FENDT 818 VARIO

  • 2006
  • ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 5702 cm³
  • 144 kW ≈ 196 k

VIN718216553

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 21:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/718216553

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
FENDT
Model
FENDT 818 VARIO
Typ
FENDT FENDT 818 VARIO 718 / 718
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
20. 4. 2006
Datum 1. registrace v ČR
20. 4. 2006
Barva
ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
5702 cm³
Výkon
144 kW
Kategorie
T1 – TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 8. 4. 2030
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
13 665 km
při prohlídce 17. 4. 2018
1
Vlastník v registru
Zemědělské obchodní družstvo Lubná
od 20. 4. 2006

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
20. 4. 2006 První registrace Zemědělské obchodní družstvo Lubná (IČO 00129712) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 4. 2026 Pravidelná STK Slatiňany (č. 6618) – způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.2.2 Uvolněné uchycení desky zadního značení, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. lehká
  • 4.4.4.1.2 Frekvence přerušování světla u směrových světel není zjevně v souladu s požadavky (90 ± 30 krát/min). lehká
8. 4. 2030
7. 4. 2026 Měření emisí Slatiňany (č. 160301) – – bez závad 7. 4. 2030
8. 6. 2022 Pravidelná STK Hlinsko (č. 3632) – způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.2.2 Uvolněné uchycení desky zadního značení, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
8. 6. 2026
5. 6. 2022 Měření emisí Oldřiš (č. 460914) – způsobilé bez závad 5. 6. 2026
17. 4. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Skuteč (č. 3634) 13 665 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
17. 4. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Zemědělské obchodní družstvo Lubná (IČO 00129712)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2014 · stanice: Sebranice 338, 569 62, Sebranice
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2018 · stanice: Sebranice 338, 569 62, Sebranice
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2022 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 539 73, SKUTEČ · protokol CZ-3634-18-04-0398
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2026 · stanice: POLIČSKÁ 1365, 539 01, HLINSKO · protokol CZ-3632-22-56-9085
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2030 · stanice: KUNČÍ 55, 538 21, SLATIŇANY · protokol CZ-6618-26-54-9042
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (FENDT 818 VARIO 2006 v ČR v průměru 2,0, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95,2 %

Srovnáváme s 21 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
FENDT
Obchodní označení
FENDT 818 VARIO
Typ
FENDT FENDT 818 VARIO 718 / 718
Typ kód
718
VIN
718216553
PČV
4558411
Druh vozidla
TRAKTOR
Druh vozidla 2. ř.
KOLOVÝ
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
AGCO GMBH &, CO., MARKTOBERDORF, SRN
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
20. 4. 2006
Datum 1. registrace v ČR
20. 4. 2006
Druh (typ)
KOLOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
DEUTZ, AG, KÖLN, SRN
Typ motoru
BF 6M 2013 C CODE CE 138 T
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
144 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
5702
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,4
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 2200
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4710/ 2550/ 3040
Rozvor [mm]
2720
Provozní hmotnost
6650
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
12500/ 12500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
5300/ 5300
8000/ 8000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
25250/ 25250
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
35350/ 35350
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
540/65 R 28 142 A8/ W16L X 28
620/70 R 42 160 A8/ DW20A X 42
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
AGCO GMBH &, CO., MARKTOBERDORF, SRN
Výrobní číslo karoserie
718216553
Barva
ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZADNÍ TBZ KAT. 3
ABS
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
5398-003-01
Číslo TP
ZA132943
Číslo ORV
ZAB012392
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Varianta RZ
151

Další ověření (externí odkazy)