BSS NS2
- 1985
- ČERNÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN287
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 11:09 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/4848173
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 7× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 75 dnů (1. 8. 2012 až 15. 10. 2012). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1985. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- NS2
- Typ
- BSS NS2 29.21.20 /
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 5. 2. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 2. 1985
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Návěs nákladní sklápěčkový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Václav Remar (IČO 63558688) od 15. 10. 2012
- Provozovatel: Václav Remar (IČO 63558688) od 15. 10. 2012
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 2. 1985 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 10. 6. 2004 | Nový provozovatel | JAROSLAV KALVODA (IČO 12352390) | Registr silničních vozidel |
| 1. 3. 2005 | Nový provozovatel | AUTOREPAIR,S.R.O. 1.MÁJE 103 O S T R A V A 3 | Registr silničních vozidel |
| 4. 4. 2005 | Nový provozovatel | AUTOREPAIR spol. s r. o. (IČO 44743700) | Registr silničních vozidel |
| 6. 4. 2005 | Nový provozovatel | SPRÁVA A ÚDRŽBA SILNIC ŽIŽKOVA 1018 HAVLÍCKUV BROD | Registr silničních vozidel |
| 8. 4. 2005 | Nový vlastník a provozovatel | Správa a údržba silnic Havlíčkův Brod (IČO 00083437) | Registr silničních vozidel |
| 17. 4. 2007 | Nový vlastník | Kraj Vysočina (IČO 70890749) | Registr silničních vozidel |
| 17. 4. 2007 | Nový provozovatel | Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace (IČO 00090450) | Registr silničních vozidel |
| 1. 8. 2012 | Nový vlastník | Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace (IČO 00090450) | Registr silničních vozidel |
| 1. 8. 2012 | Nový provozovatel | Václav Remar (IČO 63558688) | Registr silničních vozidel |
| 15. 10. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | Václav Remar (IČO 63558688) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. 9. 2026 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 9. 2030 |
| 15. 7. 2026 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2030 |
| 20. 5. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3104) | 8 706 km | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2028 |
| 18. 5. 2026 | Pravidelná STK | Karviná (č. 3811) | – | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2030 |
| 8. 4. 2026 | Pravidelná STK | Chotěboř (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2030 |
| 26. 8. 2025 | Pravidelná STK | Nechanice (č. 3630) | – | způsobilé | bez závad | 26. 8. 2029 |
| 18. 6. 2025 | Pravidelná STK | Sedlčany (č. 3235) | – | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2029 |
| 7. 5. 2025 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2029 |
| 19. 12. 2024 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 19. 12. 2028 |
| 8. 11. 2024 | Pravidelná STK | Blatná (č. 3301) | – | způsobilé | bez závad | 8. 11. 2028 |
| 7. 11. 2024 | Pravidelná STK | Karlovy Vary (č. 3420) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 11. 2028 |
| 17. 10. 2024 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | – | způsobilé | bez závad | 17. 10. 2028 |
| 15. 10. 2024 | Pravidelná STK | Nový Bor (č. 3512) | – | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2028 |
| 24. 7. 2024 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | 24. 7. 2028 |
| 7. 5. 2024 | Pravidelná STK | Velké Albrechtice (č. 3837) | – | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2028 |
| 2. 5. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3104) | 6 458 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 5. 2026 |
| 2. 5. 2024 | Měření emisí | Praha (č. 110503) | 6 457 km | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2026 |
| 2. 10. 2023 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | 4 lehké
| 2. 10. 2027 |
| 16. 5. 2023 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2027 |
| 25. 4. 2023 | Pravidelná STK | Tišnov (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2027 |
| 29. 3. 2023 | Pravidelná STK | Vlachovo Březí (č. 3317) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 3. 2027 |
| 16. 9. 2022 | Opakovaná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 9. 2026 |
| 15. 9. 2022 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 15. 10. 2022 |
| 18. 8. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 8. 2026 |
| 4. 7. 2022 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3851) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 3. 8. 2022 |
| 4. 7. 2022 | Opakovaná STK | Olomouc (č. 3851) | – | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2026 |
| 12. 5. 2022 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3430) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2026 |
| 11. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3126) | 4 571 km | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2024 |
| 29. 4. 2022 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 29. 4. 2026 |
| 24. 11. 2021 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 24. 11. 2025 |
| 15. 11. 2021 | Evidenční kontrola | Nový Bor (č. 3512) | – | způsobilé | bez závad | |
| 1. 10. 2021 | Evidenční kontrola | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 9. 2021 | Pravidelná STK | Karviná (č. 3811) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 9. 2025 |
| 31. 8. 2021 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3739) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 4 vážné
| 30. 9. 2021 |
| 4. 8. 2021 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 8. 2025 |
| 6. 6. 2021 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 6. 2025 |
| 26. 5. 2021 | Pravidelná STK | Sedlčany (č. 3235) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2025 |
| 7. 5. 2021 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 5. 2025 |
| 11. 2. 2021 | Evidenční kontrola | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 10. 11. 2020 | Pravidelná STK | Blatná (č. 3301) | – | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2024 |
| 10. 11. 2020 | Měření emisí | Blatná (č. 430719) | 3 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2024 |
| 27. 10. 2020 | Pravidelná STK | Jablonec nad Nisou (č. 3517) | – | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2024 |
| 14. 10. 2020 | Opakovaná STK | Nechanice (č. 3630) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 10. 2024 |
| 9. 10. 2020 | Pravidelná STK | Nechanice (č. 3630) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 8. 11. 2020 |
| 7. 10. 2020 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3516) | – | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2024 |
| 7. 8. 2020 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3209) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 8. 2024 |
| 27. 7. 2020 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 7. 2024 |
| 1. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3126) | 1 660 km | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2021 |
| 8. 7. 2019 | Evidenční kontrola | Ostrava (č. 3834) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 5. 2019 | Pravidelná STK | Karlovy Vary (č. 3420) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 5. 2023 |
| 18. 4. 2019 | Pravidelná STK | Jiříkovice (č. 3758) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 4. 2023 |
| 4. 4. 2019 | Pravidelná STK | Vlachovo Březí (č. 3317) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 4. 2023 |
| 30. 8. 2018 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 30. 8. 2022 |
| 10. 7. 2018 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 7. 2022 |
| 17. 5. 2018 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 5. 2022 |
| 1. 9. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 1. 9. 2021 |
| 1. 8. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 802 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2019 |
| 24. 7. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 7. 2021 |
| 22. 5. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 5. 2021 |
| 10. 5. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 4 lehké
| 10. 5. 2021 |
| 9. 5. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 8. 6. 2017 |
| 9. 5. 2017 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 5. 2021 |
| 6. 4. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3406) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 4. 2021 |
| 22. 3. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | – | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2021 |
| 26. 10. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3517) | – | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2020 |
| 4. 10. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 10. 2020 |
| 31. 8. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 31. 8. 2020 |
| 20. 7. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 7. 2020 |
| 18. 5. 2016 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2020 |
| 18. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 17. 6. 2016 |
| 8. 7. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 16 200 km | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2017 |
| 17. 6. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | 1 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2019 |
| 4. 3. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3630) | – | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2019 |
| 5. 11. 2014 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3420) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 5. 11. 2018 |
| 14. 10. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3646) | – | způsobilé | 3 lehké
| 14. 10. 2018 |
| 25. 7. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 7. 2018 |
| 15. 7. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 7. 2018 |
| 30. 6. 2014 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2018 |
| 11. 6. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 11. 7. 2014 |
| 2. 6. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2018 |
| 26. 2. 2014 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3505) | – | způsobilé | bez závad | 26. 2. 2014 |
| 26. 2. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Ústecký kraj (č. 3505) | – | způsobilé | bez závad | 26. 2. 2014 |
| 29. 11. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | bez závad | 29. 11. 2017 |
| 8. 10. 2013 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 7. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 7. 2017 |
| 7. 6. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 6. 2017 |
| 21. 5. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2017 |
| 15. 5. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3406) | – | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2017 |
| 23. 4. 2013 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2017 |
| 23. 4. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | nezpůsobilé | 1 nebezpečná
| |
| 17. 4. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 4. 2017 |
| 27. 9. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 10 200 km | způsobilé | bez závad | 27. 9. 2016 |
| 5. 9. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 9. 2016 |
| 6. 8. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3517) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2016 |
| 30. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 30. 7. 2016 |
| 18. 7. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3504) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 7. 2016 |
| 18. 7. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2016 |
| 15. 5. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 5. 2016 |
| 16. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2016 |
| 18. 8. 2011 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 8. 2011 |
| 12. 7. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 12. 7. 2015 |
| 29. 6. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 6. 2015 |
| 12. 5. 2011 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 9. 5. 2012 |
| 9. 5. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | nezpůsobilé | 8 lehkých, 2 vážné, 2 nebezpečné
| |
| 6. 4. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 15 320 km | způsobilé | 5 lehkých
| 6. 4. 2013 |
| 25. 3. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 3. 2015 |
| 26. 10. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3228) | – | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2014 |
| 19. 10. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3630) | 4 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 19. 10. 2014 |
| 25. 8. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3646) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 8. 2014 |
| 21. 7. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 7. 2014 |
| 20. 7. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | 20 000 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 19. 8. 2010 |
| 20. 7. 2010 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | 20 000 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 20. 7. 2014 |
| 3. 6. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 6. 2014 |
| 5. 5. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 5. 5. 2011 |
| 19. 4. 2010 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2010 |
| 11. 11. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 11. 2013 |
| 4. 6. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2013 |
| 29. 5. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 29. 5. 2013 |
| 26. 5. 2009 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 4. 2010 |
| 8. 4. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 75 000 km | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2011 |
| 3. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | bez závad | 3. 4. 2013 |
| 3. 4. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 3 vážné
| 3. 5. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel JAROSLAV KALVODA (IČO 12352390)
-
Nový provozovatel AUTOREPAIR,S.R.O. 1.MÁJE 103 O S T R A V A 3
-
Nový provozovatel AUTOREPAIR spol. s r. o. (IČO 44743700)
-
Nový provozovatel SPRÁVA A ÚDRŽBA SILNIC ŽIŽKOVA 1018 HAVLÍCKUV BROD
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
-
Nový vlastník a provozovatel Správa a údržba silnic Havlíčkův Brod (IČO 00083437)
-
Nový vlastník Kraj Vysočina (IČO 70890749)Nový provozovatel Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace (IČO 00090450)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2009 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2012 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
-
Nový vlastník Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace (IČO 00090450)Nový provozovatel Václav Remar (IČO 63558688)
-
Nový vlastník a provozovatel Václav Remar (IČO 63558688)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- NS2
- Typ
- BSS NS2 29.21.20 /
- VIN
- 287
- PČV
- 4848173
- Druh vozidla
- Návěs nákladní sklápěčkový
- Kategorie vozidla
- O4
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 5. 2. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 2. 1985
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 0 /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 8000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 29000/ 29000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 287
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1439
- Číslo TP
- BG004603
- Číslo ORV
- UAK446382
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 287
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.