ZETOR ZETOR 10540
- 1997
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 4156 cm³
- 75 kW ≈ 102 k
VIN2042
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 5:54 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4410140
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 7 dnů (17. 2. 2014 až 24. 2. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1997. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- ZETOR 10540
- Typ
- ZETOR 10540 / 10540
- Rok výroby
- 1997
- Datum 1. registrace
- 28. 4. 1997
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 4. 1997
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4156 cm³
- Výkon
- 75 kW
- Kategorie
- . – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ZEMSPOL České Meziříčí, a.s. (IČO 25280350) od 24. 2. 2014
- Provozovatel: ZEMSPOL České Meziříčí, a.s. (IČO 25280350) od 24. 2. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 28. 4. 1997 | První registrace | František Klazar (IČO 41260988) | Registr silničních vozidel |
| 28. 4. 1997 | Nový vlastník | MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743) | Registr silničních vozidel |
| 17. 2. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | ZEMSPOL České Meziříčí, a.s. (IČO 25280350) | Registr silničních vozidel |
| 24. 2. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | ZEMSPOL České Meziříčí, a.s. (IČO 25280350) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. 10. 2026 | Na žádost zákazníka | České Budějovice (č. 6305) | 4 724 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 6. 8. 2026 | Pravidelná STK | Praha (č. 3119) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2030 |
| 10. 6. 2026 | Pravidelná STK | Okříšky (č. 3764) | – | způsobilé | bez závad | 10. 6. 2030 |
| 27. 5. 2026 | Pravidelná STK | Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) | – | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2030 |
| 24. 3. 2026 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3619) | – | způsobilé | bez závad | 24. 3. 2030 |
| 7. 8. 2025 | Pravidelná STK | Lovosice (č. 3538) | – | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2029 |
| 7. 5. 2025 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 6617) | 5 811 km | způsobilé | 8 lehké | 7. 5. 2029 |
| 13. 3. 2024 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2028 |
| 2. 1. 2024 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | – | způsobilé | 1 lehká | 2. 1. 2028 |
| 13. 12. 2023 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | bez závad | 13. 12. 2027 |
| 10. 11. 2023 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | 2 lehké | 10. 11. 2027 |
| 19. 6. 2023 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 1 899 km | způsobilé | 3 lehké | 15. 6. 2027 |
| 15. 6. 2023 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | 1 899 km nižší než dříve | – | bez závad | 15. 6. 2025 |
| 3. 6. 2023 | Pravidelná STK | Karlovy Vary (č. 3420) | – | způsobilé | 2 lehké | 3. 6. 2027 |
| 19. 5. 2023 | Pravidelná STK | Bor (č. 3431) | – | způsobilé | 1 lehká | 19. 5. 2027 |
| 1. 3. 2023 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 3. 2027 |
| 13. 6. 2022 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 4 lehké | 13. 6. 2026 |
| 14. 4. 2022 | Opakovaná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | 2 lehké | 13. 4. 2026 |
| 13. 4. 2022 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná | 13. 5. 2022 |
| 5. 4. 2022 | Opakovaná STK | Pardubice (č. 3619) | – | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2026 |
| 4. 4. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3619) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné | 4. 5. 2022 |
| 24. 1. 2022 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 3 lehké | 24. 1. 2026 |
| 6. 8. 2021 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2025 |
| 12. 7. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Smiřice (č. 3627) | 5 811 km | způsobilé | 8 lehké | 12. 7. 2025 |
| 27. 3. 2020 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 3. 2024 |
| 15. 1. 2020 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 15. 1. 2024 |
| 11. 12. 2019 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3312) | – | způsobilé | bez závad | 11. 12. 2023 |
| 26. 6. 2019 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | 3 lehké | 26. 6. 2023 |
| 12. 6. 2019 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 1 899 km | způsobilé | 2 lehké | 11. 6. 2023 |
| 11. 6. 2019 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | 1 899 km | – | bez závad | 11. 6. 2023 |
| 6. 4. 2019 | Pravidelná STK | Karlovy Vary (č. 3420) | – | způsobilé | bez závad | 6. 4. 2023 |
| 19. 12. 2018 | Evidenční kontrola | Mýto (č. 3418) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | |
| 26. 6. 2018 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | 3 lehké | 26. 6. 2022 |
| 12. 3. 2018 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3829) | – | způsobilé | 3 lehké | 12. 3. 2022 |
| 28. 11. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | – | způsobilé | 2 lehké | 28. 11. 2021 |
| 12. 7. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | 5 811 km | způsobilé | 4 lehké | 12. 7. 2021 |
| 15. 5. 2017 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | 3 lehké | 12. 5. 2021 |
| 12. 5. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná | 11. 6. 2017 |
| 29. 3. 2017 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké | 3. 3. 2021 |
| 29. 3. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3603) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 3. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | dočasně způsobilé | 6 lehké, 2 vážné | 2. 4. 2017 |
| 14. 12. 2016 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3407) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 25. 6. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | – | způsobilé | bez závad | 25. 6. 2020 |
| 11. 4. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3407) | – | způsobilé | 3 lehké | 11. 4. 2020 |
| 6. 4. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | 1 lehká | 5. 4. 2020 |
| 19. 1. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 19. 1. 2020 |
| 26. 5. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká | 26. 5. 2019 |
| 25. 5. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3825) | – | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2019 |
| 19. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2019 |
| 20. 4. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 2 700 km | způsobilé | 7 lehké | 17. 4. 2019 |
| 18. 3. 2015 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | 2 545 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2019 |
| 18. 3. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | – | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2019 |
| 25. 2. 2015 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3420) | – | způsobilé | bez závad | 25. 2. 2019 |
| 24. 11. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 7 lehké | 22. 11. 2018 |
| 21. 8. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | 6 lehké | 21. 8. 2018 |
| 27. 6. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3124) | – | způsobilé | 3 lehké | 27. 6. 2018 |
| 10. 6. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 2 lehké | 10. 6. 2018 |
| 28. 4. 2014 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 2 lehké | 22. 4. 2018 |
| 22. 4. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné | 22. 5. 2014 |
| 11. 3. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3829) | – | způsobilé | 1 lehká | 11. 3. 2018 |
| 10. 3. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2018 |
| 5. 3. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné | 4. 4. 2014 |
| 5. 3. 2014 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | 4 lehké | 5. 3. 2018 |
| 19. 2. 2014 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3639) | 5 809 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 1. 11. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2017 |
| 26. 7. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 10 256 km | způsobilé | 3 lehké | 26. 7. 2017 |
| 24. 6. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 3 981 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 24. 6. 2017 |
| 17. 5. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2017 |
| 13. 11. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 13. 11. 2016 |
| 19. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3321) | 10 000 km | způsobilé | 2 lehké | 19. 6. 2016 |
| 8. 6. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | – | způsobilé | 3 lehké | 8. 6. 2016 |
| 7. 3. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2016 |
| 31. 1. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3803) | – | způsobilé | bez závad | 31. 1. 2016 |
| 17. 8. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3526) | – | způsobilé | 4 lehké | 17. 8. 2015 |
| 11. 7. 2011 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2011 |
| 4. 7. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3407) | 10 000 km | způsobilé | 2 lehké | 4. 7. 2015 |
| 5. 5. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká | 5. 5. 2015 |
| 23. 3. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 8 000 km | způsobilé | 2 lehké | 23. 3. 2015 |
| 8. 3. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 780 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 8. 3. 2015 |
| 24. 2. 2011 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3420) | – | způsobilé | bez závad | 24. 2. 2015 |
| 10. 2. 2011 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3619) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 10. 2. 2011 |
| 17. 1. 2011 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 3 lehké | 17. 1. 2015 |
| 17. 1. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 2 nebezpečné | |
| 21. 12. 2010 | Před registrací | Karlovarský kraj (č. 3417) | 5 983 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 21. 12. 2010 |
| 12. 7. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | 1 lehká | 12. 7. 2014 |
| 31. 5. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3418) | – | způsobilé | 7 lehké | 31. 5. 2014 |
| 27. 5. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 4 lehké | 27. 5. 2014 |
| 21. 5. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 4 vážné, 2 nebezpečné | |
| 27. 4. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3829) | – | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2014 |
| 8. 4. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 1 lehká | 8. 4. 2014 |
| 10. 12. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 9 000 km | způsobilé | 3 lehké | 10. 12. 2013 |
| 19. 11. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 19. 11. 2013 |
| 29. 7. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 3 lehké | 29. 7. 2013 |
| 28. 7. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 20 000 km | způsobilé | 2 lehké | 28. 7. 2013 |
| 26. 3. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | bez závad | 26. 3. 2013 |
| 11. 11. 2008 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká | 11. 11. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel František Klazar (IČO 41260988)Nový vlastník MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743)
-
Konec: vlastník MONETA Auto, s.r.o. (IČO 60112743)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2013 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2017 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
-
Nový vlastník a provozovatel ZEMSPOL České Meziříčí, a.s. (IČO 25280350)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2014 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 50346, TŘEBECHOVICE POD OREBEMEvidenční kontrola platnost do 19. 2. 2014 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 50346, TŘEBECHOVICE POD OREBEMEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2014 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 50346, TŘEBECHOVICE POD OREBEM
-
Nový vlastník a provozovatel ZEMSPOL České Meziříčí, a.s. (IČO 25280350)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2021 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice · protokol CZ-3627-17-07-0161
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2025 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice · protokol CZ-3627-21-07-0096
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2029 · stanice: ROUDNICE, PARC. Č. 161/18 A 161/1, 50327, LHOTA POD LIBČANY · protokol CZ-6617-25-05-0021
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Podklady pro přihlášení LKT 81 Turbo p. Fišar.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- ZETOR 10540
- Typ
- ZETOR 10540 / 10540
- Typ kód
- 10540
- VIN
- 2042
- PČV
- 4410140
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Druh vozidla 2. ř.
- TRAKTOR KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
- Kategorie vozidla
- .
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1997
- Datum 1. registrace
- 28. 4. 1997
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 4. 1997
- Druh (typ)
- TRAKTOR KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- Z 1301
- Číslo motoru
- 001115
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 75 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4156
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4347/ 1923/ 2820
- Rozvor [mm]
- 2376
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4940
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5900/ 5900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2500/ 2500
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 12400/ 12400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 2042
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETAZOVÝ ZÁVES S AUTOMATIVKOU HUBICÍ
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3067-001-02
- Číslo TP
- AN225860
- Číslo ORV
- ZAA178803
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- Leas.sml.č.95041099,48m;-ukončeno.Vylep.RZ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2042
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.