BSS
- 1982
- ŠEDÁ
VIN2777
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 8:07 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4579604
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1982. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Typ
- BSS PS2 12.09 AGRO / PS 2 12.09 AGRO
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 17. 2. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 2. 1986
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- R3a – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Pavlovín, spol. s r.o. (IČO 63484633) od 13. 11. 2002
- Provozovatel: Pavlovín, spol. s r.o. (IČO 63484633) od 13. 11. 2002
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 2. 1986 | První registrace | OSEVA, semenářský statek Slavkov u Brna, státní podnik (IČO 00228389) | Registr silničních vozidel |
| 29. 5. 1998 | Nový provozovatel | AGROKLAS, a.s. (IČO 46974792) | Registr silničních vozidel |
| 13. 11. 2002 | Nový vlastník a provozovatel | Pavlovín, spol. s r.o. (IČO 63484633) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 7. 2025 | Pravidelná STK | Brno (č. 6714) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 7. 2029 |
| 20. 3. 2025 | Pravidelná STK | Bor (č. 3431) | – | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2029 |
| 5. 11. 2024 | Opakovaná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3247) | – | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2028 |
| 23. 10. 2024 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3247) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 22. 11. 2024 |
| 7. 5. 2024 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 7. 5. 2028 |
| 12. 7. 2023 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 12. 7. 2027 |
| 1. 6. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 999 km | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 6. 2027 |
| 2. 5. 2023 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 5. 2027 |
| 28. 4. 2023 | Pravidelná STK | Smiřice (č. 3627) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 28. 4. 2027 |
| 14. 3. 2023 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | 14. 3. 2027 |
| 8. 9. 2021 | Pravidelná STK | Žatčany (č. 6714) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 9. 2025 |
| 27. 5. 2021 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 4 vážné
| 26. 6. 2021 |
| 19. 4. 2021 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | – | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2023 |
| 20. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 999 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 20. 5. 2023 |
| 2. 4. 2019 | Opakovaná STK | Litoměřice (č. 3505) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 4. 2021 |
| 2. 4. 2019 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 2. 5. 2019 |
| 24. 7. 2018 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 23. 8. 2018 |
| 24. 7. 2018 | Opakovaná STK | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 24. 7. 2022 |
| 2. 7. 2018 | Pravidelná STK | Smiřice (č. 3627) | – | způsobilé | 12 lehkých
| 2. 7. 2022 |
| 14. 5. 2018 | Měření emisí | Rybnice (č. 440709) | – | – | bez závad | 14. 5. 2022 |
| 10. 8. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3764) | – | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2021 |
| 8. 8. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 8. 2021 |
| 6. 4. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 4. 2019 |
| 19. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 19. 4. 2020 |
| 26. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 5. 2019 |
| 10. 4. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 4. 2017 |
| 8. 10. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 10. 2018 |
| 26. 8. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3433) | – | způsobilé | 3 lehké
| 26. 8. 2018 |
| 28. 7. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2018 |
| 25. 6. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 6. 2018 |
| 5. 6. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3517) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 6. 2018 |
| 9. 4. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3611) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 4. 2018 |
| 9. 9. 2013 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3410) | – | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2017 |
| 1. 8. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3764) | – | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2017 |
| 9. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 7. 2017 |
| 22. 5. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 5. 2017 |
| 18. 4. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 2 000 km | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2015 |
| 17. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | 999 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 16. 5. 2015 |
| 11. 4. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 10 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 4. 2013 |
| 22. 7. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 8 500 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2014 |
| 26. 3. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | 3 lehké
| 26. 3. 2014 |
| 24. 2. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3237) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 2. 2014 |
| 10. 12. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 12. 2013 |
| 14. 7. 2009 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Karlovarský kraj (č. 3410) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 7. 2009 |
| 14. 4. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 50 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 4. 2011 |
| 31. 3. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3752) | – | způsobilé | 2 lehké
| 31. 3. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel OSEVA, semenářský statek Slavkov u Brna, státní podnik (IČO 00228389)
-
Nový provozovatel AGROKLAS, a.s. (IČO 46974792)
-
Nový vlastník a provozovatel Pavlovín, spol. s r.o. (IČO 63484633)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2012 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2017 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2021 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-6714-17-58-8029
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2025 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-6714-21-59-9017
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2029 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-6714-25-07-0075
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (48)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Typ
- BSS PS2 12.09 AGRO / PS 2 12.09 AGRO
- Typ kód
- PS 2 12.09 AGRO
- VIN
- 2777
- PČV
- 4579604
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- R3a
- Výrobce vozidla
- BSS N.P., ZÁVOD 02 SENICE NA HANÉ
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 17. 2. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 2. 1986
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7100/ 2500/ 2480
- Rozvor [mm]
- 3300
- Provozní hmotnost
- 3280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 12000/ 12000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6000/ 6000
6000/ 6000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2380
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12.5 - 18 ZS/ 11 - 18
12.5 - 18 ZS/ 11 - 18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS N.P., ZÁVOD 02 SENICE NA HANÉ
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1316
- Číslo TP
- AG703391
- Číslo ORV
- ZAA004922
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2777
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.