BSS ps2 17.13
- 1988
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN0322
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:44 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/5349130
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- ps2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13 /
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1988
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: ORIN spol. s r.o. (IČO 63249880) od 4. 8. 1999
- Provozovatel: ORIN spol. s r.o. (IČO 63249880) od 4. 8. 1999
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1988 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 31. 8. 1995 | Nový provozovatel | ZZN Pelhřimov a. s. (IČO 46678140) | Registr silničních vozidel |
| 31. 8. 1995 | Nový provozovatel | BENTRADE,spol. s r.o. v likvidaci (IČO 49827464) | Registr silničních vozidel |
| 4. 8. 1999 | Nový vlastník a provozovatel | ORIN spol. s r.o. (IČO 63249880) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 9. 2026 | Pravidelná STK | Horní Suchá (č. 3820) | – | způsobilé | bez závad | 3. 9. 2030 |
| 6. 5. 2026 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2030 |
| 15. 10. 2025 | Opakovaná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 9. 2029 |
| 26. 9. 2025 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 26. 10. 2025 |
| 15. 9. 2025 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2029 |
| 11. 9. 2025 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2029 |
| 4. 6. 2025 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3229) | – | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2029 |
| 4. 6. 2025 | Opakovaná STK | Opava (č. 3810) | – | nezpůsobilé | 2 vážné
| |
| 6. 5. 2025 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | – | dočasně způsobilé | 5 vážných
| 5. 6. 2025 |
| 22. 4. 2025 | Opakovaná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 12. 3. 2029 |
| 12. 3. 2025 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 11. 4. 2025 |
| 18. 7. 2024 | Pravidelná STK | Mariánské Lázně (č. 3417) | – | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2028 |
| 20. 6. 2024 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 20. 6. 2028 |
| 7. 6. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 6. 2028 |
| 25. 5. 2024 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2028 |
| 23. 5. 2024 | Pravidelná STK | Třebechovice pod Orebem (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2028 |
| 26. 4. 2024 | Pravidelná STK | Jetřichov (č. 3641) | – | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2028 |
| 19. 5. 2023 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3625) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 5. 2027 |
| 30. 3. 2023 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 3. 2027 |
| 28. 3. 2023 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3532) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 3. 2027 |
| 8. 3. 2023 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3852) | – | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2027 |
| 22. 2. 2023 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | 22. 2. 2027 |
| 5. 9. 2022 | Pravidelná STK | Horní Suchá (č. 3820) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 9. 2026 |
| 18. 8. 2022 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | 18. 8. 2026 |
| 5. 8. 2022 | Pravidelná STK | Tachov (č. 3407) | – | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2026 |
| 30. 6. 2022 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3306) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 6. 2026 |
| 10. 3. 2022 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 3. 2026 |
| 20. 9. 2021 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 20. 9. 2025 |
| 25. 8. 2021 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 25. 8. 2025 |
| 7. 6. 2021 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3229) | – | způsobilé | bez závad | 7. 6. 2025 |
| 13. 5. 2021 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2025 |
| 24. 7. 2020 | Pravidelná STK | Mariánské Lázně (č. 3417) | – | způsobilé | bez závad | 24. 7. 2024 |
| 13. 7. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2024 |
| 23. 6. 2020 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 6. 2024 |
| 26. 5. 2020 | Pravidelná STK | Jetřichov (č. 3641) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 5. 2024 |
| 6. 5. 2020 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 5. 2024 |
| 16. 4. 2020 | Pravidelná STK | Třebechovice pod Orebem (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2024 |
| 9. 5. 2019 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3625) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 5. 2023 |
| 18. 4. 2019 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | 4 lehké
| 18. 4. 2023 |
| 18. 3. 2019 | Pravidelná STK | Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 3. 2023 |
| 13. 2. 2019 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3852) | – | způsobilé | bez závad | 13. 2. 2023 |
| 19. 10. 2018 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3532) | – | způsobilé | bez závad | 19. 10. 2022 |
| 4. 10. 2018 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 10. 2022 |
| 24. 8. 2018 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2022 |
| 7. 8. 2018 | Pravidelná STK | Tachov (č. 3407) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 8. 2022 |
| 28. 3. 2018 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | 3 lehké
| 28. 3. 2022 |
| 27. 3. 2018 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3852) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 3. 2020 |
| 27. 9. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 9. 2021 |
| 13. 9. 2017 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 7. 2017 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 7. 2021 |
| 24. 7. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné
| 23. 8. 2017 |
| 13. 6. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 6. 2021 |
| 6. 6. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2021 |
| 17. 5. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3820) | – | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2021 |
| 6. 12. 2016 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | bez závad | |
| 1. 12. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 1. 12. 2020 |
| 31. 10. 2016 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2020 |
| 3. 10. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 2. 11. 2016 |
| 7. 9. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | – | způsobilé | bez závad | 7. 9. 2020 |
| 2. 9. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3805) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 9. 2020 |
| 21. 7. 2016 | Opakovaná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 7. 2020 |
| 19. 7. 2016 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 18. 8. 2016 |
| 18. 7. 2016 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2020 |
| 13. 7. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 12. 8. 2016 |
| 23. 6. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 23. 6. 2020 |
| 20. 4. 2016 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 4. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3119) | – | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2020 |
| 15. 12. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 2 300 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 14. 12. 2019 |
| 7. 10. 2015 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3646) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 7. 2015 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3646) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 6. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2019 |
| 6. 5. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3625) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2019 |
| 20. 4. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2017 |
| 17. 4. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3639) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 4. 2019 |
| 3. 3. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 3. 2019 |
| 9. 2. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3852) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 2. 2019 |
| 13. 1. 2015 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | 17. 12. 2018 |
| 17. 12. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 10 500 km | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 16. 1. 2015 |
| 21. 11. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 11. 2018 |
| 21. 8. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 8. 2018 |
| 7. 8. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3407) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 8. 2018 |
| 11. 6. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3646) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 6. 2018 |
| 26. 5. 2014 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 5. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 5. 2018 |
| 11. 3. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 3. 2018 |
| 14. 2. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | bez závad | 14. 2. 2018 |
| 30. 9. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2017 |
| 16. 7. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 16. 7. 2017 |
| 2. 7. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2017 |
| 13. 6. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | 13. 6. 2017 |
| 3. 6. 2013 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3820) | – | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2017 |
| 21. 5. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3820) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 20. 6. 2013 |
| 29. 1. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3532) | – | způsobilé | bez závad | 29. 1. 2017 |
| 29. 1. 2013 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3532) | – | způsobilé | bez závad | |
| 14. 12. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 12. 2016 |
| 23. 11. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2016 |
| 12. 9. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | – | způsobilé | bez závad | 12. 9. 2016 |
| 4. 9. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3809) | – | způsobilé | bez závad | 4. 9. 2014 |
| 2. 8. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 2. 8. 2016 |
| 13. 7. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2016 |
| 22. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 820 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 5. 2016 |
| 22. 5. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3820) | – | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2016 |
| 16. 1. 2012 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3421) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 1. 2016 |
| 13. 1. 2012 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3729) | – | způsobilé | bez závad | 13. 1. 2012 |
| 19. 7. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2015 |
| 6. 5. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3625) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 5. 2015 |
| 6. 4. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | 6. 4. 2015 |
| 15. 3. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 3. 2015 |
| 1. 2. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | 10 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 1. 2. 2015 |
| 16. 11. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 11. 2014 |
| 10. 11. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 6 000 km | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2014 |
| 31. 8. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2012 |
| 9. 8. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3407) | 5 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 9. 8. 2014 |
| 24. 6. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2014 |
| 9. 3. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3119) | – | způsobilé | bez závad | 9. 3. 2014 |
| 22. 2. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 2. 2014 |
| 22. 2. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3646) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 2. 2014 |
| 8. 12. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 4 000 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 8. 12. 2013 |
| 18. 11. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2013 |
| 19. 10. 2009 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | 15 000 km | nezpůsobilé | 2 vážné, 1 nebezpečná
| 19. 10. 2009 |
| 5. 10. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3835) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 10. 2013 |
| 11. 7. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 11. 7. 2013 |
| 10. 7. 2009 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3421) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 10. 7. 2013 |
| 29. 6. 2009 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3729) | 14 500 km | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2009 |
| 13. 12. 2008 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 12. 2012 |
| 9. 12. 2008 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 12. 2012 |
| 17. 9. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 9. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Konec: provozovatel Zemědělské zásobování a nákup v Benešově, státní podnik (IČO 00019585)
-
Konec: provozovatel BENTRANS, spol. s r.o. (IČO 14801515)
-
Nový provozovatel ZZN Pelhřimov a. s. (IČO 46678140)Nový provozovatel BENTRADE,spol. s r.o. v likvidaci (IČO 49827464)
-
Nový vlastník a provozovatel ORIN spol. s r.o. (IČO 63249880)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – Zemědělské zásobování a nákup v Benešově, státní podnik
- Nový provozovatel – KRIŽÍKOVA 1590,BENEŠOV
- Nový provozovatel – BENTRANS, spol. s r.o.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS ps2 17.13 1988 v ČR obvykle 1,3, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 76,6 %
Srovnáváme s 257 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS ps2 17.13
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- ps2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13 /
- VIN
- 0322
- PČV
- 5349130
- Druh vozidla
- Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1988
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4550
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 0322
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1898
- Číslo TP
- AO150027
- Číslo ORV
- AAG541221
- Druh RZ
- NÁVĚS
- RM zániku
- ČESKÉ BUDĚJOVICE
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 0322
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.