PRAGA V3S

  • 1963
  • ZELENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 7412 cm³
  • 98 kW ≈ 133 k

VIN6/11-788

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 11:31 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/45975

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1963. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PRAGA
Model
V3S
Typ
PRAGA V3S VN UHNZ 500 /
Rok výroby
1963
Datum 1. registrace
11. 3. 1977
Datum 1. registrace v ČR
11. 3. 1977
Barva
ZELENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
7412 cm³
Výkon
98 kW
Kategorie
N2 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 3. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
2 247 km
při prohlídce 1. 10. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
2
Vlastníků v registru
ZÁLESÍ agro a.s.
od 18. 11. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 3. 1977 První registrace Registr silničních vozidel
20. 5. 1991 Nový vlastník a provozovatel ZÁLESÍ a.s. (IČO 00135143) Registr silničních vozidel
18. 11. 2015 Nový vlastník a provozovatel ZÁLESÍ agro a.s. (IČO 04460740) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

010 00020 00030 000 201020132016201920222025 13. 10. 2009: 4 043 km22. 9. 2010: 5 443 km20. 9. 2011: 7 770 km12. 9. 2012: 10 832 km4. 9. 2013: 15 325 km1. 9. 2014: 17 496 km9. 9. 2015: 19 940 km30. 8. 2016: 22 720 km26. 9. 2016: 23 105 km18. 9. 2017: 24 771 km12. 9. 2018: 1 km30. 9. 2019: 240 km29. 9. 2020: 1 100 km29. 9. 2021: 1 822 km8. 9. 2022: 1 896 km7. 9. 2023: 1 957 km5. 9. 2024: 2 042 km4. 9. 2025: 2 113 km3. 9. 2026: 2 183 km1. 10. 2026: 2 247 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
1. 10. 2026 Opakovaná STK Valašské Klobouky (č. 3738) 2 247 km způsobilé 5 lehké 3. 9. 2027
3. 9. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 2 183 km dočasně způsobilé 6 lehké, 7 vážné 3. 9. 2027
4. 9. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 2 113 km způsobilé 6 lehké 4. 9. 2027
5. 9. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 2 042 km způsobilé 3 lehké 5. 9. 2026
7. 9. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 1 957 km způsobilé 7 lehké 7. 9. 2025
8. 9. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 1 896 km způsobilé 7 lehké 8. 9. 2024
29. 9. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 1 822 km způsobilé 9 lehké 29. 9. 2022
29. 9. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 1 100 km způsobilé 9 lehké 29. 9. 2021
30. 9. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 240 km způsobilé 7 lehké 30. 9. 2020
12. 9. 2018 Pravidelná STK Valašské Klobouky (č. 3738) 1 km nižší než dříve způsobilé 5 lehké 12. 9. 2019
12. 9. 2018 Měření emisí Valašské Klobouky (č. 570509) – – bez závad 12. 9. 2019
18. 9. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 24 771 km způsobilé 8 lehké 18. 9. 2018
26. 9. 2016 Opakovaná STK Zlínský kraj (č. 3738) 23 105 km způsobilé 6 lehké 30. 8. 2017
30. 8. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 22 720 km dočasně způsobilé 6 lehké, 5 vážné 29. 9. 2016
9. 9. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 19 940 km způsobilé 4 lehké 9. 9. 2016
9. 9. 2014 Opakovaná STK Zlínský kraj (č. 3738) – způsobilé 3 lehké 1. 9. 2015
1. 9. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 17 496 km dočasně způsobilé 2 lehké, 6 vážné 1. 10. 2014
4. 9. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 15 325 km způsobilé 2 lehké 4. 9. 2014
12. 9. 2012 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 10 832 km způsobilé 7 lehké 12. 9. 2013
20. 9. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 7 770 km způsobilé 5 lehké 20. 9. 2012
22. 9. 2010 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 5 443 km způsobilé 5 lehké 22. 9. 2011
13. 10. 2009 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 4 043 km způsobilé 7 lehké 13. 10. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový vlastník a provozovatel ZÁLESÍ a.s. (IČO 00135143)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2012 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2013 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2014 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2014 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2015 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2016 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  9. Nový vlastník a provozovatel ZÁLESÍ agro a.s. (IČO 04460740)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2016 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2017 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2018 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-17-09-0074
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2019 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-18-09-0039
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2020 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-19-09-0136
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2021 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-20-09-0100
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2022 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-21-09-0106
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2023 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-22-09-0030
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2024 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-23-09-0021
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2025 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-24-09-0018
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2026 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-25-09-0019
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2026 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-26-09-0010
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2027 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-26-10-0002
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (PRAGA V3S 1963 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 52,4 %

Srovnáváme s 630 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PRAGA V3S

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
PRAGA
Obchodní označení
V3S
Typ
PRAGA V3S VN UHNZ 500 /
VIN
6/11-788
PČV
45975
Druh vozidla
SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
AUTOMOBILOVÉ ZÁVODY N.P. LETŇANY
Rok výroby
1963
Datum 1. registrace
11. 3. 1977
Datum 1. registrace v ČR
11. 3. 1977
Druh (typ)
VELKOOBJEMOVÁ NÁDSTAVBA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
AUTOMOBILOVÉ ZÁVODY N.P. LETŇANY
Typ motoru
T 912
Číslo motoru
167410
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
98 / 2100
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
7412
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -3
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
26 / 40

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8360/ 2500/ 2580
Rozvor [mm]
3580+1120
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
7400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
9280/ 9280
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
/
/
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
5000/ 5000
Ložná délka
5460
Ložná šířka
2500
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
8.25-20/ 5.00 S-20
8.25-20/ 5.00 S-20
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
AUTOMOBILOVÉ ZÁVODY N.P. LETŇANY
Výrobní číslo karoserie
6/11-788
Barva
ZELENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
1 / 1 / 0
Spojovací zařízení - druh
06-ČSN30 3660.1
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy parkovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UK306113
Číslo ORV
UBE720119
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
103

Další ověření (externí odkazy)