ŠKODA-LIAZ 100.47
- 1982
- ORANŽOVÁ-SVĚTLÁ
- motorová nafta (NM)
- 11940 cm³
- 212,5 kW ≈ 289 k
VIN580574-206
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 19:44 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4461501
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1982. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA-LIAZ 100.47
- Typ
- LIAZ 100.47 CA / C 10-0
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 11. 1982
- Barva
- ORANŽOVÁ-SVĚTLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11940 cm³
- Výkon
- 212,5 kW
- Kategorie
- N3 – Nákladní automobil cisternový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: TOMA, a.s. (IČO 18152813) od 27. 1. 2004
- Provozovatel: TOMA, a.s. (IČO 18152813) od 27. 1. 2004
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1982 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 3. 11. 1982 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 3. 11. 1982 | Nový provozovatel | CHEMLIT, státní podnik (IČO 00011959) | Registr silničních vozidel |
| 16. 4. 1997 | Nový provozovatel | Jan Soukup (IČO 63542579) | Registr silničních vozidel |
| 15. 6. 1998 | Nový provozovatel | SPECO, s.r.o. (IČO 60698811) | Registr silničních vozidel |
| 27. 1. 2004 | Nový vlastník a provozovatel | TOMA, a.s. (IČO 18152813) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 5. 2026 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 6 174 km | způsobilé | 4 lehké
| 12. 5. 2027 |
| 11. 5. 2026 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 6 169 km | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2027 |
| 22. 5. 2025 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 6 149 km | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 5. 2026 |
| 14. 5. 2025 | Měření emisí | Otrokovice (č. 170501) | 6 140 km | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2026 |
| 17. 5. 2024 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 6 120 km | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 5. 2025 |
| 17. 5. 2024 | Měření emisí | Otrokovice (č. 170501) | 6 112 km | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2025 |
| 11. 5. 2023 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 6 085 km | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 5. 2024 |
| 10. 5. 2023 | Měření emisí | Otrokovice (č. 170501) | 6 076 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2024 |
| 10. 5. 2023 | Měření emisí | Otrokovice (č. 170501) | 6 076 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2024 |
| 10. 5. 2022 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 60 431 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 5. 2023 |
| 10. 5. 2022 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 6 033 km | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2023 |
| 13. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Zlín (č. 3713) | 6 010 km | způsobilé | 4 lehké
| 13. 5. 2022 |
| 30. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Zlín (č. 3713) | 5 979 km | způsobilé | 5 lehkých
| 30. 4. 2021 |
| 29. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Zlín (č. 3713) | 5 833 km | způsobilé | 4 lehké
| 29. 4. 2020 |
| 11. 4. 2018 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 5 815 km | způsobilé | 6 lehkých
| 11. 4. 2019 |
| 11. 4. 2018 | Měření emisí | Napajedla (č. 570517) | 5 808 km | – | bez závad | 11. 4. 2019 |
| 13. 4. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 5 773 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 4. 2018 |
| 13. 4. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 5 675 km | způsobilé | 2 lehké
| 13. 4. 2017 |
| 14. 4. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 5 445 km | způsobilé | 4 lehké
| 14. 4. 2016 |
| 16. 4. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 5 255 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 4. 2015 |
| 16. 4. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 4 998 km | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 4. 2014 |
| 23. 4. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 4 335 km | způsobilé | 6 lehkých
| 23. 4. 2013 |
| 21. 4. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 3 948 km | způsobilé | 7 lehkých
| 21. 4. 2012 |
| 22. 4. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 3 253 km | způsobilé | 6 lehkých
| 22. 4. 2011 |
| 7. 5. 2009 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 1 727 km | způsobilé | 3 lehké
| 24. 4. 2010 |
| 24. 4. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 1 657 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 24. 5. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel CHEMLIT, státní podnik (IČO 00011959)
-
Nový provozovatel Jan Soukup (IČO 63542579)
-
Nový provozovatel SPECO, s.r.o. (IČO 60698811)
-
Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE
-
Nový vlastník a provozovatel TOMA, a.s. (IČO 18152813)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2013 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2016 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2017 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-04-1043
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-04-0906
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-04-2518
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-04-2666
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-05-1172
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-05-1091
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-05-0926
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-05-1594
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-05-1875
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2027 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-05-0667
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – LITVÍNOV
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA-LIAZ 100.47
- Typ
- LIAZ 100.47 CA / C 10-0
- Typ kód
- C 10-0
- VIN
- 580574-206
- PČV
- 4461501
- Druh vozidla
- Nákladní automobil cisternový
- Kategorie vozidla
- N3
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 11. 1982
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- MŠ 638
- Číslo motoru
- 0335.8206.S.132
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 212.5 / 2000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11940
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- ČSN 33,5
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 64
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 101/ 0
- Za jízdy
- 87.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6800/ 2500/ 2900
- Rozvor [mm]
- 3750
- Provozní hmotnost
- 7500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- /
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 38400/ 38400
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 9.3
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11.00 R - 20 16 PR/ 8.0-20
11.00 R - 20 16 PR/ 8.0-20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ZTS N.P. KOŠICE
- Výrobní číslo karoserie
- 615032
- Barva
- ORANŽOVÁ-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- OKO VÁLCOVÝ ČEP 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UF562102
- Číslo ORV
- UAN157026
- Druh RZ
- SPECIÁLNÍ
- Doplňkový text na TP
- poj.čp,č.64092222-15-od 1.1.2004-ne
- Další záznamy
- POVOLENY VÝJIMKY Z VYHL. Č. 90/75 SB.:
§ 13 ODST.1; § 23 ODST.3;§ 23 ODST. 4; § 25 ODST.2;§ 26 ODST.7;§ 29 ODST. 4,
§ 31 ODST.22;§ 31 ODST.25;§ 32 ODST.7;§ 34 ODST.3; § 36 ODST. 1A;§ 56 ODST.2;
§ 56 ODST.6; § 60 ODST.2; § 61 ODST.2-5
POTRUBNÝ SYSTÉM, ČERPADLO, OVLADACÍ PANEL
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 580574-206
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.