. 2016 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 6. 4. 2020 |
| 10. 3. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 10. 3. 2020 |
| 22. 12. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 1 268 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 22. 12. 2019 |
| 3. 11. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 11. 2019 |
| 8. 10. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 10. 2019 |
| 23. 4. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3220) | – | způsobilé | 3 lehké
| 23. 4. 2019 |
| 20. 7. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 75 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 20. 7. 2018 |
| 19. 7. 2014 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3753) | 10 934 km | způsobilé | bez závad | |
| 23. 6. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 28. 3. 2014 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 9. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 10. 9. 2017 |
| 28. 8. 2013 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 7. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | 5 000 km | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2017 |
| 3. 4. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 4. 2017 |
| 5. 3. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2017 |
| 22. 11. 2012 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 13. 11. 2013 |
| 13. 11. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | nezpůsobilé | 8 lehkých, 2 vážné, 2 nebezpečné
| |
| 5. 6. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 6. 2016 |
| 11. 4. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2016 |
| 16. 3. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 3. 2016 |
| 6. 1. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 1. 2016 |
| 22. 12. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | bez závad | 22. 12. 2015 |
| 9. 12. 2011 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | 2 330 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 9. 12. 2011 |
| 2. 11. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 11. 2015 |
| 10. 10. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | 8 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 10. 10. 2015 |
| 5. 10. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 4 lehké
| 5. 10. 2012 |
| 12. 9. 2011 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | bez závad | 12. 9. 2011 |
| 15. 2. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3220) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 2. 2015 |
| 29. 9. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 9. 2011 |
| 23. 4. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 150 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 23. 4. 2011 |
| 17. 10. 2009 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 250 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 9. 2010 |
| 18. 9. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 250 000 km | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 5 vážných
| 18. 10. 2009 |
| 28. 4. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 28. 4. 2010 |
| 12. 3. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 12. 3. 2013 |
| 11. 3. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 3. 2013 |
| 14. 1. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 14. 1. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Vojenské stavby, a.s. v likvidaci (IČO 47115696)
-
Nový provozovatel Vojenské stavby CZ a.s. (IČO 25684965)
-
Nový provozovatel Jiří Bobysud (IČO 15136299)
-
Nový provozovatel Josef Jelínek (IČO 19027346)
-
Nový provozovatel IK TRADE S.R.O.,DRÍNOV 109, SLANÝ
-
Nový provozovatel IK Trade, s.r.o. (IČO 26499941)
-
Nový provozovatel ING.JAROSLAV VANEK, JENCICE 130,LOVOSICE
-
Nový vlastník a provozovatel Jaroslav Vaněk (IČO 46059482)Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2012 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2013 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
Vyřazení z provozu LOVOSICE
-
Nový vlastník a provozovatel AGROSONEP SKALKA, spol. s r.o. (IČO 48269395)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEMEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
Nový vlastník a provozovatel AGROSONEP SKALKA, spol. s r.o. (IČO 48269395)
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
Konec vyřazení z provozu LOVOSICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2023 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-19-55-9003
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2027 · stanice: ZIMOŘ 8, 41145, LIBĚŠICE · protokol CZ-6512-23-05-0021
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- PS 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13 / PS2 17.13
- Typ kód
- PS2 17.13
- VIN
- 2744
- PČV
- 4287103
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ TRAKTOROVÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
- Kategorie vozidla
- OT4
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1990
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 2150
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 4250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8500/ 8500
8500/ 8500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2300
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 16,5-22,5 PR/ 13,00-22,5
16,5-22,5 PR/ 13,00-22,5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS K.P. , SENICE , ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 2744
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA D50-A
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1898
- Číslo TP
- UH109532
- Číslo ORV
- ZAA289467
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- DEPOZIT 2-337/2013. DNE 26.02.2014 ZMĚNA VLASTNÍKA I PROVOZOVATELE V PŘEVODU-2XRZ+ORV ZŮSTÁVAJÍ ULOŽENY V DEPOZITU. BEZ TK. 02.05.2014: pozitivní lustrace - kontzultováno s PČR (pátrači Litoměřice) - vozidlo nebylo nalezeno v pátrání.
- Další záznamy
- 25.06.2014: Proveden a přestavba, změna kategorie na OT4.
PROPOJENÍ BRZD ANO - PRŮBĚŽNÝ (DVOUHADICOVÝ) BRZDOVÝ SYSTÉM.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
- SPOJOVACÍ ZAŘÍZENÍ TŘÍDA S, ZÁVĚSNÉ OKO PRŮMĚR 41 MM
- CELKOVÁ VÝŠKA VOZIDLA AŽ 4 000 MM (DLE NÁSTVKŮ)
ALTERNATIVNÍ MONTÁŽ RÁFKŮ, PNEUMATIK:
13,00-22,5, 16,5R-22,5 20PR
7,5-20, 10,00-20 16PR
7,5-20, 10,00-20 16PR
22,5-11,75, 425/65 R22,5 20PR
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB., VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH PŘEDPISŮ.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2744
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.