TATRA

  • 1987
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 19000.4 cm³
  • 235 kW ≈ 320 k

VIN54603

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 20:42 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4606058

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TATRA
Typ
TATRA T815 PR222235 6x6.1 / T 815
Rok výroby
1987
Datum 1. registrace
25. 6. 1987
Datum 1. registrace v ČR
25. 6. 1987
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
19000.4 cm³
Výkon
235 kW
Kategorie
N3 – Speciální automobil cisternový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 17. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
228 171 km
při prohlídce 17. 8. 2026
1
Vlastník v registru
Dřevozpracující družstvo
od 20. 7. 2007

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
25. 6. 1987 První registrace DMA PLOTIŠTĚ, a.s. v likvidaci (IČO 00529605) Registr silničních vozidel
25. 7. 1997 Nový provozovatel ČKD MOTORY, a.s. (IČO 25062409) Registr silničních vozidel
15. 9. 2004 Nový provozovatel BEZ MOTORY Registr silničních vozidel
27. 12. 2004 Nový provozovatel BEZ MOTORY, a.s. "v likvidaci" (IČO 26510065) Registr silničních vozidel
26. 9. 2006 Nový provozovatel S.D.H. HORNÍ RADECHOVÁ HORNÍ RADECHOVÁ NÁCHOD Registr silničních vozidel
5. 3. 2007 Nový provozovatel Jiří Bošina (IČO 46385479) Registr silničních vozidel
5. 3. 2007 Nový provozovatel DREVOZPRACUJÍCÍ DRUŽSTVO LUKAVEC 9 39426 LUKAVEC U PACOVA Registr silničních vozidel
20. 7. 2007 Nový vlastník a provozovatel Dřevozpracující družstvo (IČO 00028631) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 201020132016201920222025 15. 7. 2009: 10 230 km14. 7. 2010: 10 945 km14. 7. 2011: 11 684 km11. 7. 2012: 12 477 km10. 7. 2013: 13 141 km26. 6. 2014: 14 097 km16. 7. 2015: 14 991 km18. 7. 2016: 15 785 km18. 7. 2017: 16 590 km16. 7. 2018: 17 617 km16. 7. 2019: 19 349 km8. 7. 2020: 20 074 km16. 7. 2021: 20 757 km14. 7. 2022: 21 554 km22. 8. 2023: 22 001 km22. 8. 2023: 22 002 km19. 8. 2024: 22 368 km18. 8. 2025: 22 617 km17. 8. 2026: 22 817 km17. 8. 2026: 228 171 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
17. 8. 2026 Pravidelná STK Čechtice (č. 3233) 228 171 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 3.5.1.2 Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). lehká
17. 8. 2027
17. 8. 2026 Měření emisí Loket (č. 520106) 22 817 km způsobilé bez závad 17. 8. 2027
18. 8. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 22 617 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
18. 8. 2026
19. 8. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 22 368 km způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
19. 8. 2025
22. 8. 2023 Pravidelná STK Čechtice (č. 3233) 22 002 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
22. 8. 2024
22. 8. 2023 Měření emisí Loket (č. 520106) 22 001 km způsobilé bez závad 22. 8. 2024
14. 7. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Čechtice (č. 3233) 21 554 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.6 Způsob montáže nebo uchycení brzdových hadic neodpovídá požadavkům. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
14. 7. 2023
16. 7. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Čechtice (č. 3233) 20 757 km způsobilé
6 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
16. 7. 2022
8. 7. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Sezimovo Ústí (č. 3304) 20 074 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 7. 2021
16. 7. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Sezimovo Ústí (č. 3304) 19 349 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
16. 7. 2020
16. 7. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Sezimovo Ústí (č. 3304) 17 617 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
16. 7. 2019
18. 7. 2017 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3304) 16 590 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
18. 7. 2018
18. 7. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3304) 15 785 km způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
18. 7. 2017
16. 7. 2015 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 14 991 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.5.1.2 Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 7.5.1.1 Doba použitelnosti některých zdravotnických potřeb autolékárničky je překročena. lehká
16. 7. 2016
14. 7. 2014 Opakovaná STK Kraj Vysočina (č. 3311) – způsobilé
3 lehké
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
26. 6. 2015
26. 6. 2014 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 14 097 km dočasně způsobilé
3 lehké, 1 vážná
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.3.1.1 V uložení kola větší vůle než provozní. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
26. 7. 2014
10. 7. 2013 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 13 141 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
10. 7. 2014
11. 7. 2012 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 12 477 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
11. 7. 2013
14. 7. 2011 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 11 684 km způsobilé
3 lehké
  • 4135 Některé spoje jsou uvolněné, avšak zatím neohrožují bezpečnost jízdy, chybí doraz (omezovače pérování) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 7. 2012
14. 7. 2010 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 10 945 km způsobilé
2 lehké
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 7. 2011
15. 7. 2009 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3311) 10 230 km způsobilé
3 lehké
  • 3053 V převodce řízení jsou provozní vůle nadměrně velké (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3063 Některá ochranná manžeta chybí nebo je poškozena natolik, že zjevně neplní určenou funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
15. 7. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel DMA PLOTIŠTĚ, a.s. v likvidaci (IČO 00529605)
  2. Nový provozovatel ČKD MOTORY, a.s. (IČO 25062409)
  3. Nový provozovatel BEZ MOTORY
  4. Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ
  5. Nový provozovatel BEZ MOTORY, a.s. "v likvidaci" (IČO 26510065)
  6. Nový provozovatel S.D.H. HORNÍ RADECHOVÁ HORNÍ RADECHOVÁ NÁCHOD
  7. Nový provozovatel Jiří Bošina (IČO 46385479)
    Nový provozovatel DREVOZPRACUJÍCÍ DRUŽSTVO LUKAVEC 9 39426 LUKAVEC U PACOVA
  8. Nový vlastník a provozovatel Dřevozpracující družstvo (IČO 00028631)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2010 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-09-07-0657
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2011 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-10-07-0527
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2012 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-11-07-0509
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2012 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2013 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-12-07-0365
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2013 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2014 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2014 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-13-07-0511
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2014 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-14-06-1338
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2014 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2015 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-14-07-0524
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2015 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2016 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-15-07-0773
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2016 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2017 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2017 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-16-07-0524
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2018 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-17-07-0626
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2019 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-18-07-0522
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2020 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-19-07-0573
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2021 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-20-07-0206
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2022 · stanice: LOKET 52, 257 65, ČECHTICE · protokol CZ-3233-21-07-0374
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2023 · stanice: LOKET 52, 257 65, ČECHTICE · protokol CZ-3233-22-07-0298
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2024 · stanice: LOKET 52, 257 65, ČECHTICE · protokol CZ-3233-23-08-0549
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2025 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-24-08-0903
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2026 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-25-08-0818
  27. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2027 · stanice: LOKET 52, 257 65, ČECHTICE · protokol CZ-3233-26-08-0412
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ČERPADLO
  • MAJÁK MODRÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
TATRA
Typ
TATRA T815 PR222235 6x6.1 / T 815
Varianta
PR 2 22 235 6X6.1
Typ kód
T 815
VIN
54603
PČV
4606058
Druh vozidla
Speciální automobil cisternový
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
TATRA, N.P., KOPŘIVNICE
Rok výroby
1987
Datum 1. registrace
25. 6. 1987
Datum 1. registrace v ČR
25. 6. 1987
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Vozidlo s předností práva v jízdě

Motor a pohon

Výrobce motoru
TATRA, N.P., KOPŘIVNICE
Typ motoru
T3-930.30
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
235 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
19000.4
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -3
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
91

Emise a spotřeba

Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
37 / 60
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
92
Za jízdy
89

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8510/ 2500/ 3350
Rozvor [mm]
3700+1320
Provozní hmotnost
12950
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
22500/ 22500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7200/ 7200
7650/ 7650
7650/ 7650
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
18,0-22,5 NT 10 18 PR/ 14,0-22,5 165/335/10
18,0-22,5 NT 10 18 PR/ 14,0-22,5-165/335/10
18,0-22,5 NT 10 18 PR/ 14,0-22,5 165/335/10
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
Karosa , n.p., Vysoké Mýto
Výrobní číslo karoserie
630/87
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 4 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
1625-86
Číslo TP
UD637189
Číslo ORV
UAR268034
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
specielní požární vozidlo stříkačka
Další záznamy
ÚČELOVÁ NÁSTAVBA NA PODVOZKU T 815 BYLA SCHVÁLENA MV ČSR SPRÁVOU PRO DOPRAVU
Č.J. SD/12/4879 DNE 4.12.1984 JAKO PŘÍLOHA K OSVĚDČENÍ O TECHNICKÉ ZPŮSOBILOSTI
TYPU VOZIDLA Č. 1625.
VOZIDLO JE OPATŘENO DVĚMA ZVLÁŠTNÍMI VÝSTRAŽNÝMI SVĚTLY MODRÉ BARVY.

Další ověření (externí odkazy)