BSS PS2 17.13
- 1991
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
VIN5648
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 22:41 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/5360967
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1991. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS PS2 17.13
- Typ
- PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ /
- Rok výroby
- 1991
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1991
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1991
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- R3a – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ZEPOS a.s. (IČO 00121061) od 3. 12. 2015
- Provozovatel: ZEPOS a.s. (IČO 00121061) od 3. 12. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1991 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 3. 2. 1992 | Nový provozovatel | Jan Herink (IČO 12769886) | Registr silničních vozidel |
| 15. 12. 1992 | Nový provozovatel | Petr Kalášek - doprava nákladů (IČO 12062375) | Registr silničních vozidel |
| 21. 6. 1995 | Nový provozovatel | Radek Kalášek (IČO 61341878) | Registr silničních vozidel |
| 22. 8. 2002 | Nový vlastník a provozovatel | AGRO Jesenice u Prahy a.s. (IČO 46356657) | Registr silničních vozidel |
| 3. 12. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | ZEPOS a.s. (IČO 00121061) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 7. 2026 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 7. 2027 |
| 2. 6. 2026 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 2. 6. 2030 |
| 22. 5. 2026 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2030 |
| 29. 7. 2025 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 7. 2026 |
| 26. 6. 2025 | Pravidelná STK | Nové Veselí (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2029 |
| 18. 6. 2025 | Pravidelná STK | Přeštice (č. 3427) | – | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2029 |
| 29. 5. 2025 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 29. 5. 2027 |
| 13. 1. 2025 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | – | způsobilé | 4 lehké
| 13. 1. 2029 |
| 13. 6. 2024 | Pravidelná STK | Líbeznice (č. 3226) | – | způsobilé | bez závad | 13. 6. 2028 |
| 31. 5. 2023 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2025 |
| 20. 10. 2022 | Evidenční kontrola | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 2. 6. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 1 137 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 2. 6. 2026 |
| 16. 5. 2022 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 5. 2026 |
| 4. 5. 2022 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 5. 2026 |
| 3. 3. 2022 | Pravidelná STK | Krásný Dvůr (č. 6505) | 95 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 3. 2026 |
| 28. 6. 2021 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 6. 2022 |
| 11. 6. 2021 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2025 |
| 28. 5. 2021 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2023 |
| 11. 3. 2021 | Pravidelná STK | Přeštice (č. 3427) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 3. 2025 |
| 13. 10. 2020 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 10. 2024 |
| 15. 6. 2020 | Pravidelná STK | Líbeznice (č. 3226) | – | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2024 |
| 11. 6. 2020 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 6. 2021 |
| 26. 6. 2019 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 6. 2020 |
| 29. 5. 2019 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2021 |
| 9. 4. 2019 | Pravidelná STK | Jetřichov (č. 3641) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 4. 2023 |
| 2. 8. 2018 | Pravidelná STK | Jiříkovice (č. 3758) | – | způsobilé | bez závad | 2. 8. 2022 |
| 27. 6. 2018 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 4 lehké
| 27. 6. 2019 |
| 23. 5. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Zlínský kraj (č. 3729) | 912 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 23. 5. 2022 |
| 18. 4. 2018 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 11 lehkých
| 18. 4. 2022 |
| 10. 3. 2018 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 3. 2022 |
| 19. 11. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 4 617 km | způsobilé | 4 lehké
| 19. 11. 2021 |
| 18. 10. 2017 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6814) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 1. 1900 |
| 21. 7. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 4 lehké
| 21. 7. 2018 |
| 30. 3. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 3. 2021 |
| 8. 9. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2020 |
| 1. 9. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6814) | – | způsobilé | 4 lehké
| 1. 9. 2020 |
| 23. 5. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 23. 5. 2017 |
| 10. 3. 2016 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 10. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 10. 2019 |
| 29. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2019 |
| 26. 5. 2015 | Před registrací | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 3 lehké
| |
| 15. 4. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3427) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2019 |
| 10. 4. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 10. 4. 2016 |
| 23. 7. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3526) | 670 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 23. 7. 2018 |
| 16. 6. 2014 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 23. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2018 |
| 11. 4. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 4. 2015 |
| 19. 3. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 3. 2018 |
| 10. 3. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 3. 2018 |
| 15. 11. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 15. 11. 2017 |
| 27. 8. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 8. 2017 |
| 12. 4. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 4. 2014 |
| 23. 1. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | – | způsobilé | bez závad | 23. 1. 2017 |
| 25. 11. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 105 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 24. 11. 2016 |
| 13. 8. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2016 |
| 21. 5. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 5. 2016 |
| 21. 5. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 5. 2016 |
| 21. 5. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 5. 2016 |
| 16. 4. 2012 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 25 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 12. 4. 2013 |
| 12. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 3 vážné, 2 nebezpečné
| 12. 4. 2012 |
| 14. 3. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 3 lehké
| 14. 3. 2016 |
| 28. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 2. 2016 |
| 15. 2. 2012 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 15. 2. 2012 |
| 1. 11. 2011 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3761) | – | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2011 |
| 12. 4. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 4. 2012 |
| 16. 3. 2011 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2011 |
| 9. 3. 2011 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3427) | – | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2015 |
| 8. 3. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3427) | – | nezpůsobilé | 1 vážná, 1 nebezpečná
| 8. 3. 2011 |
| 9. 11. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2014 |
| 15. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3761) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 4. 2014 |
| 14. 4. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 4 lehké
| 14. 4. 2011 |
| 25. 1. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 1. 2014 |
| 14. 12. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 4 lehké
| 14. 12. 2013 |
| 17. 9. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 9. 2013 |
| 26. 5. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 5. 2013 |
| 15. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 184 601 km | způsobilé | 8 lehkých
| 15. 4. 2010 |
| 2. 2. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3324) | – | způsobilé | bez závad | 2. 2. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Jan Herink (IČO 12769886)
-
Nový provozovatel Petr Kalášek - doprava nákladů (IČO 12062375)
-
Nový provozovatel Radek Kalášek (IČO 61341878)
-
Nový vlastník a provozovatel AGRO Jesenice u Prahy a.s. (IČO 46356657)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2010 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2011 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2012 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2013 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2014 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2015 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2016 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEMEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
Nový vlastník a provozovatel ZEPOS a.s. (IČO 00121061)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2017 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2018 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-17-07-1267
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2019 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-06-1922
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2020 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-19-06-1793
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2021 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-20-06-0896
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2022 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-21-06-1647
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2026 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-25-07-1267
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2027 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-26-07-0115
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Hromadná přestavba HP-0286
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS PS2 17.13
- Typ
- PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ /
- VIN
- 5648
- PČV
- 5360967
- Druh vozidla
- PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Druh vozidla 2. ř.
- N
- Kategorie vozidla
- R3a
- Výrobce vozidla
- BSS K.P.ZÁV.02 SENICE NA HANÉ
- Rok výroby
- 1991
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1991
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1991
- Druh (typ)
- PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 1450
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 2850
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8500/ 8500
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2300
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165 - 22,5 18 PR/ 13,00 - 22,5
165 - 22,5 18 PR/ 13,00 - 22,5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- DUCOM, S.R.O., ČR
- Výrobní číslo karoserie
- P541/2026
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1898
- Číslo ORV
- UBP196336
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- čp 61417296,, ČPP 3800287420
- Další záznamy
- NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ MD ČR Č.M-C-1095/I POD. Č.J.MD ČR
1949/2011-150-SCH2 ZE DNE 21.07.2011 A V SOULADU S VYSTAVENÝM
ZTP Č.M-C-1095-07-03 ZE DNE 30.11.2012 SE MĚNÍ ÚDAJE TP NÁSLEDOVNĚ:
1/NÁKLADNÍ PŘÍVĚS - NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
6/DUCOM,S.R.O.,ČR
7/NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
8/1095-NVN-477/2012
14/1.450 MM
G/2.850 KG
19/ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM, ALT. O 50 MM
VOZIDLO MŮŽE POUŽÍVAT PŮVODNÍ SKLÁPĚČKOVOU NÁSTAVBU BSS JAKO VÝMĚNNOU.
JE TECHNICKY ZPŮSOBILÉ K ČINNOSTI V ROSTLINNÉ VÝROBĚ S DALŠÍMÍ VÝMĚNNÝMI
ZEMĚDĚLSKÝMI NÁSTAVBAMI SCHVÁLENÉHO TYPU NAPŘ. VALNÍKOVÁ, VELKOOBJEMOVÁ,
CISTERNOVÁ, SKŘÍŇOVÁ APOD.
PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č.56/2001 SB., VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH PŘEDPISŮ.
Dne 07.07.2026
ROZHODNUTÍM MINISTERSTVA DOPRAVY ČR Č. HP-0286, Č. J. MD-38328/2021-150/5, ZE DNE 24.04.2023 BYLA PROVEDENA PŘESTAVBA VOZIDLA A ZÁROVEŇ SE MĚNÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚDAJE:
1 / (1) DRUH VOZIDLA: PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
2 / (2) DRUH VOZIDLA–BLIŽŠÍ SPECIFIKACE: PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
J / (J) KATEGORIE: R3A
8 / (6) KAROSERIE – VÝROBCE: DUCOM SPOL. S R.O., STRACHOTÍN, ČR
10 / (8) KAROSERIE – VÝROBNÍ ČÍSLO: P541/2026
T / (T) NEJVYŠŠÍ RYCHLOST: 40
VOZIDLO PLNÍ UST. ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 5648
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.