BSS A
- 1980
- ZEL-ŽLUTÁ-TMAVÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN5061
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 4:29 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4474555
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1980. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- A
- Typ
- BSS A 3 JS /
- Rok výroby
- 1980
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1980
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 9. 1999
- Barva
- ZEL-ŽLUTÁ-TMAVÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O2 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: STAVEBNÍ OBNOVA ŽELEZNIC a.s. v likvidaci (IČO 63078953) od 21. 9. 1999
- Provozovatel: STAVEBNÍ OBNOVA ŽELEZNIC a.s. v likvidaci (IČO 63078953) od 21. 9. 1999
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1980 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 25. 3. 1994 | Nový provozovatel | STAVEBNÍ OBNOVA ŽELEZNIC ČR (IČO 49624351) | Registr silničních vozidel |
| 15. 1. 1999 | Nový provozovatel | STAVEBNÍ OBNOVA ŽELEZNIC a.s. v likvidaci (IČO 63078953) | Registr silničních vozidel |
| 21. 9. 1999 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 21. 9. 1999 | Nový vlastník a provozovatel | STAVEBNÍ OBNOVA ŽELEZNIC a.s. v likvidaci (IČO 63078953) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 10. 2026 | Pravidelná STK | Brniště (č. 6514) | 1 707 km | způsobilé | 9 lehké | 7. 10. 2030 |
| 25. 9. 2026 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | 2 lehké | 25. 9. 2030 |
| 24. 3. 2026 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 3. 2027 |
| 14. 11. 2025 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 14. 11. 2029 |
| 10. 10. 2025 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | 523 km | způsobilé | 3 lehké | 10. 10. 2029 |
| 7. 10. 2025 | Měření emisí | Skuteč (č. 560307) | 523 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2029 |
| 18. 8. 2025 | Opakovaná STK | Praha (č. 3109) | – | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2029 |
| 13. 8. 2025 | Pravidelná STK | Praha (č. 3109) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 12. 9. 2025 |
| 13. 6. 2025 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3208) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 6. 2029 |
| 3. 4. 2025 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 3. 4. 2029 |
| 5. 6. 2024 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | 2 lehké | 5. 6. 2025 |
| 26. 9. 2023 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 813 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 26. 9. 2027 |
| 26. 9. 2023 | Měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 461112) | 831 km nižší než dříve | – | bez závad | 26. 9. 2027 |
| 6. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Liběšice (č. 6512) | 1 063 km | způsobilé | 12 lehké | 6. 11. 2026 |
| 15. 11. 2021 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2025 |
| 30. 9. 2021 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 462 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 30. 9. 2025 |
| 30. 9. 2021 | Měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 461112) | 4 628 km | – | bez závad | 30. 9. 2025 |
| 2. 9. 2021 | Pravidelná STK | Dubicko (č. 6801) | 1 184 km | způsobilé | 3 lehké | 27. 8. 2025 |
| 27. 8. 2021 | Měření emisí | Dubicko (č. 480925) | 1 184 km | – | bez závad | 27. 8. 2025 |
| 23. 8. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3115) | – | způsobilé | 2 lehké | 23. 8. 2025 |
| 22. 7. 2021 | Evidenční kontrola | Příbram (č. 3208) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 1. 2021 | Evidenční kontrola | Česká Lípa (č. 3525) | 775 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 8. 1. 2021 | Opakovaná STK | Vlčnov (č. 3727) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 12. 2024 |
| 21. 12. 2020 | Pravidelná STK | Vlčnov (č. 3727) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná | |
| 1. 10. 2020 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 1. 10. 2024 |
| 16. 7. 2020 | Evidenční kontrola | Nové Veselí (č. 3733) | 1 110 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 16. 10. 2019 | Před registrací | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | 3 lehké | 16. 10. 2019 |
| 14. 10. 2019 | Měření emisí | Loštice (č. 480909) | 688 km | způsobilé | bez závad | 14. 10. 2023 |
| 9. 10. 2019 | Evidenční kontrola | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 9. 2019 | Pravidelná STK | Krnov (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2023 |
| 29. 10. 2018 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3525) | 470 km | způsobilé | 4 lehké | 26. 10. 2022 |
| 26. 10. 2018 | Měření emisí | Česká Lípa (č. 450109) | 470 km | – | bez závad | 26. 10. 2022 |
| 22. 10. 2018 | Pravidelná STK | Čechtice (č. 3233) | – | způsobilé | 2 lehké | 22. 10. 2022 |
| 22. 10. 2018 | Pravidelná STK | Rosice (č. 3735) | – | způsobilé | 2 lehké | 22. 10. 2019 |
| 29. 5. 2018 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3208) | – | způsobilé | 3 lehké | 25. 5. 2022 |
| 5. 4. 2018 | Na žádost zákazníka | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 11. 2017 | Evidenční kontrola | Litoměřice (č. 3532) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 19. 9. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 254 km | způsobilé | 8 lehké | 19. 9. 2021 |
| 30. 6. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | – | způsobilé | 2 lehké | 30. 6. 2021 |
| 19. 6. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | 114 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 19. 6. 2021 |
| 30. 5. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2018 |
| 10. 4. 2017 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3737) | 7 600 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 2. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | 1 lehká | 28. 2. 2021 |
| 19. 12. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3727) | – | způsobilé | 6 lehké | 19. 12. 2020 |
| 8. 8. 2016 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 7. 2020 |
| 13. 7. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | 12. 8. 2016 |
| 14. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 5 lehké | 14. 4. 2017 |
| 14. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 5 lehké | 14. 4. 2017 |
| 2. 10. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 2. 10. 2019 |
| 3. 4. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 3 lehké | 3. 4. 2016 |
| 19. 11. 2014 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3737) | 998 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 21. 10. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 2 lehké | 21. 10. 2018 |
| 21. 8. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3528) | 6 392 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 21. 8. 2018 |
| 13. 1. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3208) | – | způsobilé | 2 lehké | 13. 1. 2018 |
| 13. 11. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 10 lehké | 13. 11. 2017 |
| 10. 6. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 7 200 km | způsobilé | 2 lehké | 10. 6. 2017 |
| 3. 6. 2013 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3727) | 1 500 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 27. 11. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3727) | 11 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 27. 11. 2016 |
| 8. 11. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 22 000 km | způsobilé | 1 lehká | 8. 11. 2016 |
| 5. 10. 2012 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3610) | 6 300 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2012 |
| 1. 10. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 10. 2016 |
| 24. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 7. 2016 |
| 5. 10. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2015 |
| 21. 10. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 10. 2014 |
| 17. 6. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 17. 6. 2014 |
| 24. 3. 2010 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 20 200 km | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2014 |
| 10. 3. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 20 000 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 vážná | 9. 4. 2010 |
| 2. 12. 2009 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3817) | 32 000 km | způsobilé | 1 lehká | 2. 12. 2009 |
| 18. 6. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 5 900 km | způsobilé | 2 lehké | 18. 6. 2013 |
| 16. 6. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 12 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké | 15. 6. 2013 |
| 10. 11. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2012 |
| 7. 10. 2008 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3105) | 14 000 km | způsobilé | 1 lehká | 7. 10. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Nový provozovatel STAVEBNÍ OBNOVA ŽELEZNIC ČR (IČO 49624351)
-
Konec: provozovatel STAVEBNÍ OBNOVA ŽELEZNIC ČR (IČO 49624351)
-
Nový provozovatel STAVEBNÍ OBNOVA ŽELEZNIC a.s. v likvidaci (IČO 63078953)
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel STAVEBNÍ OBNOVA ŽELEZNIC a.s. v likvidaci (IČO 63078953)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 13. 8. 2002 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Hromadná přestavba HP-0242
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- A
- Typ
- BSS A 3 JS /
- VIN
- 5061
- PČV
- 4474555
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O2
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1980
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1980
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 9. 1999
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2360
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5360/ 5360
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 5061
- Barva
- ZEL-ŽLUTÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 158-085-57
- Číslo TP
- AL733209
- Číslo ORV
- AAG801950
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Doplňkový text na TP
- z okr.Praha
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 5061
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.