BSS PV 22.16.01
- 1992
- ČERNÁ
VIN1507
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 11:27 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4595356
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 98 dnů (19. 12. 2012 až 27. 3. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1992. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS PV 22.16.01
- Typ
- BSS PV 22.16.01
- Rok výroby
- 1992
- Datum 1. registrace
- 13. 1. 1992
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 1. 1992
- Barva
- ČERNÁ
- Kategorie
- R3a – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: BIOFARMA KARLÍN s.r.o. (IČO 25684167) od 31. 5. 2017
- Provozovatel: BIOFARMA KARLÍN s.r.o. (IČO 25684167) od 31. 5. 2017
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 13. 1. 1992 | První registrace | " C E H A " v. o. s. (IČO 18240054) | Registr silničních vozidel |
| 20. 11. 2000 | Nový provozovatel | MONIKA HOLZKNECHTOVÁ (IČO 62662325) | Registr silničních vozidel |
| 21. 11. 2000 | Nový provozovatel | Josef Beránek (IČO 63516802) | Registr silničních vozidel |
| 8. 1. 2001 | Nový provozovatel | STAVEBNINY Beránek spol. s r.o. (IČO 62623834) | Registr silničních vozidel |
| 4. 5. 2011 | Nový provozovatel | STAVOTHERM STAVEBNÍ SPOL. S.R.O. PLZENSKÁ 2561/164 1500 PRAHA 5 | Registr silničních vozidel |
| 19. 5. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | STAVOTHERM, stavební společnost, spol. s r.o. (IČO 48029394) | Registr silničních vozidel |
| 19. 12. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | Česká zemědělská univerzita v Praze (IČO 60460709) | Registr silničních vozidel |
| 27. 3. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | JAROSLAV KALVODA (IČO 12352390) | Registr silničních vozidel |
| 26. 5. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | JAROSLAV KALVODA (IČO 12352390) | Registr silničních vozidel |
| 31. 5. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | BIOFARMA KARLÍN s.r.o. (IČO 25684167) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 9. 2026 | Pravidelná STK | Kosmonosy (č. 3218) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2030 |
| 26. 8. 2026 | Pravidelná STK | Roztoky (č. 3231) | – | způsobilé | bez závad | 26. 8. 2030 |
| 30. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Prostějov (č. 3723) | 880 km | způsobilé | 2 lehké
| 30. 3. 2030 |
| 11. 3. 2026 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | – | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2030 |
| 9. 9. 2025 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3207) | – | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2029 |
| 8. 8. 2025 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 8. 2029 |
| 17. 7. 2025 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 3322) | – | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2029 |
| 23. 6. 2025 | Pravidelná STK | Karviná (č. 3853) | – | způsobilé | bez závad | 23. 6. 2029 |
| 8. 4. 2025 | Evidenční kontrola | Bor (č. 3431) | 405 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 10. 2024 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2028 |
| 6. 8. 2024 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2028 |
| 10. 7. 2024 | Pravidelná STK | Horoměřice (č. 3225) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 7. 2028 |
| 14. 4. 2024 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 14. 4. 2028 |
| 19. 3. 2024 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 3. 2028 |
| 5. 9. 2023 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2027 |
| 20. 7. 2023 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 7. 2027 |
| 4. 5. 2022 | Pravidelná STK | Roztoky (č. 3231) | – | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2026 |
| 23. 8. 2021 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3207) | – | způsobilé | bez závad | 23. 8. 2025 |
| 21. 7. 2021 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2025 |
| 25. 6. 2021 | Opakovaná STK | Karviná (č. 3853) | – | způsobilé | bez závad | 25. 6. 2025 |
| 25. 6. 2021 | Pravidelná STK | Karviná (č. 3853) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 25. 7. 2021 |
| 30. 11. 2020 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 30. 11. 2024 |
| 20. 10. 2020 | Opakovaná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2024 |
| 8. 10. 2020 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | nezpůsobilé | 1 vážná, 1 nebezpečná
| |
| 2. 9. 2020 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 2. 9. 2024 |
| 17. 8. 2020 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | 17. 8. 2024 |
| 13. 7. 2020 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 7. 2024 |
| 23. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2024 |
| 20. 3. 2020 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 3. 2024 |
| 20. 5. 2019 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 5. 2023 |
| 3. 5. 2019 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 5. 2023 |
| 8. 3. 2019 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | – | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2023 |
| 30. 4. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 4. 2022 |
| 1. 11. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 2 lehké
| 1. 11. 2021 |
| 25. 7. 2017 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 24. 7. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | – | způsobilé | bez závad | 24. 7. 2021 |
| 10. 7. 2017 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2021 |
| 7. 7. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 6. 8. 2017 |
| 25. 5. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 26. 10. 2016 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2020 |
| 14. 10. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 10. 2020 |
| 3. 10. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 2. 11. 2016 |
| 16. 8. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | 16. 8. 2020 |
| 27. 7. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 7. 2020 |
| 25. 7. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 25. 7. 2020 |
| 8. 7. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3707) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 7. 8. 2016 |
| 31. 3. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 2 lehké
| 31. 3. 2020 |
| 21. 3. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 21. 3. 2020 |
| 11. 11. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2017 |
| 10. 8. 2015 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | |
| 20. 4. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 4. 2019 |
| 17. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 3. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 15 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 24. 3. 2019 |
| 18. 2. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 150 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 18. 2. 2019 |
| 16. 6. 2014 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3707) | – | způsobilé | bez závad | |
| 20. 5. 2014 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 25. 4. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2018 |
| 10. 4. 2014 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 10. 4. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | – | způsobilé | 3 lehké
| 10. 4. 2018 |
| 24. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | – | způsobilé | bez závad | 24. 7. 2017 |
| 17. 7. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2017 |
| 12. 6. 2013 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 1 lehká
| 31. 5. 2017 |
| 31. 5. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 30. 6. 2013 |
| 25. 4. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2015 |
| 20. 3. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 3 vážné
| 19. 4. 2013 |
| 5. 12. 2012 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 9. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 10. 9. 2016 |
| 25. 7. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 25. 7. 2016 |
| 24. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 7. 2016 |
| 13. 4. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | – | způsobilé | 4 lehké
| 13. 4. 2016 |
| 30. 3. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 30. 3. 2016 |
| 30. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 3. 2016 |
| 14. 2. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 14. 2. 2013 |
| 6. 2. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3803) | – | způsobilé | bez závad | 6. 2. 2016 |
| 5. 8. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 8. 2015 |
| 17. 5. 2011 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2011 |
| 14. 4. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | 50 000 km | způsobilé | bez závad | 14. 4. 2015 |
| 23. 3. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 3. 2015 |
| 7. 2. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 9 000 km | způsobilé | bez závad | 7. 2. 2015 |
| 1. 2. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 3 lehké
| 1. 2. 2012 |
| 27. 10. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | 929 km nižší než dříve | způsobilé | 9 lehkých
| 27. 10. 2011 |
| 8. 7. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 7. 2014 |
| 29. 4. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3528) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 4. 2014 |
| 21. 4. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2014 |
| 12. 2. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 2. 2011 |
| 30. 7. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 7. 2013 |
| 11. 6. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 20 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 11. 6. 2013 |
| 15. 4. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2011 |
| 10. 4. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3510) | 1 000 km | způsobilé | bez závad | 10. 4. 2013 |
| 10. 3. 2009 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 2. 2010 |
| 16. 2. 2009 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 16. 2. 2009 |
| 12. 2. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 14. 3. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel " C E H A " v. o. s. (IČO 18240054)
-
Nový provozovatel MONIKA HOLZKNECHTOVÁ (IČO 62662325)
-
Nový provozovatel Josef Beránek (IČO 63516802)
-
Nový provozovatel STAVEBNINY Beránek spol. s r.o. (IČO 62623834)
-
Nový provozovatel STAVOTHERM STAVEBNÍ SPOL. S.R.O. PLZENSKÁ 2561/164 1500 PRAHA 5
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Nový vlastník a provozovatel STAVOTHERM, stavební společnost, spol. s r.o. (IČO 48029394)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Nový vlastník a provozovatel Česká zemědělská univerzita v Praze (IČO 60460709)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Nový vlastník a provozovatel JAROSLAV KALVODA (IČO 12352390)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE
-
Nový vlastník a provozovatel JAROSLAV KALVODA (IČO 12352390)Vyřazení z provozu HRADEC KRÁLOVÉ
-
Konec vyřazení z provozu HRADEC KRÁLOVÉVyřazení z provozu HRADEC KRÁLOVÉ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-17-05-1527
-
Nový vlastník a provozovatel BIOFARMA KARLÍN s.r.o. (IČO 25684167)
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-17-07-1235
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2021 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIMKonec vyřazení z provozu HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2029 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-25-08-0335
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS PV 22.16.01
- Typ
- BSS PV 22.16.01
- VIN
- 1507
- PČV
- 4595356
- Druh vozidla
- PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- R3a
- Rok výroby
- 1992
- Datum 1. registrace
- 13. 1. 1992
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 1. 1992
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- BSS K.P. SENICE N. H.
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8980/ 2500/ 2230
- Rozvor [mm]
- 4120-1320
- Provozní hmotnost
- 5040
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 22000/ 22000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
7000/ 7000
7000/ 7000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 7050
- Ložná šířka
- 2420
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 15 R 22.5 18 PR/ 11.75-22.5
15 R 22.5 18 PR/ 1175-22.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS N.P. , N.P., SENICE N.H., ČR
- Barva
- ČERNÁ
- Barva doplňková
- ŠEDÁ-PASTEL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZA072089
- Číslo ORV
- ZAA478938
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 151
- Doplňkový text na TP
- ZAEVID. HROMADNÁ PŘESTAVBA MD OS.Č.C-1639. DOČASNĚ VYŘAZENO Č.J.: 694/14 15/6/2017 ZASLÁNO POŠTOU, MHMP-DB-99187/17 RZ + ORV VYŘAZENO-BOH 14.08.2017 POVOLENÁ A SCHVÁLENÁ PŘESTAVBA POD Č.J. MHMP 1197981/2017 14.08.2017 PŮVODNÍ RZ 5H4 7358 - 1x + ORV UAR 731051 SKARTOVÁNY V DEPOZITU
- Další záznamy
- TZ SCHVÁLENA 02.11.1989 PANAV A.S. SENIC NA HANÉ, č.j. SD/12-19052/89.
1.REGISTRACE V ČR. 13.01.1992 PLZEŇ.
BARVA VOZIDLA: ČERNÁ + ŠEDÁ PASTELOVÁ.
09.03.2007 Přestavba vozidla dle osvědčení C-1639, č.j. 2767/2005-150-SCH2.
Povoleny vyjímky z ustanovení vyhl. FMD č. 41/84 Sb.: §/odst.-14/1; 42/3; 43/2; 61/7.
14.08.2017 POVOLENÁ A SCHVÁLENÁ PŘESTAVBA POD Č.J. MHMP 1197981/2017, SPOČÍVAJÍCÍ
ZEJMÉNA VE ZMĚNĚ KATEGORIE A SNÍŽENÍ VYŠŠÍ POVOLENÉ RYCHLOSTI.
JINÉ PODSTATNÉ ČÁSTI MECHANISMU NEBO KONSTRUKCE SILNIČNÍHO VOZIDLA JIŽ NESMÍ BÝT
TOUTO, ANI ŽÁDNOU NÁSLEDNOU PŘESTAVBOU ZMĚNĚNY.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1507
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.