SL DAV
- 1977
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN156
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 4:11 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4773008
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1977. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SL
- Model
- DAV
- Typ
- SL DAV 7 /
- Rok výroby
- 1977
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1977
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 10. 1996
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs za nákl.automobil-speciální
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jihočeské lesy České Budějovice, a.s. (IČO 47239263) od 31. 10. 1996
- Provozovatel: Jihočeské lesy České Budějovice, a.s. (IČO 47239263) od 31. 10. 1996
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1977 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 31. 10. 1996 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 31. 10. 1996 | Nový vlastník a provozovatel | Jihočeské lesy České Budějovice, a.s. (IČO 47239263) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 6. 2026 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | – | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2030 |
| 13. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | 162 km | způsobilé | 3 lehké | 13. 4. 2030 |
| 10. 4. 2026 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3534) | – | způsobilé | bez závad | 10. 4. 2030 |
| 7. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Rybnice (č. 3415) | 152 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2030 |
| 24. 2. 2026 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 2. 2030 |
| 24. 2. 2026 | Pravidelná STK | Kožlany (č. 3425) | – | způsobilé | bez závad | 24. 2. 2030 |
| 19. 1. 2026 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | – | způsobilé | 2 lehké | 19. 1. 2030 |
| 29. 10. 2025 | Pravidelná STK | Březolupy (č. 3703) | – | způsobilé | bez závad | 29. 10. 2029 |
| 20. 10. 2025 | Pravidelná STK | Otrokovice (č. 3767) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 19. 11. 2025 |
| 15. 10. 2025 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 6617) | – | způsobilé | 4 lehké | 15. 10. 2029 |
| 23. 6. 2025 | Opakovaná STK | Chrudim (č. 3647) | 6 012 km | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2029 |
| 27. 5. 2025 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3647) | 6 012 km | dočasně způsobilé | 1 vážná | 26. 6. 2025 |
| 30. 4. 2025 | Pravidelná STK | Bor (č. 3431) | – | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2029 |
| 6. 2. 2025 | Pravidelná STK | Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) | – | způsobilé | 2 lehké | 6. 2. 2029 |
| 18. 10. 2024 | Pravidelná STK | Šternberk (č. 3803) | – | způsobilé | bez závad | 18. 10. 2028 |
| 30. 8. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | 5 lehké | 30. 8. 2025 |
| 8. 8. 2024 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3406) | – | způsobilé | bez závad | 8. 8. 2026 |
| 3. 5. 2024 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | 115 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 3. 5. 2028 |
| 26. 4. 2024 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2028 |
| 16. 12. 2023 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 2 lehké | 16. 12. 2027 |
| 24. 10. 2023 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké | 24. 10. 2027 |
| 7. 9. 2023 | Opakovaná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | 6 lehké | 9. 8. 2027 |
| 7. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Uhlířské Janovice (č. 3204) | 863 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 7. 9. 2027 |
| 1. 9. 2023 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | 7 lehké | 1. 9. 2024 |
| 24. 8. 2023 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 8. 2027 |
| 9. 8. 2023 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | dočasně způsobilé | 6 lehké, 6 vážné | 8. 9. 2023 |
| 15. 6. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 5 373 km | způsobilé | 6 lehké | 15. 6. 2027 |
| 26. 5. 2023 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | – | způsobilé | 2 lehké | 26. 5. 2027 |
| 25. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Humpolec (č. 3316) | 1 600 km | způsobilé | 2 lehké | 25. 5. 2027 |
| 19. 4. 2023 | Pravidelná STK | Bor (č. 3431) | – | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2027 |
| 22. 2. 2023 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | 6 lehké | 22. 2. 2027 |
| 24. 1. 2023 | Pravidelná STK | Březová-Oleško (č. 3222) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 1. 2027 |
| 12. 9. 2022 | Opakovaná STK | Znojmo (č. 3766) | – | způsobilé | bez závad | 17. 8. 2026 |
| 12. 9. 2022 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 12. 9. 2026 |
| 1. 9. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | 8 lehké | 1. 9. 2023 |
| 17. 8. 2022 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3766) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné | 16. 9. 2022 |
| 23. 6. 2022 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | – | způsobilé | 1 lehká | 23. 6. 2026 |
| 27. 5. 2022 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | 2 lehké | 27. 5. 2026 |
| 30. 3. 2022 | Evidenční kontrola | Bor (č. 3431) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | 899 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 23. 3. 2026 |
| 4. 3. 2022 | Opakovaná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 2. 2. 2026 |
| 2. 2. 2022 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 4. 3. 2022 |
| 2. 2. 2022 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 2. 2. 2026 |
| 4. 1. 2022 | Opakovaná STK | Otrokovice (č. 3767) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 12. 2025 |
| 14. 12. 2021 | Evidenční kontrola | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 12. 2021 | Pravidelná STK | Otrokovice (č. 3767) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 vážná, 1 nebezpečná | |
| 24. 11. 2021 | Pravidelná STK | Rokycany (č. 3423) | – | způsobilé | 2 lehké | 24. 11. 2025 |
| 19. 11. 2021 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3601) | – | způsobilé | 1 lehká | 19. 11. 2025 |
| 18. 11. 2021 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké | 18. 11. 2025 |
| 4. 11. 2021 | Pravidelná STK | Horoměřice (č. 3225) | – | způsobilé | 1 lehká | 4. 11. 2025 |
| 23. 9. 2021 | Pravidelná STK | Varnsdorf (č. 3533) | – | způsobilé | 4 lehké | 23. 9. 2025 |
| 1. 9. 2021 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | 5 lehké | 1. 9. 2022 |
| 22. 7. 2021 | Pravidelná STK | Tetčice (č. 3759) | – | způsobilé | 2 lehké | 22. 7. 2025 |
| 22. 6. 2021 | Evidenční kontrola | Velim (č. 3238) | 7 230 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 5. 2021 | Před schvál. tech. způsob. vozidla - opakovaná | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2025 |
| 17. 5. 2021 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 5 lehké | 17. 5. 2022 |
| 17. 5. 2021 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 16. 6. 2021 |
| 29. 3. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 2 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 29. 3. 2025 |
| 20. 10. 2020 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | 2 lehké | 20. 10. 2024 |
| 29. 9. 2020 | Pravidelná STK | Horoměřice (č. 3225) | – | způsobilé | bez závad | 29. 9. 2024 |
| 24. 7. 2020 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3406) | – | způsobilé | bez závad | 24. 7. 2024 |
| 20. 7. 2020 | Pravidelná STK | Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 7. 2024 |
| 10. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3804) | 93 km | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2024 |
| 24. 6. 2020 | Měření emisí | Lutín (č. 580511) | 93 km nižší než dříve | – | 1 lehká | 24. 6. 2024 |
| 21. 5. 2020 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 5. 2024 |
| 19. 5. 2020 | Pravidelná STK | Čechtice (č. 3233) | – | způsobilé | 2 lehké | 19. 5. 2024 |
| 26. 2. 2020 | Opakovaná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | 1 lehká | 29. 1. 2024 |
| 29. 1. 2020 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 28. 2. 2020 |
| 18. 11. 2019 | Opakovaná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | bez závad | 16. 11. 2023 |
| 16. 11. 2019 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 16. 12. 2019 |
| 6. 11. 2019 | Evidenční kontrola | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | bez závad | |
| 1. 11. 2019 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3603) | – | způsobilé | 2 lehké | 1. 11. 2023 |
| 25. 9. 2019 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | 2 lehké | 25. 9. 2023 |
| 2. 9. 2019 | Pravidelná STK | Dobrná (č. 6511) | – | způsobilé | 4 lehké | 28. 8. 2020 |
| 6. 8. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Uhlířské Janovice (č. 3204) | 863 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 6. 8. 2023 |
| 21. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 8 lehké | 21. 5. 2023 |
| 20. 5. 2019 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 5. 2023 |
| 7. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3308) | 7 657 km | způsobilé | 4 lehké | 7. 5. 2023 |
| 9. 4. 2019 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3640) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 4. 2023 |
| 28. 2. 2019 | Pravidelná STK | Mladá Boleslav (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 28. 2. 2023 |
| 24. 1. 2019 | Pravidelná STK | Březová-Oleško (č. 3222) | – | způsobilé | bez závad | 24. 1. 2023 |
| 19. 11. 2018 | Evidenční kontrola | Otrokovice (č. 3767) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 11. 2018 | Pravidelná STK | Slaný (č. 3203) | – | způsobilé | bez závad | 16. 11. 2022 |
| 25. 8. 2018 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3766) | – | způsobilé | 4 lehké | 25. 8. 2022 |
| 1. 6. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 6. 2022 |
| 24. 5. 2018 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2022 |
| 2. 5. 2018 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | 6 012 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 2. 5. 2022 |
| 13. 2. 2018 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 4 lehké | 13. 2. 2019 |
| 6. 2. 2018 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3640) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 22. 1. 2018 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3409) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 22. 1. 2018 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3506) | – | způsobilé | 1 lehká | 22. 1. 2022 |
| 17. 1. 2018 | Evidenční kontrola | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 17. 1. 2018 | Evidenční kontrola | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | – | způsobilé | 1 vážná | 1. 1. 1900 |
| 7. 12. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2021 |
| 6. 12. 2017 | Měření emisí | Jihlava (č. 570710) | 7 230 km | – | bez závad | 6. 12. 2021 |
| 5. 12. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 23. 11. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 1 lehká | 23. 11. 2021 |
| 5. 11. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 5 373 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké | 31. 12. 2020 |
| 8. 9. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3237) | – | způsobilé | 1 lehká | 8. 9. 2021 |
| 11. 8. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | 11. 8. 2019 |
| 22. 7. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | 3 lehké | 22. 7. 2021 |
| 21. 7. 2017 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 3 lehké | 3. 7. 2021 |
| 3. 7. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná | 2. 8. 2017 |
| 31. 3. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 3. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | 2 lehké | 15. 3. 2021 |
| 16. 2. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 3 lehké | 16. 2. 2018 |
| 26. 10. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | 1 lehká | 26. 10. 2020 |
| 4. 10. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3767) | – | způsobilé | 1 lehká | 4. 10. 2020 |
| 9. 9. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2020 |
| 9. 9. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3759) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 9. 2020 |
| 22. 7. 2016 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3409) | – | nezpůsobilé | 2 vážné, 1 nebezpečná | |
| 31. 5. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3406) | – | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2020 |
| 24. 5. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 2 lehké | 24. 5. 2020 |
| 13. 4. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 3 lehké | 28. 1. 2020 |
| 19. 2. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 2 lehké | 19. 2. 2017 |
| 18. 2. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | 2 lehké | 18. 2. 2020 |
| 11. 2. 2016 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3718) | – | způsobilé | 1 vážná | 1. 1. 1900 |
| 12. 11. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | – | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2019 |
| 14. 8. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | 14. 8. 2017 |
| 14. 8. 2015 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 5. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | 1 lehká | 12. 5. 2019 |
| 4. 4. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 90 000 km | způsobilé | 5 lehké | 4. 4. 2019 |
| 9. 3. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 2 lehké | 9. 3. 2019 |
| 23. 2. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2019 |
| 29. 1. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3406) | – | způsobilé | bez závad | 29. 1. 2019 |
| 28. 1. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | 3 lehké | 28. 1. 2016 |
| 22. 1. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 22. 1. 2019 |
| 22. 12. 2014 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 11. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | bez závad | 28. 11. 2018 |
| 29. 10. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | – | způsobilé | 3 lehké | 29. 10. 2018 |
| 10. 10. 2014 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3709) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 9. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3808) | – | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2018 |
| 28. 8. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2018 |
| 25. 8. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | – | způsobilé | bez závad | 25. 8. 2018 |
| 20. 8. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3203) | – | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2018 |
| 27. 5. 2014 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3517) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 4. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 7. 4. 2018 |
| 12. 3. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | způsobilé | bez závad | 12. 3. 2018 |
| 7. 11. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | 2 lehké | 7. 11. 2014 |
| 4. 10. 2013 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 9. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | – | způsobilé | 3 lehké | 7. 9. 2017 |
| 15. 8. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2015 |
| 13. 8. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3237) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 8. 2017 |
| 23. 7. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | 4 lehké | 23. 7. 2017 |
| 16. 7. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2017 |
| 12. 7. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 5 684 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehké | 12. 7. 2017 |
| 8. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3715) | – | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2017 |
| 30. 4. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 11 413 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2015 |
| 25. 3. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | bez závad | 25. 3. 2017 |
| 18. 12. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | 18 000 km | způsobilé | 1 lehká | 18. 12. 2016 |
| 8. 11. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | 4 lehké | 8. 11. 2013 |
| 31. 10. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 31. 10. 2016 |
| 12. 10. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3767) | – | způsobilé | 1 lehká | 12. 10. 2016 |
| 31. 8. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3701) | – | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2014 |
| 20. 6. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3647) | 6 012 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 20. 6. 2016 |
| 15. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3759) | – | způsobilé | 2 lehké | 15. 6. 2016 |
| 21. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | způsobilé | 2 lehké | 21. 5. 2016 |
| 7. 5. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 2 lehké | 7. 5. 2016 |
| 17. 4. 2012 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 17. 4. 2012 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 21. 3. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 8 lehké | 21. 3. 2016 |
| 16. 1. 2012 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | bez závad | 16. 1. 2012 |
| 21. 12. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | 35 000 km | způsobilé | 1 lehká | 21. 12. 2015 |
| 14. 11. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 11. 2015 |
| 14. 11. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | 4 lehké | 14. 11. 2012 |
| 11. 11. 2011 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3421) | – | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2015 |
| 11. 10. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3406) | – | způsobilé | 1 lehká | 11. 10. 2015 |
| 21. 9. 2011 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3507) | 42 200 km | způsobilé | bez závad | 21. 9. 2011 |
| 12. 8. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3507) | 42 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 12. 8. 2013 |
| 18. 7. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | 1 lehká | 18. 7. 2015 |
| 30. 11. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | 2 lehké | 30. 11. 2011 |
| 18. 10. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | bez závad | 20. 9. 2014 |
| 27. 9. 2010 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | způsobilé | 4 lehké | 22. 9. 2014 |
| 22. 9. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná | 22. 10. 2010 |
| 22. 9. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | bez závad | 22. 9. 2014 |
| 24. 8. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 4 lehké | 26. 7. 2014 |
| 16. 8. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3701) | – | způsobilé | 3 lehké | 16. 8. 2012 |
| 4. 8. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | 2 lehké | 4. 8. 2014 |
| 30. 6. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 85 000 km | způsobilé | 6 lehké | 30. 6. 2014 |
| 29. 6. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2014 |
| 20. 5. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2014 |
| 27. 4. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3222) | 5 000 km | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2014 |
| 13. 4. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 4. 2014 |
| 16. 12. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 3 lehké | 16. 12. 2010 |
| 17. 11. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké | 16. 11. 2013 |
| 21. 9. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | 21. 9. 2013 |
| 11. 9. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 1 lehká | 11. 9. 2013 |
| 2. 9. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | – | způsobilé | 3 lehké | 2. 9. 2013 |
| 5. 8. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3237) | – | způsobilé | 5 lehké | 5. 8. 2013 |
| 22. 7. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 4 995 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké | 22. 7. 2013 |
| 21. 5. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 25 000 km | způsobilé | 4 lehké | 21. 5. 2013 |
| 21. 4. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3848) | 5 000 km | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2013 |
| 26. 3. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | 1 lehká | 26. 3. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Jihočeské lesy České Budějovice, a.s. (IČO 47239263)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – LESNÍ ZÁVOD MILEVSKO
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (SL DAV 1977 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 73,4 %
Srovnáváme s 65 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SL DAV
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- SL
- Obchodní označení
- DAV
- Typ
- SL DAV 7 /
- VIN
- 156
- PČV
- 4773008
- Druh vozidla
- Přívěs za nákl.automobil-speciální
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O3
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1977
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1977
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 10. 1996
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 1/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10000/ 10000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 156
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 763
- Číslo TP
- AD243896
- Číslo ORV
- AAD374760
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 156
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.