ZVVZ NCA
- 1987
- BÍLÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN444
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 2:01 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4377773
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 15× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZVVZ
- Model
- NCA
- Typ
- ZVVZ NCA 20-120 /
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 2. 1995
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Návěs nákladní speciální cisternový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Dopravní stavby Olomouc, a.s. - v likvidaci (IČO 64610004) od 3. 4. 1997
- Provozovatel: Dopravní stavby Olomouc, a.s. - v likvidaci (IČO 64610004) od 3. 4. 1997
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1987 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 1. 10. 1987 | Nový provozovatel | Geologický průzkum Rýmařov "v likvidaci" (IČO 00494712) | Registr silničních vozidel |
| 30. 3. 1993 | Nový provozovatel | GPR RÝMAŘOV, v.o.s (IČO 18953298) | Registr silničních vozidel |
| 6. 2. 1995 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 6. 2. 1995 | Nový provozovatel | DS Olomouc, spol. s r. o. (IČO 47150599) | Registr silničních vozidel |
| 3. 4. 1997 | Nový vlastník a provozovatel | Dopravní stavby Olomouc, a.s. - v likvidaci (IČO 64610004) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 9. 2026 | Pravidelná STK | Staříč (č. 3856) | – | způsobilé | bez závad | 18. 9. 2030 |
| 19. 8. 2026 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2027 |
| 24. 6. 2026 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 6. 2030 |
| 24. 10. 2025 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3306) | – | způsobilé | bez závad | 24. 10. 2029 |
| 1. 10. 2025 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | 33 km | způsobilé | 4 lehké
| 29. 9. 2029 |
| 29. 9. 2025 | Měření emisí | Hlučín (č. 480616) | 33 km nižší než dříve | – | bez závad | 29. 9. 2029 |
| 21. 8. 2025 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 21. 8. 2026 |
| 1. 8. 2025 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2029 |
| 24. 6. 2025 | Evidenční kontrola | Sokolov (č. 3416) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 4. 2025 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 24. 4. 2029 |
| 26. 3. 2025 | Evidenční kontrola | Brno (č. 6714) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 11. 2024 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3532) | – | způsobilé | bez závad | 29. 11. 2028 |
| 4. 10. 2024 | Evidenční kontrola | Jilemnice (č. 3637) | 6 589 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 8. 2024 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 21. 8. 2025 |
| 4. 6. 2024 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 6. 2028 |
| 16. 4. 2024 | Evidenční kontrola | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 8. 2023 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 23. 8. 2024 |
| 6. 4. 2023 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | bez závad | 6. 4. 2027 |
| 19. 9. 2022 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3221) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 9. 2026 |
| 24. 8. 2022 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2023 |
| 15. 6. 2022 | Opakovaná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 6. 2026 |
| 9. 6. 2022 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné
| 9. 7. 2022 |
| 5. 1. 2022 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3852) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 1. 2026 |
| 26. 10. 2021 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3306) | – | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2025 |
| 3. 9. 2021 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 3. 9. 2022 |
| 28. 7. 2021 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 7. 2025 |
| 24. 7. 2021 | Pravidelná STK | Sviadnov (č. 3822) | 33 km | způsobilé | 2 lehké
| 24. 7. 2025 |
| 19. 7. 2021 | Měření emisí | Frýdek-Místek (č. 580218) | 33 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2025 |
| 4. 6. 2021 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 6. 2025 |
| 26. 4. 2021 | Evidenční kontrola | Pelhřimov (č. 3311) | 749 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 24. 3. 2021 | Evidenční kontrola | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 9. 2020 | Evidenční kontrola | Valašské Klobouky (č. 3738) | 2 500 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 9. 2020 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2021 |
| 15. 7. 2020 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 7. 2024 |
| 23. 6. 2020 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 6. 2024 |
| 27. 5. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 4 lehké
| 27. 5. 2024 |
| 26. 9. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Kyjov (č. 3737) | 2 500 km | způsobilé | 7 lehkých
| 26. 9. 2023 |
| 13. 9. 2019 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 13. 9. 2020 |
| 6. 8. 2019 | Evidenční kontrola | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 374 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| |
| 5. 3. 2019 | Evidenční kontrola | Kyjov (č. 3737) | 2 500 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 18. 12. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Nový Bydžov (č. 3638) | 359 km nižší než dříve | způsobilé | 11 lehkých
| 18. 12. 2022 |
| 18. 9. 2018 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 18. 9. 2019 |
| 5. 9. 2018 | Evidenční kontrola | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | 2 lehké
| |
| 4. 5. 2018 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 3. 6. 2018 |
| 4. 5. 2018 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 5. 2022 |
| 29. 3. 2018 | Evidenční kontrola | Kyjov (č. 3737) | 2 500 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 31. 10. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3306) | – | způsobilé | bez závad | 31. 10. 2021 |
| 20. 9. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 9. 2018 |
| 13. 9. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 3 lehké
| 13. 9. 2019 |
| 28. 8. 2017 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 7. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 33 km | způsobilé | 2 lehké
| 29. 7. 2021 |
| 21. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2021 |
| 31. 5. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | 3 lehké
| 31. 5. 2021 |
| 15. 5. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 5. 2021 |
| 1. 3. 2017 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 1. 2021 |
| 9. 2. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 2. 2021 |
| 24. 1. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 23. 2. 2017 |
| 14. 10. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3404) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 2 vážné, 2 nebezpečné
| |
| 23. 9. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | 3 lehké
| 23. 9. 2017 |
| 4. 8. 2016 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 33 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| |
| 5. 5. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3432) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 5. 2020 |
| 29. 10. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | – | způsobilé | bez závad | 29. 10. 2019 |
| 23. 10. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2019 |
| 23. 9. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2016 |
| 1. 9. 2015 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 1. 9. 2016 |
| 28. 5. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 5. 2019 |
| 19. 5. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 2 498 km nižší než dříve | způsobilé | 14 lehkých
| 19. 5. 2019 |
| 12. 5. 2015 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 2 500 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 25. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 3. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 3. 2019 |
| 4. 12. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3102) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 12. 2018 |
| 26. 9. 2014 | Opakovaná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 8. 2015 |
| 24. 9. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2015 |
| 17. 9. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | 44 530 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2016 |
| 27. 8. 2014 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 26. 9. 2014 |
| 15. 5. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 5. 2016 |
| 24. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 4. 2018 |
| 7. 11. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3306) | – | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2017 |
| 23. 9. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2014 |
| 29. 8. 2013 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3416) | 100 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 29. 8. 2014 |
| 13. 7. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 3 192 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 13. 7. 2017 |
| 24. 6. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 6. 2017 |
| 14. 5. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | – | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2017 |
| 4. 4. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 4. 2017 |
| 31. 10. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | 143 000 km | způsobilé | bez závad | 31. 10. 2014 |
| 10. 8. 2012 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | 28 863 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 10. 8. 2013 |
| 11. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3224) | – | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2016 |
| 18. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3315) | – | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2016 |
| 2. 12. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 12. 2015 |
| 23. 11. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3324) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 11. 2015 |
| 27. 9. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 27. 9. 2012 |
| 12. 8. 2011 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | 300 000 km | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2012 |
| 28. 7. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 1 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2015 |
| 4. 7. 2011 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 7. 2011 |
| 4. 7. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2013 |
| 19. 4. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 3 802 km | způsobilé | 7 lehkých
| 18. 4. 2015 |
| 8. 3. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 nebezpečná
| 8. 3. 2011 |
| 8. 3. 2011 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 3. 2015 |
| 18. 11. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3110) | 500 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2014 |
| 4. 10. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | 143 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 4. 10. 2012 |
| 27. 9. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 27. 9. 2011 |
| 11. 6. 2010 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | 22 380 km | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2011 |
| 21. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3321) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 21. 4. 2014 |
| 13. 4. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 3 lehké
| 13. 4. 2012 |
| 11. 12. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 11. 12. 2011 |
| 2. 11. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 11. 2013 |
| 28. 7. 2009 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3417) | 500 000 km | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2009 |
| 17. 7. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3431) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 7. 2010 |
| 22. 6. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 2 500 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 20. 6. 2013 |
| 15. 5. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3208) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 5. 2013 |
| 11. 5. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2013 |
| 22. 4. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 4. 2013 |
| 22. 1. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | bez závad | 22. 1. 2013 |
| 15. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | 67 000 km | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2008 |
| 10. 11. 2008 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3622) | 37 000 km | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Nový provozovatel Geologický průzkum Rýmařov "v likvidaci" (IČO 00494712)
-
Nový provozovatel GPR RÝMAŘOV, v.o.s (IČO 18953298)
-
První registrace v ČRNový provozovatel DS Olomouc, spol. s r. o. (IČO 47150599)
-
Nový vlastník a provozovatel Dopravní stavby Olomouc, a.s. - v likvidaci (IČO 64610004)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ZVVZ NCA 1987 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 85 %
Srovnáváme s 60 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZVVZ NCA
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- ZVVZ
- Obchodní označení
- NCA
- Typ
- ZVVZ NCA 20-120 /
- VIN
- 444
- PČV
- 4377773
- Druh vozidla
- Návěs nákladní speciální cisternový
- Kategorie vozidla
- O4
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 2. 1995
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 8300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 33300/ 33300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 444
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1586
- Číslo TP
- AH483174
- Číslo ORV
- AAC947199
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Doplňkový text na TP
- OTP:AAA925261
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 444
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.