BSS PS2 16.12
- 1982
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN0727
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:34 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/547386
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1982. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- PS2 16.12
- Typ
- BSS PS2 16.12 /
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1982
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Přívěs nákladní sklápěčkový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo Smržice (IČO 46991701) od 30. 7. 2008
- Provozovatel: Zemědělské družstvo Smržice (IČO 46991701) od 30. 7. 2008
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1982 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 7. 6. 1982 | Nový provozovatel | Československá automobilová doprava Dopravní služby České Budějovice,s.p, zkratka názvu podniku ČSAD DS České Budějovice (IČO 00511137) | Registr silničních vozidel |
| 19. 7. 1993 | Nový provozovatel | Boleslav Kouřil (IČO 45443637) | Registr silničních vozidel |
| 24. 4. 1996 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 2. 9. 1998 | Nový provozovatel | Petr Horák (IČO 16362527) | Registr silničních vozidel |
| 27. 1. 1999 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 30. 7. 2008 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské družstvo Smržice (IČO 46991701) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 7. 2026 | Pravidelná STK | Horažďovice (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2030 |
| 11. 3. 2026 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 3. 2030 |
| 7. 11. 2025 | Pravidelná STK | Nový Jičín (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2029 |
| 28. 7. 2025 | Pravidelná STK | Praha (č. 3131) | – | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2029 |
| 28. 2. 2025 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3305) | – | způsobilé | bez závad | 28. 2. 2029 |
| 31. 7. 2024 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | 31. 7. 2028 |
| 29. 7. 2024 | Evidenční kontrola | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 4. 2024 | Pravidelná STK | Jetřichov (č. 3641) | – | způsobilé | bez závad | 3. 4. 2028 |
| 9. 11. 2023 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2027 |
| 9. 6. 2022 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 6. 2026 |
| 9. 11. 2021 | Opakovaná STK | Nový Jičín (č. 3815) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 10. 2025 |
| 21. 10. 2021 | Pravidelná STK | Nový Jičín (č. 3815) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 20. 11. 2021 |
| 5. 10. 2021 | Pravidelná STK | Kosmonosy (č. 3218) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 10. 2025 |
| 8. 7. 2021 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2023 |
| 28. 4. 2021 | Pravidelná STK | Horažďovice (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2025 |
| 16. 11. 2020 | Evidenční kontrola | Klatovy (č. 3430) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 9. 2020 | Evidenční kontrola | Klatovy (č. 3430) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 5. 2020 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 5. 2024 |
| 27. 4. 2020 | Pravidelná STK | Jetřichov (č. 3641) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 4. 2024 |
| 6. 11. 2019 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 11. 2023 |
| 19. 10. 2018 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 10. 2018 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 10. 2022 |
| 26. 10. 2017 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2021 |
| 12. 10. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 11. 11. 2017 |
| 13. 9. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3430) | – | způsobilé | bez závad | 13. 9. 2021 |
| 21. 12. 2016 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 6. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 23. 6. 2020 |
| 26. 5. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 5. 2020 |
| 23. 3. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 3. 2020 |
| 21. 1. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné
| 20. 2. 2016 |
| 13. 1. 2016 | Před registrací | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 10. 11. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2019 |
| 3. 9. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 3. 10. 2015 |
| 3. 9. 2015 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | – | způsobilé | bez závad | 3. 9. 2019 |
| 16. 7. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2019 |
| 15. 7. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2019 |
| 14. 5. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2019 |
| 7. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2019 |
| 17. 3. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3327) | – | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2019 |
| 10. 12. 2014 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 8. 2017 |
| 9. 12. 2014 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná
| |
| 18. 12. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 12. 2017 |
| 14. 10. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 14. 10. 2017 |
| 12. 8. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 11. 9. 2013 |
| 4. 7. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2017 |
| 5. 6. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 6. 2016 |
| 11. 5. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 5. 2016 |
| 29. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 3 lehké
| 29. 3. 2016 |
| 17. 2. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 2. 2016 |
| 9. 11. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2015 |
| 29. 8. 2011 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2011 |
| 4. 8. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3411) | 2 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2015 |
| 1. 7. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | 5 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 1. 7. 2015 |
| 31. 5. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 31. 5. 2015 |
| 9. 5. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 5. 2015 |
| 18. 3. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3320) | 10 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 18. 3. 2015 |
| 12. 10. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2013 |
| 20. 5. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2013 |
| 26. 1. 2009 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Olomoucký kraj (č. 3723) | 400 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 26. 1. 2009 |
| 21. 11. 2008 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3430) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 11. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Československá automobilová doprava Dopravní služby České Budějovice,s.p, zkratka názvu podniku ČSAD DS České Budějovice (IČO 00511137)
-
Nový provozovatel Boleslav Kouřil (IČO 45443637)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel Petr Horák (IČO 16362527)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Smržice (IČO 46991701)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2016 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2019 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2023 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou · protokol CZ-6802-19-61-8085
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2027 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou · protokol CZ-6802-23-61-9111
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – CESKÉ BUDEJOVICE
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS PS2 16.12 1982 v ČR obvykle 1,2, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 77,5 %
Srovnáváme s 405 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS PS2 16.12
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- PS2 16.12
- Typ
- BSS PS2 16.12 /
- VIN
- 0727
- PČV
- 547386
- Druh vozidla
- Přívěs nákladní sklápěčkový
- Kategorie vozidla
- O4
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1982
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 4280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 0727
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1369
- Číslo TP
- AN824165
- Číslo ORV
- UAF134530
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- Při vydání OTP po technické prohl. dát na malou žádost razítko s podpisem.
- Další záznamy
- Schválena přestavba dne 18.02.2008, č.j. PVMU 130070/2008-41.
Změny položek viz TP AN 824165.
Oprava z nákladního automobil. přívěsu na traktorový, oprava výšky a rychlosti
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 0727
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.