URSUS C
- 1973
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 4562 cm³
VIN28992
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:50 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4287899
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo bylo vyvezeno do zahraničíV registru má stav „vývoz“. V Česku už nemá být provozováno; kupovat ho tu je rizikové (může jít o vozidlo, které se vrátilo ze zahraničí nebo má problematickou historii).
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1973. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- URSUS
- Model
- C
- Typ
- URSUS C 385 /
- Rok výroby
- 1973
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1973
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 8. 1996
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4562 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- . – Traktor kolový
- Stav v registru
- vyvezené do zahraničí
Aktuálně v registru
- Vlastník: Va.Pe.X, spol. s r.o. (IČO 13582810) od 5. 8. 1996
- Provozovatel: Va.Pe.X, spol. s r.o. (IČO 13582810) od 5. 8. 1996
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1973 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 23. 1. 1974 | Nový provozovatel | NEDOMICE 47 | Registr silničních vozidel |
| 23. 1. 1974 | Nový provozovatel | Statek Teplice, státní podnik (IČO 00387509) | Registr silničních vozidel |
| 22. 2. 1996 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 5. 8. 1996 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 5. 8. 1996 | Nový vlastník a provozovatel | Va.Pe.X, spol. s r.o. (IČO 13582810) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 9. 2026 | Evidenční kontrola | Olomouc (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 7. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3312) | 3 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2030 |
| 12. 4. 2026 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | 2 684 km | způsobilé | 3 lehké | 12. 4. 2030 |
| 1. 6. 2024 | Pravidelná STK | Liběšice (č. 6512) | – | způsobilé | 4 lehké | 1. 6. 2028 |
| 4. 1. 2023 | Evidenční kontrola | Jindřichův Hradec (č. 3312) | 3 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 8. 5. 2021 | Evidenční kontrola | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 19. 6. 2020 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | 5 km | způsobilé | 2 lehké | 19. 6. 2024 |
| 18. 6. 2020 | Měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 430304) | 5 km nižší než dříve | – | 1 lehká | 18. 6. 2024 |
| 18. 5. 2020 | Opakovaná STK | Vlašim (č. 3237) | 2 683 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 18. 5. 2024 |
| 18. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Vlašim (č. 3237) | 2 683 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 5 lehké, 3 vážné | 18. 5. 2024 |
| 27. 4. 2020 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 3 lehké | 27. 4. 2024 |
| 12. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 5 lehké | 12. 5. 2020 |
| 1. 12. 2014 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3323) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 11. 2014 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | – | způsobilé | 3 lehké | 28. 11. 2018 |
| 28. 11. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná | 28. 11. 2014 |
| 24. 6. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 5 lehké | 23. 6. 2018 |
| 1. 12. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 6 lehké | 1. 12. 2014 |
| 9. 3. 2009 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3513) | 7 000 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Nový provozovatel NEDOMICE 47Nový provozovatel Statek Teplice, státní podnik (IČO 00387509)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Va.Pe.X, spol. s r.o. (IČO 13582810)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – TEPLICE
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (URSUS C 1973 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 46,1 %
Srovnáváme s 749 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu URSUS C
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- URSUS
- Obchodní označení
- C
- Typ
- URSUS C 385 /
- VIN
- 28992
- PČV
- 4287899
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- .
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1973
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1973
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 8. 1996
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- Z 8001
- Číslo motoru
- 5/220750
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4562
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 5990
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5990/ 5990
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 28992
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VÝVOZ
- ZTP
- 803
- Číslo TP
- AD118964
- Číslo ORV
- AAD789152
- Druh RZ
- VÝVOZ DO CIZINY
- Doplňkový text na TP
- vývoz Polsko: WEGRZYN Roman 26.2.1956Bogdanovice129 4-8-100 Gubczice Polsko pas AA8115343 SPZ2x odebrány
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 28992
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.