ZETOR
- 1986
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3595 cm³
- 46 kW ≈ 63 k
VIN21944
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 15:28 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/432541
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Typ
- ZETOR 7211 / 7211
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 10. 6. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 6. 1986
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3595 cm³
- Výkon
- 46 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělská společnost Nalžovice, a.s. (IČO 25778706) od 9. 10. 2000
- Provozovatel: Zemědělská společnost Nalžovice, a.s. (IČO 25778706) od 9. 10. 2000
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 6. 1986 | První registrace | JZD RADIC | Registr silničních vozidel |
| 9. 10. 2000 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělská společnost Nalžovice, a.s. (IČO 25778706) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Sedlčany (č. 3235) | 8 123 km | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 2. 2028 |
| 30. 3. 2023 | Pravidelná STK | Brno (č. 6714) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 3. 2027 |
| 24. 1. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Sedlčany (č. 3235) | 8 123 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehkých
| 24. 1. 2024 |
| 22. 11. 2018 | Pravidelná STK | Žatčany (č. 6714) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 11. 2022 |
| 25. 4. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 2. 2020 |
| 19. 10. 2015 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 6726) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 3. 2014 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3421) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 3. 2018 |
| 28. 6. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | – | způsobilé | 4 lehké
| 28. 6. 2017 |
| 30. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 4 lehké
| 27. 4. 2016 |
| 21. 3. 2011 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 50 000 km | způsobilé | 9 lehkých
| 16. 3. 2015 |
| 16. 3. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 50 000 km | dočasně způsobilé | 9 lehkých, 1 vážná
| 15. 4. 2011 |
| 27. 10. 2009 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3421) | – | způsobilé | 4 lehké
| 27. 10. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel JZD RADIC
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělská společnost Nalžovice, a.s. (IČO 25778706)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2016 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-12-54-5036
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2020 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2024 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-20-01-0433
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2028 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-24-02-0519
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Typ
- ZETOR 7211 / 7211
- Typ kód
- 7211
- VIN
- 21944
- PČV
- 432541
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Druh vozidla 2. ř.
- ZEMĚDĚLSKÝ
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGROZET ZETOR, K.P., BRNO, ČR
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 10. 6. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 6. 1986
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZBROJOVKA, K.P., BRNO, ČR
- Typ motoru
- Z 7201
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 46 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3595
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- ČSN
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / 0 /
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 25 / 19
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3800/ 1840/ 2683
- Rozvor [mm]
- 2257
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 3410
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5090/ 5090
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1462/ 1462
3532/ 3532
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 8500/ 8500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7.50-16/ 5.50 F X 16
16.9-30/ DW 14 X 30
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AGROZET LETOVICE, AGROZET BRNO, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 21944
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- NEZJIŠTĚNO
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1513-0193-83
- Číslo TP
- AI116104
- Číslo ORV
- ZAA369732
- Druh RZ
- TRAKTOR
- Doplňkový text na TP
- 21.01.2016 ČÍLO MOTORU SE NEEVIDUJE
- Další záznamy
- NA TRAKTORU LZE ALTERNATIVNĚ NAMONTOVAT ROZMĚR PNEUMATIK A RÁFKŮ:
PŘEDNÍ PNEU: 6,50 - 16; 7,50 - 20 ;
ZADNÍ PNEU : 16,9 - 28; 12,4 - 36; 13,6 - 36; 16,9 - 34;
PŘEDNÍ RÁFKY: 4,50 EX16; 5,50 FX20;
ZADNÍ RÁFKY: W 12 X 28; W 11 X 36 ; W 15 LX 34.
VÝROBCE PŘIPOUŠTÍ MAX. 2,5 NÁSOBEK PROVOZNÍ HMOTNOSTI TRAKTORU PODLE BODU 6, TZN. SE VŠEMI ZÁVAŽÍMI PŘI VYBAVENÍ AGRO,
PRO PŘÍVĚS I NÁVĚS.
ČELNÍ STŘEŠNÍ SVĚTLOMETY MOHOU BÝT POUŽÍVÁNY PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH JEN V TĚCH PŘÍPADECH, KDY JE NA TRAKTORU NAVĚŠEN ČELNĚ NESENÝ STROJ, NEBO ZAŘÍZENÍ PŘEKRÝVAJÍCÍ HLAVNÍ SVĚTLOMETY.
POVOLENY VYJÍMKY Z USTANOVENÍ VYHLŠKY FMD Č. 41/1984 SB.,
§ 13 ODST. 8; § 19 ODST. 1; § 42 ODST.1; § 59 ODST. 2; § 60 ODST. 2; § 67 ODST. 7.
NENÍ SPLNĚNA PODMÍNKA UMÍSTĚNÍ SPZ - § 92 ODST. 2 VYHLÁŠKY MV Č. 145/56 ÚL.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 21944
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.