BSS ps2 17.13
- 1991
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
VIN5605
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 8:30 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4790695
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 6× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1991. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- ps2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13
- Rok výroby
- 1991
- Datum 1. registrace
- 23. 1. 1991
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 1. 1991
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Kategorie
- O4 – Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: David Krejcar (IČO 70901732) od 1. 6. 2009
- Provozovatel: David Krejcar (IČO 70901732) od 1. 6. 2009
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 1. 1991 | První registrace | Doly a úpravny Komořany, státní podnik (IČO 00007510) | Registr silničních vozidel |
| 14. 3. 1996 | Nový provozovatel | DTS Vrbenský, a.s. (IČO 63145251) | Registr silničních vozidel |
| 6. 6. 2001 | Nový provozovatel | G V P s.r.o. v likvidaci (IČO 61536393) | Registr silničních vozidel |
| 7. 8. 2001 | Nový provozovatel | Gustav Aleš (IČO 45935394) | Registr silničních vozidel |
| 18. 1. 2006 | Nový provozovatel | PARTL FRANTIŠEK NA SKÁLE 796 PROTIVÍN | Registr silničních vozidel |
| 25. 1. 2006 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 11. 4. 2008 | Nový provozovatel | VLASTIMIL KOZEL PODERIŠTE 46 | Registr silničních vozidel |
| 21. 4. 2008 | Nový provozovatel | Vlastimil Kozel (IČO 62539949) | Registr silničních vozidel |
| 22. 4. 2009 | Nový provozovatel | DAVID KREJCAR ŽDÁR 4 PROTIVÍN | Registr silničních vozidel |
| 1. 6. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | David Krejcar (IČO 70901732) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 9. 2026 | Pravidelná STK | Liběšice (č. 6512) | 574 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 18. 9. 2030 |
| 9. 6. 2026 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 6. 2030 |
| 16. 4. 2026 | Pravidelná STK | Brno (č. 6714) | 3 091 km | způsobilé | 4 lehké
| 16. 4. 2030 |
| 21. 11. 2025 | Před registrací | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 21. 11. 2029 |
| 3. 12. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Krásný Dvůr (č. 6515) | 657 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 12. 2028 |
| 3. 7. 2024 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 7. 2028 |
| 23. 4. 2024 | Evidenční kontrola | Krásný Dvůr (č. 6515) | 654 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 22. 3. 2023 | Pravidelná STK | Chornice (č. 6604) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 3. 2027 |
| 5. 8. 2022 | Pravidelná STK | Praha (č. 3122) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 8. 2026 |
| 13. 7. 2022 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | 3 lehké
| 13. 7. 2026 |
| 20. 5. 2022 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 5. 2026 |
| 25. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 6714) | 3 091 km | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 2. 2026 |
| 14. 6. 2020 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 6. 2024 |
| 22. 1. 2020 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 1. 2024 |
| 27. 10. 2019 | Pravidelná STK | Liběšice (č. 6512) | 574 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 27. 10. 2023 |
| 27. 3. 2019 | Pravidelná STK | Chornice (č. 6604) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 3. 2023 |
| 18. 7. 2018 | Opakovaná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 7. 2022 |
| 17. 7. 2018 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 1 vážná
| 16. 8. 2018 |
| 19. 5. 2018 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 5. 2022 |
| 11. 5. 2018 | Pravidelná STK | Libčice nad Vltavou (č. 3226) | – | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2022 |
| 4. 5. 2018 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 5. 2022 |
| 10. 2. 2018 | Evidenční kontrola | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 1. 1900 |
| 16. 5. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3626) | 3 091 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 3. 12. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 12. 2020 |
| 17. 8. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3507) | – | způsobilé | 4 lehké
| 17. 8. 2020 |
| 20. 6. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 6. 2020 |
| 11. 5. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 5. 2019 |
| 15. 4. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3616) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 4. 2019 |
| 14. 10. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 3 918 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 13. 10. 2018 |
| 21. 8. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 21. 8. 2018 |
| 13. 5. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3226) | – | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2018 |
| 25. 3. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 3. 2018 |
| 19. 9. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | bez závad | 19. 9. 2016 |
| 14. 8. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 8. 2016 |
| 20. 6. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké
| 20. 6. 2016 |
| 5. 5. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3616) | 15 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 5. 2015 |
| 13. 7. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2014 |
| 12. 5. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3226) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2014 |
| 19. 3. 2010 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 2 lehké
| |
| 1. 6. 2009 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3318) | – | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2009 |
| 28. 5. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 11 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2013 |
| 21. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 369 500 km | způsobilé | 4 lehké
| 21. 4. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Doly a úpravny Komořany, státní podnik (IČO 00007510)
-
Nový provozovatel DTS Vrbenský, a.s. (IČO 63145251)
-
Nový provozovatel G V P s.r.o. v likvidaci (IČO 61536393)
-
Nový provozovatel Gustav Aleš (IČO 45935394)
-
Nový provozovatel PARTL FRANTIŠEK NA SKÁLE 796 PROTIVÍN
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel VLASTIMIL KOZEL PODERIŠTE 46
-
Nový provozovatel Vlastimil Kozel (IČO 62539949)
-
Nový provozovatel DAVID KREJCAR ŽDÁR 4 PROTIVÍN
-
Nový vlastník a provozovatel David Krejcar (IČO 70901732)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2018 · stanice: HREJKOVICE 110, 398 59, HREJKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2022 · stanice: HREJKOVICE 110, 398 59, HREJKOVICE · protokol CZ-3319-18-55-8016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2026 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 335, 398 01, MIROTICE · protokol CZ-3326-22-55-9038
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2030 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 389 01, VODŇANY · protokol CZ-3309-26-06-0079
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS ps2 17.13 1991 v ČR v průměru 1,4, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 75,6 %
Srovnáváme s 45 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS ps2 17.13
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- ps2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13
- VIN
- 5605
- PČV
- 4790695
- Druh vozidla
- Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O4
- Rok výroby
- 1991
- Datum 1. registrace
- 23. 1. 1991
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 1. 1991
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 4550
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 5605
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1898
- Číslo TP
- UC459422
- Číslo ORV
- ZAA071837
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Doplňkový text na TP
- RYCHLOST 40 KM
- Další záznamy
- * Číslo homologace typu ES e11*2002/24*0126*00
*23: 2
*36: 288/288
*37: 85/85; 203/203
*57: AUT
Variabilní provedení vozidla:
*3 (J): dle směrnice EU kategorie L1e
*31 (14): 1 630 dle provedení doplňkové výbavy
Skútr plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
PŘÍVĚSY SE DÁLE VYRÁBĚJÍ S NÁSTAVKY BOČNIC. TÍM SE MĚNÍ NÁSLEDUJÍCÍ ČLÁNKY:
ČL. 5 CELKOVÁ VÝŠKA 2 600 MM
ČL. 6 POHOT. HMOTNOST 4 550 KG
UŽITEČ. HMOTNOST 12 450 KG
ALTERNATIVNĚ MOŽNO POUŽÍT PNEU:
16,5 R 22,5 PR RÁFEK 13,00 - 22,5 NEBO DVOJITÁ MONTÁŽ PNEU
10,00 - 20 16 PR RÁFEK 7,5 - 20
10,00 R 20 16 PR RÁFEK 7,5 - 20
POVOLENY VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHL. FMD Č. 41/84 SB.:
§ 42 ODST. 3 - NENÍ PROTOKOL O HOMOLOGAČNÍ ZKOUŠCE
§ 43 ODST. 2 - NENÍ PROTOKOL O HOMOLOGAČNÍ ZKOUŠCE
§ 61 ODST. 7 - NENÍ PROTOKOL O HOMOLOGAČNÍ ZKOUŠCE
NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ ZE DNE 09.03.2010 POD Č.J. D10/VL11/PŘ BYLA PROVEDENA PŘESTAVBA VOZI
VOZIDLO I PO PŘESTAVBĚ PLNÍ POŽADAVKA ZÁKONA 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 5605
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.