MULTICAR M 2510
- 1987
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 33,1 kW ≈ 45 k
VIN14873
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 19:17 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4387038
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 7. 2. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 16× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 4 dny (18. 2. 2022 až 22. 2. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR M 2510
- Typ
- MULTICAR 2510
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 7. 1987
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 33,1 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 22. 2. 2022
- Provozovatel: fyzická osoba od 22. 2. 2022
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1987 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 29. 7. 1987 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 29. 7. 1987 | Nový provozovatel | ZO OS KOVO ŠKODA Plzeň a.s. personální úsek (IČO 16734050) | Registr silničních vozidel |
| 5. 5. 1997 | Nový provozovatel | INTERNAL SERVIS s.r.o., v likvidaci (IČO 49192264) | Registr silničních vozidel |
| 5. 5. 1997 | Nový provozovatel | ŠKODA a.s. (IČO 00213101) | Registr silničních vozidel |
| 24. 1. 2000 | Nový provozovatel | ŠKODA SLUŽBY s.r.o. (IČO 47718692) | Registr silničních vozidel |
| 29. 1. 2001 | Nový provozovatel | TA Služby, a.s. (IČO 26319390) | Registr silničních vozidel |
| 24. 7. 2006 | Nový provozovatel | TA Stavební, s.r.o. v likvidaci (IČO 26376636) | Registr silničních vozidel |
| 26. 5. 2009 | Nový provozovatel | VYBAPO ECONOMY, s.r.o. v likvidaci (IČO 25562410) | Registr silničních vozidel |
| 12. 6. 2009 | Nový provozovatel | VYBAPO ECONOMY, s.r.o. v likvidaci (IČO 25562410) | Registr silničních vozidel |
| 4. 8. 2010 | Nový provozovatel | TA CONS a.s. (IČO 25789074) | Registr silničních vozidel |
| 1. 9. 2010 | Nový vlastník | TA CONS a.s. (IČO 25789074) | Registr silničních vozidel |
| 21. 7. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Technické služby Kaplice spol. s r.o. (IČO 63907992) | Registr silničních vozidel |
| 18. 2. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | KERN Cheb s. r. o. (IČO 47716711) | Registr silničních vozidel |
| 22. 2. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Humpolec (č. 3316) | 4 154 km | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2029 |
| 29. 5. 2024 | Pravidelná STK | Žatec (č. 3514) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 29. 5. 2028 |
| 29. 5. 2024 | Měření emisí | Žatec (č. 450707) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2026 |
| 12. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Slatiňany (č. 6618) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 1. 2028 |
| 20. 11. 2023 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 11. 2027 |
| 12. 10. 2022 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2026 |
| 12. 10. 2022 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | 59 056 km | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2026 |
| 24. 8. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Vysoké nad Jizerou (č. 3621) | 55 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2026 |
| 7. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Třebonín (č. 3302) | 16 838 km | způsobilé | 7 lehkých
| 7. 2. 2024 |
| 3. 1. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Třebonín (č. 3302) | 16 838 km | nezpůsobilé | 4 lehké, 14 vážných, 7 nebezpečných
| |
| 26. 7. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 26. 7. 2025 |
| 5. 9. 2020 | Evidenční kontrola | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 5. 2020 | Pravidelná STK | Žatec (č. 3514) | 1 729 km | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 5. 2024 |
| 8. 5. 2020 | Měření emisí | Žatec (č. 450707) | 1 697 km | způsobilé | bez závad | 8. 5. 2024 |
| 8. 5. 2020 | Měření emisí | Žatec (č. 450707) | 1 697 km | způsobilé | bez závad | 8. 5. 2024 |
| 28. 3. 2020 | Evidenční kontrola | Žatec (č. 3514) | 1 697 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 18. 1. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 1. 2024 |
| 15. 11. 2019 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 11. 2023 |
| 16. 8. 2019 | Opakovaná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | 16 838 km | způsobilé | 9 lehkých
| 17. 7. 2021 |
| 17. 7. 2019 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | 16 338 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 9 lehkých, 7 vážných
| 16. 8. 2019 |
| 17. 7. 2019 | Měření emisí | Dolní Třebonín (č. 430215) | 16 838 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2021 |
| 11. 4. 2019 | Evidenční kontrola | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 10. 2018 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | 58 781 km | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2022 |
| 23. 7. 2018 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2022 |
| 12. 7. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Vysoké nad Jizerou (č. 3621) | 55 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 12. 7. 2022 |
| 30. 5. 2018 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2022 |
| 12. 7. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 16 838 km | způsobilé | 8 lehkých
| 12. 7. 2019 |
| 12. 5. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 3 779 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 4. 2021 |
| 14. 9. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 58 573 km | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2018 |
| 21. 5. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 1 697 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 21. 5. 2020 |
| 11. 11. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 11. 2019 |
| 8. 11. 2015 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 11. 2019 |
| 4. 11. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 4. 12. 2015 |
| 12. 10. 2015 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 10. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | 30 475 km | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 10. 2017 |
| 16. 7. 2015 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3413) | 16 912 km | způsobilé | bez závad | |
| 30. 6. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 16 838 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 30. 6. 2017 |
| 30. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3413) | 16 838 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 3. 6. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 6. 2019 |
| 19. 12. 2014 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 9. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 64 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2016 |
| 10. 7. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2018 |
| 24. 4. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 24. 4. 2018 |
| 27. 9. 2013 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | 120 430 km | způsobilé | 6 lehkých
| 19. 9. 2015 |
| 19. 9. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | 120 393 km | nezpůsobilé | 7 lehkých, 5 vážných, 1 nebezpečná
| |
| 14. 9. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3422) | 16 838 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 14. 9. 2014 |
| 14. 8. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 14. 8. 2016 |
| 7. 6. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 56 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 6. 2016 |
| 31. 5. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 1 891 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 31. 5. 2016 |
| 4. 11. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 11. 2015 |
| 22. 9. 2011 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | 10 935 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehkých
| 22. 9. 2013 |
| 10. 8. 2010 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3401) | 16 838 km | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2010 |
| 23. 7. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 16 838 km | způsobilé | 7 lehkých
| 23. 7. 2012 |
| 23. 7. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 7. 2014 |
| 16. 6. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2014 |
| 20. 10. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 3 176 km | způsobilé | 4 lehké
| 20. 10. 2013 |
| 29. 9. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | 705 km nižší než dříve | způsobilé | 10 lehkých
| 29. 9. 2011 |
| 9. 6. 2009 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3413) | 16 838 km | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2009 |
| 2. 6. 2009 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3413) | 16 838 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2009 |
| 17. 2. 2009 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 56 000 km | způsobilé | bez závad | 17. 2. 2009 |
| 15. 9. 2008 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel ZO OS KOVO ŠKODA Plzeň a.s. personální úsek (IČO 16734050)
-
Nový provozovatel INTERNAL SERVIS s.r.o., v likvidaci (IČO 49192264)Nový provozovatel ŠKODA a.s. (IČO 00213101)
-
Nový provozovatel ŠKODA SLUŽBY s.r.o. (IČO 47718692)
-
Nový provozovatel TA Služby, a.s. (IČO 26319390)
-
Nový provozovatel TA Stavební, s.r.o. v likvidaci (IČO 26376636)
-
Nový provozovatel VYBAPO ECONOMY, s.r.o. v likvidaci (IČO 25562410)
-
Nový provozovatel VYBAPO ECONOMY, s.r.o. v likvidaci (IČO 25562410)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2012 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň
-
Nový provozovatel TA CONS a.s. (IČO 25789074)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOMAŽLICKÁ 1025/126, 318 00, PLZEŇ - SKVRŇANY
-
Nový vlastník TA CONS a.s. (IČO 25789074)Konec: provozovatel VYBAPO ECONOMY, s.r.o. v likvidaci (IČO 25562410)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2014 · stanice: SOKOLSKÁ 705, 330 27, VEJPRNICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 326 00, PlzeňPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, PlzeňEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 326 00, PlzeňEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 326 00, PlzeňEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 326 00, PlzeňEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň
-
Nový vlastník a provozovatel Technické služby Kaplice spol. s r.o. (IČO 63907992)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2019 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 382 01, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-17-07-0403
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 16. 8. 2019 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 382 01, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-19-07-0758
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2021 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 382 01, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-19-08-0670
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 382 01, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-22-01-0034
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2024 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 382 01, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-22-02-0191
-
Nový vlastník a provozovatel KERN Cheb s. r. o. (IČO 47716711)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR M 2510
- Typ
- MULTICAR 2510
- VIN
- 14873
- PČV
- 4387038
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- VEB, NDR
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 7. 1987
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČ TŘÍSTRANNÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VEB, NDR
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/8.5 3 SRF
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 33.1 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
Emise a spotřeba
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9,4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3960/ 1810/ 2140
- Rozvor [mm]
- 1970
- Provozní hmotnost
- 1680
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1450/ 1450
2600/ 2600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 2050
- Ložná šířka
- 1495
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6.70-13 C PR 6/ 5K X 13
6.70-13 C PR 6 [2]/ 5K X 13
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UM463809
- Číslo ORV
- UBC169399
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- VÝJIMKY DLE VYHLÁŠKY FMD Č.41/84 SB.: §21/1, §28/2, §31/1, §33/3, §35/7, §48/2.
*G: V POLOŽCE UVEDENA POHOTOVOSTNÍ HMOTNOST
DRUHOPIS TP VYPSÁN DLE PLATNÝCH PŘEDPISŮ V DOBĚ VÝROBY VOZIDLA.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 14873
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.