KAROSA C 734.00
- 1984
- MODRÁ-SVĚTLÁ
- motorová nafta (NM)
- 11940 cm³
VIN7139
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:43 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4399301
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- KAROSA
- Model
- C 734.00
- Typ
- KAROSA C 734.00 /
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 5. 1. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 1. 1984
- Barva
- MODRÁ-SVĚTLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11940 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: TRANS STAR, s.r.o. "v likvidaci" (IČO 25364782) od 19. 4. 2001
- Provozovatel: TRANS STAR, s.r.o. "v likvidaci" (IČO 25364782) od 19. 4. 2001
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 1. 1984 | První registrace | Zemědělské družstvo Dolany "v likvidaci" (IČO 14615339) | Registr silničních vozidel |
| 17. 12. 1992 | Nový provozovatel | FC DOLANY DOLANY U OLOMOUCE,PSC:783 16 | Registr silničních vozidel |
| 17. 12. 1992 | Nový provozovatel | Fotbalový klub FC Dolany (IČO 44936419) | Registr silničních vozidel |
| 19. 4. 2001 | Nový vlastník a provozovatel | TRANS STAR, s.r.o. "v likvidaci" (IČO 25364782) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. 6. 2026 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3329) | – | způsobilé | 2 lehké | 19. 6. 2030 |
| 29. 5. 2026 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | 6 779 km | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2030 |
| 26. 5. 2026 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2030 |
| 12. 5. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Babice (č. 6742) | 4 296 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 12. 5. 2030 |
| 12. 3. 2025 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3640) | – | způsobilé | 1 lehká | 12. 3. 2029 |
| 12. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 6721) | 6 013 km | způsobilé | 2 lehké | 12. 6. 2028 |
| 26. 9. 2023 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 6617) | 3 430 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 26. 9. 2027 |
| 11. 5. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 2 lehké | 11. 5. 2027 |
| 9. 12. 2022 | Před registrací | Kuřim (č. 6732) | 3 568 km | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2026 |
| 7. 12. 2022 | Měření emisí | Kuřim (č. 570324) | 3 568 km | – | bez závad | 7. 12. 2026 |
| 22. 6. 2022 | Pravidelná STK | Vlachovo Březí (č. 3315) | – | způsobilé | bez závad | 22. 6. 2026 |
| 20. 4. 2022 | Opakovaná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | 3 lehké | 13. 4. 2026 |
| 13. 4. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné | 13. 5. 2022 |
| 10. 8. 2021 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2025 |
| 26. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Trutnov (č. 3640) | – | způsobilé | 4 lehké | 26. 11. 2024 |
| 2. 6. 2020 | Pravidelná STK | Březová-Oleško (č. 3222) | – | způsobilé | 3 lehké | 2. 6. 2024 |
| 25. 9. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Hradec Králové (č. 3618) | 3 430 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké | 25. 9. 2023 |
| 12. 7. 2019 | Pravidelná STK | Sedlčany (č. 3235) | – | způsobilé | 1 lehká | 12. 7. 2020 |
| 29. 6. 2019 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3241) | 4 510 km | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2021 |
| 23. 1. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 1 lehká | 23. 1. 2023 |
| 23. 7. 2018 | Opakovaná STK | Vlachovo Březí (č. 3315) | – | způsobilé | bez závad | 27. 6. 2022 |
| 27. 6. 2018 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3315) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 27. 7. 2018 |
| 18. 6. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 8 lehké | 18. 6. 2019 |
| 14. 3. 2018 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 2. 2022 |
| 13. 2. 2018 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | 15. 3. 2018 |
| 7. 6. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 4 lehké | 7. 6. 2018 |
| 4. 11. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3640) | – | způsobilé | 4 lehké | 4. 11. 2020 |
| 9. 9. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | 3 910 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2018 |
| 16. 6. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 4 lehké | 16. 6. 2017 |
| 19. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3611) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 10. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6602) | 10 000 km | způsobilé | 2 lehké | 21. 10. 2019 |
| 10. 6. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 2 lehké | 10. 6. 2016 |
| 16. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | 3 lehké | 16. 5. 2019 |
| 14. 5. 2015 | Před registrací | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2015 |
| 4. 12. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3104) | – | způsobilé | 3 lehké | 4. 12. 2018 |
| 25. 7. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 7 lehké | 25. 7. 2015 |
| 25. 6. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3315) | – | způsobilé | 1 lehká | 25. 6. 2018 |
| 25. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | 2 446 km | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2016 |
| 16. 1. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 2 lehké | 16. 1. 2018 |
| 25. 10. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | – | způsobilé | 1 lehká | 25. 10. 2017 |
| 30. 9. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2017 |
| 30. 7. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 5 lehké | 30. 7. 2014 |
| 23. 5. 2013 | Na žádost zákazníka | Jihočeský kraj (č. 3326) | 1 778 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 2 lehké | 25. 7. 2013 |
| 27. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | 247 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2014 |
| 23. 11. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6602) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké | 23. 11. 2015 |
| 10. 8. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | 98 700 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná | 9. 9. 2011 |
| 20. 7. 2011 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3326) | 98 620 km | způsobilé | bez závad | 20. 7. 2011 |
| 24. 6. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 3 lehké | 24. 6. 2012 |
| 15. 4. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 4. 2015 |
| 7. 7. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 3 lehké | 7. 7. 2011 |
| 18. 6. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3315) | 10 000 km | způsobilé | 1 lehká | 18. 6. 2014 |
| 28. 4. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2014 |
| 18. 9. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 2 lehké | 18. 9. 2013 |
| 27. 7. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | – | způsobilé | 2 lehké | 27. 7. 2013 |
| 16. 6. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 2 lehké | 16. 6. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské družstvo Dolany "v likvidaci" (IČO 14615339)
-
Nový provozovatel FC DOLANY DOLANY U OLOMOUCE,PSC:783 16Nový provozovatel Fotbalový klub FC Dolany (IČO 44936419)
-
Nový vlastník a provozovatel TRANS STAR, s.r.o. "v likvidaci" (IČO 25364782)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2006 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (KAROSA C 734.00 1984 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 76,1 %
Srovnáváme s 756 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu KAROSA C 734.00
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- KAROSA
- Obchodní označení
- C 734.00
- Typ
- KAROSA C 734.00 /
- VIN
- 7139
- PČV
- 4399301
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 5. 1. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 1. 1984
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- ML 635
- Číslo motoru
- 0117/8312/176
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11940
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 9600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 15440/ 15440
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 7139
- Barva
- MODRÁ-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 72 / 45 / 27
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1335
- Číslo TP
- AG830970
- Číslo ORV
- BAC823077
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- OLOMOUC
- Doplňkový text na TP
- depozit:1979/05
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 7139
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.