AVIA A 31 N JNK
- 1985
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 3596 cm³
- 60 kW ≈ 82 k
VINF001722
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 11:51 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4554370
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1985. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- AVIA A 31 N JNK
- Typ
- AVIA A 31 N-JNK
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 13. 12. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 12. 1985
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3596 cm³
- Výkon
- 60 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SIST trading s.r.o. (IČO 26818850) od 23. 10. 2019
- Provozovatel: SIST trading s.r.o. (IČO 26818850) od 23. 10. 2019
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 13. 12. 1985 | První registrace | PSG, a.s. (IČO 00014834) | Registr silničních vozidel |
| 11. 6. 1996 | Nový provozovatel | Silnice a vlečky Zlín, a.s. (IČO 64510646) | Registr silničních vozidel |
| 16. 12. 2003 | Nový vlastník | STAVBY SILNIC A ŽELEZNIC A.S. | Registr silničních vozidel |
| 16. 12. 2003 | Nový provozovatel | EUROVIA CZ a.s. (IČO 45274924) | Registr silničních vozidel |
| 31. 1. 2005 | Nový provozovatel | PETRA MARKOVÁ (IČO 68006420) | Registr silničních vozidel |
| 10. 1. 2006 | Nový vlastník | KOMBYT SERVIS, s.r.o. (IČO 27666441) | Registr silničních vozidel |
| 10. 1. 2007 | Nový provozovatel | KOMBYT SERVIS, s.r.o. (IČO 27666441) | Registr silničních vozidel |
| 23. 10. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | SIST trading s.r.o. (IČO 26818850) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 99 179 km | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 4. 2027 |
| 5. 6. 2025 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3729) | 98 340 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 6. 2026 |
| 5. 6. 2025 | Měření emisí | Přerov (č. 180805) | 98 320 km | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2026 |
| 14. 10. 2024 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | 97 308 km | způsobilé | 8 lehkých
| 14. 10. 2025 |
| 14. 10. 2024 | Měření emisí | Přerov (č. 180805) | 97 307 km | způsobilé | bez závad | 14. 10. 2025 |
| 3. 10. 2023 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3729) | 96 002 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 10. 2024 |
| 3. 10. 2023 | Měření emisí | Kroměříž (č. 470813) | 96 003 km | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2024 |
| 26. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 95 426 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 9. 2023 |
| 23. 9. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 94 252 km | způsobilé | 4 lehké
| 23. 9. 2022 |
| 3. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 91 681 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 7. 2021 |
| 22. 10. 2019 | Evidenční kontrola | Kroměříž (č. 3729) | 89 315 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 1. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 87 404 km | způsobilé | 6 lehkých
| 1. 7. 2020 |
| 17. 7. 2018 | Opakovaná STK | Kroměříž (č. 3729) | 82 742 km | způsobilé | 4 lehké
| 28. 6. 2019 |
| 28. 6. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Zlínský kraj (č. 3729) | 82 635 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 3 vážné
| 28. 7. 2018 |
| 30. 6. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 78 244 km | způsobilé | 5 lehkých
| 30. 6. 2018 |
| 14. 7. 2016 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 72 193 km | způsobilé | 6 lehkých
| 1. 7. 2017 |
| 1. 7. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 72 090 km | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 4 vážné
| 31. 7. 2016 |
| 16. 7. 2015 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 65 028 km | způsobilé | 4 lehké
| 2. 7. 2016 |
| 2. 7. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 64 888 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 6 vážných
| 1. 8. 2015 |
| 30. 6. 2014 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 30 463 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 6. 2015 |
| 27. 6. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 30 455 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 4 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 2. 7. 2013 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 25 999 km | způsobilé | 2 lehké
| 28. 6. 2014 |
| 28. 6. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 25 952 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 28. 7. 2013 |
| 2. 7. 2012 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 21 524 km | způsobilé | 1 lehká
| 29. 6. 2013 |
| 29. 6. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 21 495 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 5 vážných
| 29. 7. 2012 |
| 1. 7. 2011 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 16 936 km | způsobilé | 4 lehké
| 29. 6. 2012 |
| 29. 6. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 16 516 km | nezpůsobilé | 4 lehké, 5 vážných, 1 nebezpečná
| |
| 19. 7. 2010 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 11 658 km | způsobilé | 2 lehké
| 28. 6. 2011 |
| 28. 6. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 11 292 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 28. 7. 2010 |
| 29. 6. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 7 181 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 6. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel PSG, a.s. (IČO 00014834)
-
Nový provozovatel Silnice a vlečky Zlín, a.s. (IČO 64510646)
-
Nový vlastník STAVBY SILNIC A ŽELEZNIC A.S.Nový provozovatel EUROVIA CZ a.s. (IČO 45274924)
-
Nový provozovatel PETRA MARKOVÁ (IČO 68006420)Konec: vlastník STAVBY SILNIC A ŽELEZNIC A.S.
-
Nový vlastník KOMBYT SERVIS, s.r.o. (IČO 27666441)
-
Nový provozovatel KOMBYT SERVIS, s.r.o. (IČO 27666441)Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · platnost do 9. 2. 2007 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2010 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-09-06-0317
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2010 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-10-06-0287
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2011 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-10-07-0128
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-11-06-0323
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2012 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2012 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-11-07-0002
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2012 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-12-06-0279Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2012 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2013 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-12-07-0008Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2013 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2013 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽPravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2013 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-13-06-0276
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2014 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-13-07-0019Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2014 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-14-06-0247Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-14-06-0254
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-15-07-0015Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-15-07-0147
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽPravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-16-07-0008
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2017 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2017 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-16-07-0122
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2018 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-17-06-0333
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2018 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-18-06-0342
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2019 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-18-07-0133
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-07-0005
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-10-0228
-
Nový vlastník a provozovatel SIST trading s.r.o. (IČO 26818850)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-07-0017
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2022 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-21-09-0209
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-22-09-0206
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-10-0017
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2025 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-24-10-0266
-
Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2025 · stanice: tř. Kosmonautů 10, 779 00, Olomouc · protokol CZ-7714-25-04-0121
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-06-0051
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2027 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-26-04-0232
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- AVIA A 31 N JNK
- Typ
- AVIA A 31 N-JNK
- VIN
- F001722
- PČV
- 4554370
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- NOSIČ KONTEJNERŮ
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- AVIA N.P. , PRAHA , ČR
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 13. 12. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 12. 1985
- Druh (typ)
- NOSIČ KONTEJNERŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AVIA N.P. , PRAHA , ČR
- Typ motoru
- 712.18.0
- Číslo motoru
- 00343
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 60 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3596
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- ČSN
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 13,8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91
- Za jízdy
- 86
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5400/ 2050/ 2328
- Rozvor [mm]
- 3240
- Provozní hmotnost
- 2860
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5990/ 5990
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2200/ 2200
4400/ 4400
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4420
- Ložná šířka
- 2110
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6,50 - 20 10 PR TRANSPORT TEBELESS/ 5,50 X 20 DC
5,50 X 20 DC, 6,50 - 20 10 PR TRANSPORT TEBELESS/ 5,50 X 20 DC
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- JAN MIKA AUTO COMT, SLUŠOVICE, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 174
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UN223751
- Číslo ORV
- UAY388004
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 10.1.2007 Hr.přest.3386/2006-150-SCH2,N-1014/1
- Další záznamy
- POVOLENÉ VYJÍMKY Z USTANOVENÍ VYHL. FMD Č.90/1975 SB.:
§ 15 ODST.19, § 16 ODST.10, § 16 ODST.18B, §25 ODST.2, § 26 ODST.4A,
§ 26 ODST.8, § 32 OST. 2, § 32 ODST.3, § 32 ODST. 7A, § 32 ODST. 7I, § 32 ODST. 7J
§ 51 ODST. 2, § 56 ODST. 6, § 59 ODST. 3C, § 61 ODST.3.
VOZIDLO JE URČENO K PŘEPRAVĚ SCHVÁLENÝCH KONTEJNERŮ O DÉLCE 3200 MM AŽ 3400 MM.
CELKOVÁ HMOTNOSTI A MAX. ZATÍŽENÍ NÁPRAV NESMÍ BÝT PŘEKROČENO.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: F001722
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.