MULTICAR M 25.1 A
- 1989
- ORANŽOVÁ
- motorová nafta (NM)
- 2240 cm³
- 34 kW ≈ 46 k
VIN17600
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 4:07 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/5233447
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Model
- M 25.1 A
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 27. 11. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 11. 1989
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2240 cm³
- Výkon
- 34 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Technická univerzita v Liberci (IČO 46747885) od 17. 12. 2013
- Vlastník: Technická univerzita v Liberci (IČO 46747885) od 26. 7. 2018
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 11. 1989 | První registrace | Stavební bytové družstvo Plzeň-sever (IČO 00041009) | Registr silničních vozidel |
| 13. 12. 1999 | Nový provozovatel | Jaroslav Mareš (IČO 45338248) | Registr silničních vozidel |
| 21. 3. 2003 | Nový vlastník a provozovatel | Obec Malhostovice (IČO 00282057) | Registr silničních vozidel |
| 13. 5. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | Auto SAS s.r.o. (IČO 49679139) | Registr silničních vozidel |
| 17. 12. 2013 | Nový vlastník | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 17. 12. 2013 | Nový provozovatel | Technická univerzita v Liberci (IČO 46747885) | Registr silničních vozidel |
| 26. 7. 2018 | Nový vlastník | Technická univerzita v Liberci (IČO 46747885) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. 7. 2026 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 7. 2030 |
| 21. 5. 2026 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 5. 2030 |
| 24. 7. 2025 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | 9 798 km | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 7. 2027 |
| 24. 7. 2025 | Měření emisí | Liberec (č. 450532) | 9 788 km | způsobilé | bez závad | 24. 7. 2027 |
| 23. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 8 590 km | způsobilé | 7 lehkých
| 23. 5. 2025 |
| 16. 5. 2023 | Pravidelná STK | Bořitov (č. 6743) | 2 204 km | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2027 |
| 12. 5. 2023 | Měření emisí | Brno (č. 570230) | 2 204 km nižší než dříve | – | bez závad | 12. 5. 2027 |
| 27. 4. 2023 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2027 |
| 17. 7. 2022 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 4 lehké
| 17. 7. 2026 |
| 26. 5. 2022 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 3 lehké
| 26. 5. 2026 |
| 10. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 7 181 km | způsobilé | 5 lehkých
| 10. 11. 2022 |
| 7. 5. 2019 | Opakovaná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2023 |
| 16. 4. 2019 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 16. 5. 2019 |
| 6. 3. 2019 | Evidenční kontrola | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | bez závad | |
| 26. 11. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 6 422 km | způsobilé | 6 lehkých
| 26. 11. 2020 |
| 24. 7. 2018 | Evidenční kontrola | Liberec (č. 3504) | 6 170 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 11. 7. 2018 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 11. 7. 2022 |
| 17. 5. 2018 | Opakovaná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 5. 2022 |
| 15. 5. 2018 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 14. 6. 2018 |
| 22. 11. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3504) | 5 812 km | způsobilé | 2 lehké
| 22. 11. 2018 |
| 25. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2019 |
| 11. 7. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 11. 7. 2018 |
| 15. 5. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 5. 2018 |
| 17. 12. 2013 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3504) | 5 170 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 7. 11. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3607) | 5 199 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 11. 2015 |
| 16. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2015 |
| 2. 9. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | 5 170 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 2. 9. 2012 |
| 24. 6. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 6. 2014 |
| 25. 5. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 30 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 25. 5. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Stavební bytové družstvo Plzeň-sever (IČO 00041009)
-
Nový provozovatel Jaroslav Mareš (IČO 45338248)
-
Nový vlastník a provozovatel Obec Malhostovice (IČO 00282057)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2012 · stanice: ZA MLÝNEM 5, 66601, TIŠNOV
-
Nový vlastník a provozovatel Auto SAS s.r.o. (IČO 49679139)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2015 · stanice: Soukenická 242, 51601, Rychnov nad Kněžnou
-
Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel Technická univerzita v Liberci (IČO 46747885)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2018 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-16-11-1228
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-18-07-1080
-
Nový vlastník Technická univerzita v Liberci (IČO 46747885)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2020 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-18-11-1383
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2022 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-20-11-0498
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2025 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-23-05-1437
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2027 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-25-07-1386
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (MULTICAR M 25.1 A 1989 v ČR obvykle 2,6, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 92,5 %
Srovnáváme s 53 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MULTICAR M 25.1 A
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- DALŠÍ SVĚTLA
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- RADLICE
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (44)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Obchodní označení
- M 25.1 A
- VIN
- 17600
- PČV
- 5233447
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- NÁKLADNÍ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- VEB FAHRZEUGWERK WALTERSHAUSEN NDR
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 27. 11. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 11. 1989
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VEB MOTORENWERK CUNEWALDE NDR
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/9.0 1 SRF
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 34 / 2800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2240
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
Emise a spotřeba
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4055/ 1810/ 2440
- Rozvor [mm]
- 2100
- Provozní hmotnost
- 2010
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1610/ 1610
2600/ 2600
/
/ - Ložná délka
- 2070
- Ložná šířka
- 1520
- Objem cisterny
- 5.8
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6,70-13 C PR 6 JEDNODUCH./ 5 K X 13
6,70-13 C PR 6 DVOJITÁ/ 5 K X 13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VEB FAHRZEUGWERK WALTERSHAUSEN NDR
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1206-018-79
- Číslo TP
- UI815353
- Číslo ORV
- UAU119403
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- POVOLENY VÝJIMKY Z UST.VYHL.FMD Č.41/84SB. :
§21/1, §28/2, §31/1, §33/3, §35/7, §48/2.
- VOZIDLO VYBAVENO MAJÁKEM ORANŽOVÉ BARVY PŘI POUŽITÍ RADLICE
- SCHVÁLENO POUŽITÍ SNĚHOVÉ RADLICE PMS 170, V.Č.285365/2002, PŘI POUŽITÍ
TÉTO RADLICE SE MĚNÍ:
*12: 4 365
*13: 2 000
*14: 2 260
*G: O 141 kg
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 17600
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.