PRAGA V3S

  • 1978
  • ZEL-ŽLUTÁ-TMAVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 7412 cm³

VINK20-217-0239

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 5:18 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/5940237

STK propadla 16. 6. 2011. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 16. 6. 2011 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1978. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PRAGA
Model
V3S
Typ
PRAGA V3S JS /
Rok výroby
1978
Datum 1. registrace
26. 4. 1978
Datum 1. registrace v ČR
26. 4. 1978
Barva
ZEL-ŽLUTÁ-TMAVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
7412 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
N2 – Speciální automobil terénní skříňový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 16. 6. 2011
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
69 283 km
při prohlídce 24. 9. 2012
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 34 let (všechny roky výroby): 14–81 tis. km (medián 37 052 km, 103 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
UNIMONT-CZ s.r.o.
od 5. 2. 2007

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 4. 1978 První registrace Lesy České republiky, s.p. (IČO 42196451) Registr silničních vozidel
13. 7. 1995 Nový provozovatel STIM, spol. s r. o. (IČO 47453982) Registr silničních vozidel
2. 12. 2004 Nový vlastník a provozovatel UNIMOMONT-CZ S R O Registr silničních vozidel
5. 2. 2007 Nový vlastník a provozovatel UNIMONT-CZ s.r.o. (IČO 26823179) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000 201020112012 4. 6. 2009: 183 000 km16. 6. 2010: 58 411 km24. 9. 2012: 69 283 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 9. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3523) 69 283 km způsobilé
11 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené nebo zasažené povrchovou korozí, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
24. 9. 2013
16. 6. 2010 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3523) 58 411 km nižší než dříve způsobilé
10 lehkých
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3054 Z převodky řízení uniká mazivo neodkapává však na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3063 Některá ochranná manžeta chybí nebo je poškozena natolik, že zjevně neplní určenou funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
16. 6. 2011
4. 6. 2009 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 183 000 km způsobilé
8 lehkých
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4135 Některé spoje jsou uvolněné, avšak zatím neohrožují bezpečnost jízdy, chybí doraz (omezovače pérování) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7171 Z hydraulického zařízení uniká olej zjevně odkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 9013 V lékárničce chybí některý zdravotnický prostředek (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
4. 6. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Lesy České republiky, s.p. (IČO 42196451)
  2. Nový provozovatel STIM, spol. s r. o. (IČO 47453982)
  3. Nový vlastník a provozovatel UNIMOMONT-CZ S R O
  4. Nový vlastník a provozovatel UNIMONT-CZ s.r.o. (IČO 26823179)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2009 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 43401, OBRNICE
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2011 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Záznamy bez uvedeného data

  • Nový provozovatel – KLÁŠTEREC NAD OHRÍ

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (PRAGA V3S 1978 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 61,4 %

Srovnáváme s 1 098 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PRAGA V3S

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
PRAGA
Obchodní označení
V3S
Typ
PRAGA V3S JS /
VIN
K20-217-0239
PČV
5940237
Druh vozidla
Speciální automobil terénní skříňový
Druh vozidla 2. ř.
POJÍZDNÁ DÍLNA
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
AVIA , n.p. Praha
Rok výroby
1978
Datum 1. registrace
26. 4. 1978
Datum 1. registrace v ČR
26. 4. 1978
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÁ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
T 912
Číslo motoru
169401
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
7412
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -3
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
60

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
26 / 45
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
99/ 0
Za jízdy
93

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7150/ 2320/ 3020
Rozvor [mm]
3580+1120
Provozní hmotnost
6300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
10660/ 10660
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
2400/ 2400
8260/ 8260
8260/ 8260
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
5500/ 5500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
16160/ 0
Ložná délka
4550
Ložná šířka
2186
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
8,25x20 HD/ 5,0 S-20
8,25x20 HD/ 5,0S-20
8,25x20 HD/ 5,0 S-20
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
K20-217-0239
Barva
ZEL-ŽLUTÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
17-077-77
Číslo TP
AE484161
Číslo ORV
UAC018731
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)