BSS PS2 08.06 Agro
- 1985
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN3828
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 11:59 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/445577
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1985. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS PS2 08.06 Agro
- Typ
- BSS PS2 08.06 AGRO /
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 7. 1985
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: SYGNUM, s.r.o. (IČO 26889641) od 29. 8. 2014
- Provozovatel: SYGNUM, s.r.o. (IČO 26889641) od 29. 8. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1985 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 26. 7. 1985 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 13. 12. 1991 | Nový provozovatel | Státní plemenářský podnik Hřebčín Napajedla, odštěpný závod (IČO 18824323) | Registr silničních vozidel |
| 25. 1. 2000 | Nový vlastník a provozovatel | Hřebčín Napajedla a.s. (IČO 46347933) | Registr silničních vozidel |
| 29. 8. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | SYGNUM, s.r.o. (IČO 26889641) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 7. 2026 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2030 |
| 6. 3. 2026 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 1 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 3. 2030 |
| 26. 1. 2026 | Pravidelná STK | Králův Dvůr (č. 3228) | – | způsobilé | bez závad | 26. 1. 2030 |
| 1. 7. 2025 | Pravidelná STK | Lovosice (č. 3538) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2029 |
| 3. 6. 2025 | Na žádost zákazníka | Klatovy (č. 3412) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 5. 2025 | Pravidelná STK | Jablonné nad Orlicí (č. 3628) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 5. 2029 |
| 13. 1. 2025 | Evidenční kontrola | Mělník (č. 6204) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 18. 9. 2024 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 9. 2028 |
| 29. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Jičín (č. 3615) | 1 135 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 4. 2028 |
| 21. 3. 2024 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3432) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 3. 2028 |
| 1. 9. 2023 | Evidenční kontrola | Skuteč (č. 3634) | 48 001 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 3. 2023 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | 9 900 km | způsobilé | 6 lehkých
| 26. 3. 2027 |
| 18. 3. 2023 | Měření emisí | Slaný (č. 420331) | 9 900 km nižší než dříve | – | bez závad | 18. 3. 2027 |
| 28. 4. 2022 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2026 |
| 9. 3. 2022 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 3. 2026 |
| 2. 12. 2021 | Pravidelná STK | Králův Dvůr (č. 3228) | – | způsobilé | bez závad | 2. 12. 2025 |
| 29. 11. 2021 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | 9 999 km | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 1 vážná
| 29. 12. 2021 |
| 27. 11. 2021 | Měření emisí | Slaný (č. 420331) | 9 999 km | – | bez závad | 27. 11. 2025 |
| 9. 6. 2021 | Opakovaná STK | Jablonné nad Orlicí (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2025 |
| 1. 6. 2021 | Pravidelná STK | Jablonné nad Orlicí (č. 3628) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 1. 7. 2021 |
| 18. 9. 2020 | Pravidelná STK | Litvínov (č. 3520) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 9. 2024 |
| 1. 9. 2020 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | – | způsobilé | bez závad | 1. 9. 2024 |
| 3. 6. 2020 | Pravidelná STK | Úlibice (č. 6614) | 1 135 km | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2024 |
| 1. 6. 2020 | Měření emisí | Újezd pod Troskami (č. 460403) | 1 135 km nižší než dříve | – | bez závad | 1. 6. 2024 |
| 18. 3. 2020 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3432) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 3. 2024 |
| 16. 1. 2019 | Pravidelná STK | Fryšták (č. 6739) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 1. 2023 |
| 10. 7. 2018 | Pravidelná STK | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2022 |
| 2. 5. 2018 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2022 |
| 11. 11. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | 9 990 km | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 11. 2021 |
| 17. 10. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6203) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 10. 2021 |
| 1. 6. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2021 |
| 31. 8. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | – | způsobilé | 1 lehká
| 31. 8. 2020 |
| 10. 8. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3531) | – | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2020 |
| 9. 6. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6614) | 1 135 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2020 |
| 18. 4. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2020 |
| 26. 6. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2019 |
| 21. 1. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | bez závad | 21. 1. 2019 |
| 29. 10. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3228) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 10. 2018 |
| 26. 8. 2014 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 7. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2018 |
| 16. 6. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2018 |
| 23. 9. 2013 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 10 lehkých
| |
| 15. 9. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 9. 2017 |
| 19. 7. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2017 |
| 19. 6. 2013 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 6. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 6. 2017 |
| 31. 10. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | 3 lehké
| 31. 10. 2013 |
| 31. 8. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 20 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 31. 8. 2016 |
| 6. 6. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6614) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 6. 2016 |
| 23. 8. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3638) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 8. 2015 |
| 20. 7. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 7. 2012 |
| 8. 11. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 11. 2014 |
| 16. 10. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 4 lehké
| 16. 10. 2014 |
| 13. 8. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 8. 2014 |
| 28. 7. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2014 |
| 27. 7. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 7. 2011 |
| 29. 6. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2014 |
| 21. 11. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 21. 11. 2013 |
| 1. 7. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | 3 lehké
| 1. 7. 2010 |
| 9. 6. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2013 |
| 13. 1. 2009 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | bez závad | 13. 1. 2009 |
| 8. 1. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 1. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČR
-
Nový provozovatel Státní plemenářský podnik Hřebčín Napajedla, odštěpný závod (IČO 18824323)
-
Nový vlastník a provozovatel Hřebčín Napajedla a.s. (IČO 46347933)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2014 · stanice: POD KAŠTANY 499, 76317, LUKOV
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROVEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
-
Nový vlastník a provozovatel SYGNUM, s.r.o. (IČO 26889641)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2019 · stanice: POD KAŠTANY 499, 76317, LUKOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2023 · stanice: Holešovská 454, 76316, Fryšták · protokol CZ-6739-19-51-8010
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS PS2 08.06 Agro
- Typ
- BSS PS2 08.06 AGRO /
- VIN
- 3828
- PČV
- 445577
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O3
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 7. 1985
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6400/ 2300/ 2170
- Rozvor [mm]
- 2950
- Provozní hmotnost
- 2215
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 8000/ 8000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 4000/ 4000
4000/ 4000ZÁVĚSNÉ OKO
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4440
- Ložná šířka
- 2145
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12.5-18 ZS 4/ 11-18
12.5-18 ZS 4/ 11-18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 3828
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚS OKO 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 1546
- Číslo TP
- AH547204
- Číslo ORV
- ZAA101267
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- Doplňkový text na TP
- ČSOB POJ.Č.6508904079- OD 1.8.2014-31.12.2014
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3828
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.