BSS NS1
- 1990
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN291
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 20:50 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4355200
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo bylo vyvezeno do zahraničíV registru má stav „vývoz“. V Česku už nemá být provozováno; kupovat ho tu je rizikové (může jít o vozidlo, které se vrátilo ze zahraničí nebo má problematickou historii).
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- NS1
- Typ
- BSS NS1 30.23.20 /
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 11. 2000
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Návěs nákladní sklápěčkový
- Stav v registru
- vyvezené do zahraničí
Aktuálně v registru
- Vlastník: Pavel Sapoušek (IČO 41607830) od 13. 11. 2000
- Provozovatel: Pavel Sapoušek (IČO 41607830) od 13. 11. 2000
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1990 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 10. 11. 1995 | Nový provozovatel | Vojenské stavby, a.s. v likvidaci (IČO 47115696) | Registr silničních vozidel |
| 27. 1. 2000 | Nový provozovatel | Vojenské stavby CZ a.s. (IČO 25684965) | Registr silničních vozidel |
| 13. 11. 2000 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 13. 11. 2000 | Nový vlastník a provozovatel | Pavel Sapoušek (IČO 41607830) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 10. 2026 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 4 lehké
| 6. 10. 2030 |
| 20. 5. 2026 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3119) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 3. 2026 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2030 |
| 2. 12. 2025 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | 2. 12. 2029 |
| 19. 7. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2029 |
| 9. 6. 2025 | Pravidelná STK | Horažďovice (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2027 |
| 29. 5. 2025 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2029 |
| 21. 5. 2025 | Pravidelná STK | Obrnice (č. 3515) | – | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2027 |
| 14. 5. 2025 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2029 |
| 10. 4. 2025 | Pravidelná STK | Jilemnice (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 10. 4. 2027 |
| 9. 9. 2024 | Pravidelná STK | Teplice (č. 3531) | – | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2028 |
| 20. 5. 2024 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2028 |
| 20. 5. 2024 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2028 |
| 24. 1. 2024 | Evidenční kontrola | Konice (č. 3742) | – | způsobilé | bez závad | |
| 14. 8. 2023 | Pravidelná STK | Rožnov pod Radhoštěm (č. 3745) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 8. 2027 |
| 4. 8. 2023 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3606) | – | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2027 |
| 11. 7. 2023 | Pravidelná STK | Horažďovice (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2027 |
| 10. 7. 2023 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3406) | – | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2027 |
| 25. 5. 2023 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 5. 2027 |
| 23. 5. 2023 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 5. 2027 |
| 27. 4. 2023 | Pravidelná STK | Hranice (č. 3813) | – | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2027 |
| 19. 4. 2023 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 4. 2027 |
| 10. 3. 2023 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2027 |
| 16. 11. 2022 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 11. 2026 |
| 17. 10. 2022 | Evidenční kontrola | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 10. 2022 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 10. 2026 |
| 16. 6. 2022 | Pravidelná STK | Obrnice (č. 3515) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 6. 2024 |
| 16. 5. 2022 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 5. 2026 |
| 8. 4. 2022 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 8. 5. 2022 |
| 19. 8. 2021 | Pravidelná STK | Jilemnice (č. 3637) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 8. 2023 |
| 31. 5. 2021 | Pravidelná STK | Brno (č. 3722) | – | způsobilé | 3 lehké
| 31. 5. 2025 |
| 19. 4. 2021 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 4. 2025 |
| 19. 11. 2020 | Pravidelná STK | Jetřichov (č. 3641) | – | způsobilé | bez závad | 19. 11. 2024 |
| 6. 10. 2020 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2024 |
| 25. 9. 2020 | Pravidelná STK | Teplice (č. 3531) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 25. 10. 2020 |
| 25. 9. 2020 | Opakovaná STK | Teplice (č. 3531) | – | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2024 |
| 3. 6. 2020 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 6. 2022 |
| 5. 3. 2020 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2024 |
| 24. 1. 2020 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 1. 2022 |
| 4. 11. 2019 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 11. 2023 |
| 6. 8. 2019 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3403) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 8. 2023 |
| 5. 8. 2019 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3606) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 8. 2023 |
| 30. 7. 2019 | Pravidelná STK | Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) | – | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2023 |
| 10. 7. 2019 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 7. 2023 |
| 19. 6. 2019 | Pravidelná STK | Jetřichov (č. 3641) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 6. 2023 |
| 6. 6. 2019 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 6. 2023 |
| 30. 5. 2019 | Pravidelná STK | Přeštice (č. 3427) | – | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2023 |
| 13. 5. 2019 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 5. 2023 |
| 12. 4. 2019 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 4. 2023 |
| 23. 3. 2019 | Evidenční kontrola | Český Dub (č. 3530) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 11. 2018 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 11. 2022 |
| 3. 10. 2018 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2022 |
| 2. 7. 2018 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3829) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 7. 2022 |
| 21. 5. 2018 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | – | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2022 |
| 6. 11. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 6. 11. 2019 |
| 1. 9. 2017 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3813) | – | způsobilé | bez závad | 2. 8. 2021 |
| 2. 8. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3813) | – | dočasně způsobilé | 4 vážné
| 1. 9. 2017 |
| 4. 4. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 4. 2021 |
| 10. 11. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 11. 2020 |
| 15. 8. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 8. 2020 |
| 20. 7. 2016 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 7. 2020 |
| 20. 7. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 19. 8. 2016 |
| 13. 7. 2016 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3322) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 6. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 6. 2020 |
| 24. 6. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2018 |
| 25. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 24. 6. 2016 |
| 25. 5. 2016 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | – | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2018 |
| 24. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2020 |
| 17. 2. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 2. 2020 |
| 11. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 10. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2019 |
| 21. 10. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2017 |
| 28. 7. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2019 |
| 23. 7. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 85 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 23. 7. 2019 |
| 24. 6. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2019 |
| 15. 6. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2019 |
| 5. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | nezpůsobilé | 1 nebezpečná
| |
| 5. 5. 2015 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2019 |
| 20. 4. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 4. 2019 |
| 5. 11. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2018 |
| 17. 7. 2014 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3322) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 7. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Karlovarský kraj (č. 3428) | – | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2014 |
| 2. 7. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 7. 2018 |
| 23. 6. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3624) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 23. 6. 2018 |
| 5. 6. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 6. 2018 |
| 22. 5. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2018 |
| 29. 4. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3829) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2018 |
| 20. 11. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | bez závad | 20. 11. 2017 |
| 25. 10. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 25. 10. 2015 |
| 20. 7. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 7. 2015 |
| 11. 7. 2013 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2017 |
| 17. 5. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 16. 6. 2013 |
| 11. 4. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2017 |
| 26. 9. 2012 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2012 |
| 14. 9. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 40 000 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 14. 9. 2016 |
| 22. 8. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | 3 lehké
| 22. 8. 2016 |
| 12. 7. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 7. 2016 |
| 27. 6. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 27. 6. 2016 |
| 26. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2016 |
| 15. 6. 2012 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 5. 2016 |
| 8. 6. 2012 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2012 |
| 28. 5. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2016 |
| 25. 5. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné
| 24. 6. 2012 |
| 4. 3. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 90 000 km | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 3. 2016 |
| 28. 11. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 nebezpečná
| 28. 11. 2011 |
| 28. 11. 2011 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 11. 2015 |
| 2. 8. 2011 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 2. 8. 2011 |
| 15. 7. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 15 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 15. 7. 2013 |
| 28. 6. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | 28. 6. 2015 |
| 24. 6. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2015 |
| 23. 6. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 23. 6. 2015 |
| 4. 2. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 56 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 2. 2015 |
| 15. 11. 2010 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2010 |
| 5. 11. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | 4 lehké
| 5. 11. 2014 |
| 3. 11. 2010 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3427) | – | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2010 |
| 7. 9. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 9. 2014 |
| 26. 7. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 3 lehké
| 26. 7. 2014 |
| 22. 6. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3624) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 22. 6. 2014 |
| 9. 6. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3745) | – | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2014 |
| 17. 3. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3829) | – | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2014 |
| 5. 10. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3635) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2011 |
| 30. 9. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3427) | – | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2013 |
| 18. 7. 2009 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Ústecký kraj (č. 3521) | 12 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 18. 7. 2009 |
| 14. 5. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2013 |
| 6. 5. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 5. 2013 |
| 15. 4. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 4. 2013 |
| 14. 4. 2009 | Na žádost zákazníka | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 2 vážné, 2 nebezpečné
| 14. 4. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Nový provozovatel Vojenské stavby, a.s. v likvidaci (IČO 47115696)
-
Nový provozovatel Vojenské stavby CZ a.s. (IČO 25684965)
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Pavel Sapoušek (IČO 41607830)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS NS1 1990 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 78,2 %
Srovnáváme s 78 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS NS1
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- NS1
- Typ
- BSS NS1 30.23.20 /
- VIN
- 291
- PČV
- 4355200
- Druh vozidla
- Návěs nákladní sklápěčkový
- Kategorie vozidla
- O4
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 11. 2000
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 7000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 30000/ 30000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 291
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VÝVOZ
- ZTP
- 1441
- Číslo TP
- AI467897
- Číslo ORV
- AAI034004
- Druh RZ
- VÝVOZ DO CIZINY
- Doplňkový text na TP
- Dne 13.11.2000 vývoz do Polska - P.P.H.U.s.c. ”STAN-LUB” Lubomir Bujala,Stanislav Maliborski, Belzyce, Lubelská 38.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 291
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.