GAPA 2
- 1994
- STŘÍBRNÁ
VIN0175
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 9:08 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/5674181
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 3 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1994. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- GAPA
- Model
- 2
- Typ
- GAPA 2
- Rok výroby
- 1994
- Datum 1. registrace
- 21. 3. 1994
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 3. 1994
- Barva
- STŘÍBRNÁ
- Kategorie
- O2 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: CS FARMA Březová s.r.o. (IČO 25528491) od 4. 2. 2020
- Provozovatel: CS FARMA Březová s.r.o. (IČO 25528491) od 4. 2. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 3. 1994 | První registrace | SURFIN, s.r.o. (IČO 46903216) | Registr silničních vozidel |
| 20. 1. 1995 | Nový provozovatel | Pavel Láníček (IČO 11474050) | Registr silničních vozidel |
| 29. 8. 2005 | Nový provozovatel | FRANK MIROSLAV | Registr silničních vozidel |
| 12. 9. 2005 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 25. 7. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | David Kirš (IČO 60393726) | Registr silničních vozidel |
| 12. 12. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 4. 2. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | CS FARMA Březová s.r.o. (IČO 25528491) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 9. 2026 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 21. 9. 2030 |
| 7. 5. 2026 | Pravidelná STK | Praha (č. 3131) | – | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2030 |
| 29. 1. 2026 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 29. 1. 2030 |
| 22. 7. 2025 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3802) | – | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2029 |
| 29. 5. 2025 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3247) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2029 |
| 27. 5. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2029 |
| 16. 4. 2025 | Pravidelná STK | Líbeznice (č. 3250) | – | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2029 |
| 12. 2. 2025 | Pravidelná STK | Uherský Brod (č. 3727) | – | způsobilé | bez závad | 12. 2. 2027 |
| 2. 12. 2024 | Pravidelná STK | Smiřice (č. 3627) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 12. 2028 |
| 4. 11. 2024 | Pravidelná STK | Jetřichov (č. 3641) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 11. 2028 |
| 4. 9. 2024 | Evidenční kontrola | Litoměřice (č. 3505) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 8. 2024 | Pravidelná STK | Chodov (č. 3428) | – | způsobilé | bez závad | 23. 8. 2028 |
| 20. 8. 2024 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 6723) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 8. 2028 |
| 26. 6. 2024 | Pravidelná STK | Roztoky (č. 3231) | – | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2026 |
| 19. 6. 2024 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2028 |
| 26. 4. 2024 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 26. 4. 2028 |
| 26. 2. 2024 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 26. 2. 2028 |
| 20. 9. 2023 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 9. 2027 |
| 21. 8. 2023 | Pravidelná STK | Šenov (č. 3838) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 8. 2027 |
| 5. 6. 2023 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 6. 2027 |
| 21. 3. 2023 | Pravidelná STK | Nové Veselí (č. 3733) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 3. 2027 |
| 30. 8. 2022 | Pravidelná STK | Otrokovice (č. 3767) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 29. 9. 2022 |
| 16. 8. 2022 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | – | způsobilé | bez závad | 16. 8. 2026 |
| 7. 7. 2022 | Pravidelná STK | Rožnov pod Radhoštěm (č. 3745) | – | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2026 |
| 29. 6. 2022 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3246) | – | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2024 |
| 10. 5. 2022 | Pravidelná STK | Praha (č. 3116) | – | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2026 |
| 17. 2. 2022 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 17. 2. 2026 |
| 19. 1. 2022 | Pravidelná STK | Vlčnov (č. 3727) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 5 vážných, 7 nebezpečných
| |
| 10. 8. 2021 | Evidenční kontrola | Líbeznice (č. 3226) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 7. 2021 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3839) | – | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2025 |
| 10. 6. 2021 | Opakovaná STK | Svitavy (č. 3612) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 6. 2025 |
| 10. 6. 2021 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3612) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 10. 7. 2021 |
| 13. 5. 2021 | Pravidelná STK | Smiřice (č. 3627) | – | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2025 |
| 11. 5. 2021 | Opakovaná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2025 |
| 11. 5. 2021 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 10. 6. 2021 |
| 24. 2. 2021 | Pravidelná STK | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 2. 2025 |
| 16. 6. 2020 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 6. 2024 |
| 12. 6. 2020 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 6. 2024 |
| 5. 6. 2020 | Opakovaná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | – | způsobilé | 3 lehké
| 1. 6. 2024 |
| 1. 6. 2020 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 5 vážných
| 1. 7. 2020 |
| 13. 5. 2020 | Pravidelná STK | Slaný (č. 3203) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 5. 2024 |
| 28. 4. 2020 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 4. 2024 |
| 7. 4. 2020 | Opakovaná STK | Jablonec nad Nisou (č. 3518) | – | způsobilé | 3 lehké
| 30. 3. 2024 |
| 3. 4. 2020 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 4. 2024 |
| 30. 3. 2020 | Pravidelná STK | Jablonec nad Nisou (č. 3518) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 29. 4. 2020 |
| 26. 2. 2020 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 6723) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 2. 2024 |
| 14. 1. 2020 | Pravidelná STK | Kunovice (č. 3744) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 1. 2022 |
| 11. 9. 2019 | Pravidelná STK | Jablunkov (č. 3841) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2023 |
| 14. 6. 2019 | Pravidelná STK | Třinec (č. 3824) | – | způsobilé | 4 lehké
| 14. 6. 2023 |
| 4. 6. 2019 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 6. 2023 |
| 29. 5. 2019 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2023 |
| 18. 4. 2019 | Pravidelná STK | Šenov (č. 3838) | – | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2023 |
| 11. 12. 2018 | Evidenční kontrola | Brno (č. 3754) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 11. 2018 | Pravidelná STK | Nové Město nad Metují (č. 3608) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 11. 2022 |
| 7. 9. 2018 | Pravidelná STK | Otrokovice (č. 3767) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 9. 2022 |
| 7. 9. 2018 | Pravidelná STK | Otrokovice (č. 3767) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 9. 2022 |
| 6. 9. 2018 | Pravidelná STK | Strakonice (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 6. 9. 2022 |
| 24. 7. 2018 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 7. 2022 |
| 8. 6. 2018 | Pravidelná STK | Libčice nad Vltavou (č. 3226) | – | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2020 |
| 3. 4. 2018 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 8. 2017 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3839) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 8. 2017 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3844) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 7. 2017 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3745) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 6. 2021 |
| 16. 6. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3745) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné
| 16. 7. 2017 |
| 1. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3762) | – | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2019 |
| 9. 5. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 9. 5. 2021 |
| 24. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 4. 2021 |
| 6. 3. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 3. 2021 |
| 24. 1. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 1. 2021 |
| 18. 10. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | bez závad | 18. 10. 2020 |
| 2. 9. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 5. 2020 |
| 18. 7. 2016 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 7. 2020 |
| 8. 7. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné
| 7. 8. 2016 |
| 15. 6. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2020 |
| 27. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 5. 2020 |
| 21. 4. 2016 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2020 |
| 8. 4. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 8. 5. 2016 |
| 22. 3. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 3. 2020 |
| 24. 2. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | – | způsobilé | 4 lehké
| 24. 2. 2020 |
| 13. 11. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3226) | – | způsobilé | 3 lehké
| 13. 11. 2017 |
| 15. 6. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2019 |
| 27. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 5. 2017 |
| 27. 4. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 4. 2019 |
| 23. 3. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 23. 3. 2019 |
| 23. 3. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | 50 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 23. 3. 2019 |
| 20. 3. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 3. 2019 |
| 11. 2. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 11. 2. 2019 |
| 6. 1. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3638) | – | způsobilé | 4 lehké
| 6. 1. 2019 |
| 4. 11. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3237) | – | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2018 |
| 9. 9. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3767) | – | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2018 |
| 18. 7. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3703) | – | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2018 |
| 22. 1. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 22. 1. 2018 |
| 25. 11. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3226) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 11. 2015 |
| 25. 10. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3833) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 25. 10. 2017 |
| 20. 5. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2017 |
| 6. 5. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2017 |
| 20. 3. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3526) | 15 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 20. 3. 2017 |
| 15. 3. 2013 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3767) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 2. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | 28. 2. 2017 |
| 5. 2. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3745) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 2. 2017 |
| 14. 1. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 1. 2017 |
| 17. 7. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 7. 2016 |
| 10. 7. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 7. 2016 |
| 7. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 6. 2016 |
| 24. 5. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 20 000 km | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2016 |
| 13. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 15 000 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 13. 5. 2012 |
| 13. 4. 2012 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 15 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 4. 2016 |
| 3. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 2. 2016 |
| 11. 1. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3226) | – | způsobilé | bez závad | 11. 1. 2014 |
| 28. 11. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 11. 2015 |
| 13. 9. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | 3 lehké
| 13. 9. 2015 |
| 25. 8. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 8. 2015 |
| 29. 7. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3518) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 7. 2015 |
| 14. 7. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 7. 2015 |
| 28. 6. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | 1 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 28. 6. 2015 |
| 20. 6. 2011 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3832) | – | způsobilé | bez závad | 20. 6. 2011 |
| 22. 3. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | 60 000 km | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2015 |
| 17. 2. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 2. 2015 |
| 15. 10. 2010 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | – | způsobilé | bez závad | 20. 9. 2014 |
| 6. 9. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3237) | – | způsobilé | bez závad | 6. 9. 2014 |
| 2. 6. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 2. 6. 2014 |
| 26. 5. 2010 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3428) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 5. 2014 |
| 8. 4. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3703) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 4. 2014 |
| 18. 3. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3708) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 3. 2012 |
| 25. 2. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 2. 2014 |
| 23. 2. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3226) | – | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2012 |
| 5. 2. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3638) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 2. 2014 |
| 9. 12. 2009 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3644) | – | způsobilé | bez závad | 9. 12. 2009 |
| 13. 11. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3504) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 11. 2013 |
| 9. 11. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3202) | 40 000 km | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2009 |
| 21. 8. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 21. 8. 2013 |
| 29. 7. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2013 |
| 4. 5. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2013 |
| 29. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 4. 2013 |
| 15. 4. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3526) | 28 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 4. 2013 |
| 14. 1. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 1. 2013 |
| 11. 11. 2008 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 11. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel SURFIN, s.r.o. (IČO 46903216)
-
Nový provozovatel Pavel Láníček (IČO 11474050)
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezjištěn · platnost do 14. 4. 2004 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 618 00, BRNO, ČERNOVICE
-
Nový provozovatel FRANK MIROSLAV
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · stanice: Brněnská 74, 693 01, Hustopeče
-
Nový vlastník a provozovatel David Kirš (IČO 60393726)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2012 · stanice: Brněnská 74, 693 01, HustopečePravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2012 · stanice: Brněnská 74, 693 01, Hustopeče · protokol CZ-3708-10-03-0575
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2015 · stanice: Brněnská 74, 693 01, Hustopeče · protokol CZ-3708-13-05-0061
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2017 · stanice: HYBEŠOVA 14, 693 01, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-15-05-1577Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2017 · stanice: HYBEŠOVA 14, 693 01, HUSTOPEČE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2019 · stanice: BRNĚNSKÁ 404, 664 42, MODŘICE · protokol CZ-3762-17-06-0033
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 619 00, BRNO · protokol CZ-3754-18-12-0730
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2022 · stanice: NÁMĚSTÍ SVOBODY 578, 686 04, KUNOVICE · protokol CZ-3744-20-01-0304
-
Nový vlastník a provozovatel CS FARMA Březová s.r.o. (IČO 25528491)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: U KOREČNICE 2834, 688 01, UHERSKÝ BROD · protokol CZ-3727-22-01-0901
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2027 · stanice: U KOREČNICE 2834, 688 01, UHERSKÝ BROD · protokol CZ-3727-25-02-0553
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (GAPA 2 1994 v ČR v průměru 1,4, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 69,6 %
Srovnáváme s 23 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu GAPA 2
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- GAPA
- Obchodní označení
- 2
- Typ
- GAPA 2
- VIN
- 0175
- PČV
- 5674181
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- O2
- Výrobce vozidla
- PARAGAN, LIPNÍK NAD B.
- Rok výroby
- 1994
- Datum 1. registrace
- 21. 3. 1994
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 3. 1994
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ KORBADŘEVĚNÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 1/ 2-0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5420/ 1900/ 1100
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 520
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1900/ 1900
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 3940
- Ložná šířka
- 1840
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185 X 14 / 5.5J X 14
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- PARAGAN
- Výrobní číslo karoserie
- 0175
- Barva
- STŘÍBRNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA B50-X
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2855-001-02
- Číslo TP
- UJ260419
- Číslo ORV
- UAX330456
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Další záznamy
- Schválená nájezdová brzda Alko-Kober 251S.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 0175
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.