BSS NV
- 1986
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN601
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 17:37 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4726296
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- NV
- Typ
- BSS NV 31.24.22 CT /
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 11. 1998
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Návěs nákladní valníkový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1986 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 22. 9. 1986 | Nový provozovatel | Československá automobilová doprava hlavního města Prahy, státní podnik "v likvidaci" (IČO 00064041) | Registr silničních vozidel |
| 19. 11. 1996 | Nový provozovatel | Karel Kočka (IČO 62896598) | Registr silničních vozidel |
| 22. 1. 1997 | Nový provozovatel | Petr Postupka - CAREX (IČO 61413968) | Registr silničních vozidel |
| 29. 1. 1997 | Nový provozovatel | SADME - CZ s.r.o. - v likvidaci (IČO 25317997) | Registr silničních vozidel |
| 12. 1. 1998 | Nový provozovatel | Pavel Postupka (IČO 64321274) | Registr silničních vozidel |
| 25. 11. 1998 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 25. 11. 1998 | Nový vlastník a provozovatel | Jan Grim (IČO 49322419) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 10. 2026 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2028 |
| 1. 4. 2026 | Pravidelná STK | Rožnov pod Radhoštěm (č. 3745) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 4. 2030 |
| 16. 3. 2026 | Opakovaná STK | Karviná (č. 3832) | – | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2030 |
| 10. 3. 2026 | Pravidelná STK | Karviná (č. 3832) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 9. 4. 2026 |
| 10. 9. 2025 | Pravidelná STK | Moravský Krumlov (č. 3749) | – | způsobilé | bez závad | 10. 9. 2029 |
| 25. 7. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 7. 2029 |
| 17. 4. 2025 | Pravidelná STK | Kájov (č. 3327) | – | způsobilé | bez závad | 17. 4. 2029 |
| 16. 4. 2025 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 16. 4. 2029 |
| 24. 3. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 24. 3. 2029 |
| 20. 3. 2025 | Pravidelná STK | Dlouhá Brtnice (č. 3755) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 3. 2029 |
| 17. 3. 2025 | Pravidelná STK | Týn nad Vltavou (č. 3313) | – | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2029 |
| 18. 10. 2024 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | bez závad | 18. 10. 2026 |
| 14. 10. 2024 | Evidenční kontrola | Příbram (č. 3241) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 4. 2023 | Pravidelná STK | Tišnov (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2027 |
| 16. 3. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 6714) | 3 960 km | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 3. 2027 |
| 15. 3. 2023 | Měření emisí | Brno (č. 570229) | 3 960 km nižší než dříve | – | 1 vážná
| |
| 20. 10. 2022 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2024 |
| 5. 9. 2022 | Evidenční kontrola | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 8. 2022 | Opakovaná STK | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 7. 2026 |
| 28. 7. 2022 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 27. 8. 2022 |
| 8. 4. 2022 | Pravidelná STK | Rožnov pod Radhoštěm (č. 3745) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 4. 2026 |
| 1. 12. 2021 | Před registrací | Bruntál (č. 3831) | 33 573 km | způsobilé | bez závad | 1. 12. 2025 |
| 11. 11. 2021 | Pravidelná STK | Kožlany (č. 3425) | – | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2025 |
| 15. 9. 2021 | Pravidelná STK | Moravský Krumlov (č. 3749) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 9. 2025 |
| 19. 8. 2021 | Před registrací | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 18. 8. 2025 |
| 18. 8. 2021 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 8. 2025 |
| 10. 8. 2021 | Opakovaná STK | Stříbro (č. 3433) | – | způsobilé | bez závad | 9. 8. 2025 |
| 9. 8. 2021 | Pravidelná STK | Stříbro (č. 3433) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 8. 9. 2021 |
| 4. 8. 2021 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 8. 2025 |
| 29. 4. 2021 | Pravidelná STK | Karviná (č. 3832) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 4. 2025 |
| 22. 4. 2021 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 4. 2025 |
| 21. 4. 2021 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3306) | – | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2025 |
| 22. 1. 2021 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 1. 2023 |
| 7. 8. 2020 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3763) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 8. 2024 |
| 5. 5. 2020 | Pravidelná STK | Nový Bydžov (č. 3638) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 5. 2024 |
| 29. 1. 2020 | Pravidelná STK | Vlachovo Březí (č. 3315) | – | způsobilé | bez závad | 29. 1. 2024 |
| 22. 5. 2019 | Pravidelná STK | Tišnov (č. 3731) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 21. 6. 2019 |
| 22. 5. 2019 | Opakovaná STK | Tišnov (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2023 |
| 25. 2. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatčany (č. 6714) | 3 628 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 25. 2. 2023 |
| 15. 2. 2019 | Před registrací | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 20. 4. 2018 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3745) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 4. 2022 |
| 27. 10. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2021 |
| 21. 10. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | 4 lehké
| 21. 10. 2021 |
| 12. 10. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 7. 2021 |
| 8. 9. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3749) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2021 |
| 15. 8. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3243) | – | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2021 |
| 7. 8. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3433) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 8. 2021 |
| 4. 5. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 5. 2021 |
| 19. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2021 |
| 10. 8. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2020 |
| 6. 5. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3832) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2020 |
| 13. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2019 |
| 15. 1. 2015 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 7. 2018 |
| 10. 12. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 5 vážných
| 9. 1. 2015 |
| 9. 4. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 13 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2018 |
| 27. 3. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2018 |
| 12. 2. 2014 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 1. 2014 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | 15 100 km | způsobilé | 3 lehké
| 28. 1. 2018 |
| 28. 1. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | 15 100 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 2 nebezpečné
| 28. 1. 2014 |
| 18. 12. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 12. 2017 |
| 30. 9. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 9. 2017 |
| 18. 9. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3638) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 9. 2017 |
| 2. 9. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3759) | – | způsobilé | bez závad | 2. 9. 2017 |
| 18. 8. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 31. 7. 2017 |
| 8. 8. 2013 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3434) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 8. 2017 |
| 25. 7. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | bez závad | 25. 7. 2017 |
| 21. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 5. 2017 |
| 20. 12. 2012 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 12. 2016 |
| 4. 12. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 5 vážných
| 3. 1. 2013 |
| 29. 8. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2016 |
| 19. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2016 |
| 29. 6. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 29. 6. 2012 |
| 30. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3315) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 30. 5. 2015 |
| 25. 5. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2015 |
| 19. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2015 |
| 9. 6. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 6. 2011 |
| 14. 5. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | 13 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 5. 2014 |
| 10. 5. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3832) | – | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2014 |
| 12. 4. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 10. 4. 2014 |
| 17. 9. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3638) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 9. 2013 |
| 14. 9. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | 28 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 14. 9. 2013 |
| 11. 9. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3759) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2013 |
| 24. 8. 2009 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3428) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 8. 2013 |
| 23. 8. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 31. 7. 2013 |
| 24. 7. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 42 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 24. 7. 2013 |
| 26. 5. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 5. 2013 |
| 21. 5. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 5. 2013 |
| 11. 5. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 11. 5. 2010 |
| 21. 1. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3104) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 1. 2013 |
| 2. 9. 2008 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 2. 9. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Nový provozovatel Československá automobilová doprava hlavního města Prahy, státní podnik "v likvidaci" (IČO 00064041)
-
Nový provozovatel Karel Kočka (IČO 62896598)
-
Nový provozovatel Petr Postupka - CAREX (IČO 61413968)
-
Nový provozovatel SADME - CZ s.r.o. - v likvidaci (IČO 25317997)
-
Nový provozovatel Pavel Postupka (IČO 64321274)
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Jan Grim (IČO 49322419)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2004 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – PRAHA 4, MIROVÉHO HNUTÍ
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS NV 1986 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 81,1 %
Srovnáváme s 519 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS NV
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- NV
- Typ
- BSS NV 31.24.22 CT /
- VIN
- 601
- PČV
- 4726296
- Druh vozidla
- Návěs nákladní valníkový
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 11. 1998
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 7600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 31000/ 31000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 601
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1580-086-03
- Číslo TP
- AN762302
- Číslo ORV
- AAJ964998
- Druh RZ
- NÁVĚS
- RM zániku
- PARDUBICE
- Doplňkový text na TP
- Přihl.ze Zlína; dočas.vyř.na žádost vlast - 338/03
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 601
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.