MV
- 1988
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
VIN814
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 12:30 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/5960551
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 29. 5. 2023 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MV
- Typ
- MV 8-002 STS / 8-002
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 7. 11. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 11. 1988
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový speciální
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Štěpán Bečvář (IČO 42837278) od 5. 6. 2006
- Vlastník: Štěpán Bečvář (IČO 42837278) od 7. 6. 2006
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 11. 1988 | První registrace | Lesní společnost Královský Hvozd, a. s. (IČO 45352003) | Registr silničních vozidel |
| 12. 6. 1995 | Nový provozovatel | farma JOLA, spol. s r.o. (IČO 43312543) | Registr silničních vozidel |
| 23. 8. 2004 | Nový provozovatel | Josef Boublík (IČO 68794509) | Registr silničních vozidel |
| 5. 6. 2006 | Nový provozovatel | Štěpán Bečvář (IČO 42837278) | Registr silničních vozidel |
| 7. 6. 2006 | Nový vlastník | Štěpán Bečvář (IČO 42837278) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 8. 2026 | Pravidelná STK | Konice (č. 3742) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2030 |
| 3. 7. 2026 | Pravidelná STK | Jablonné nad Orlicí (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2030 |
| 13. 4. 2026 | Pravidelná STK | Bystřice nad Pernštejnem (č. 3774) | – | způsobilé | bez závad | 13. 4. 2028 |
| 27. 2. 2026 | Pravidelná STK | Kolín (č. 3210) | – | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2030 |
| 2. 11. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 4 lehké
| 2. 11. 2029 |
| 29. 10. 2025 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 29. 10. 2029 |
| 5. 6. 2025 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2029 |
| 23. 9. 2024 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2028 |
| 19. 7. 2024 | Pravidelná STK | Týn nad Vltavou (č. 3313) | – | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2028 |
| 9. 4. 2024 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2026 |
| 20. 7. 2023 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 7. 2027 |
| 26. 5. 2023 | Pravidelná STK | Týn nad Vltavou (č. 3313) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2027 |
| 16. 3. 2023 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 3. 2027 |
| 19. 5. 2022 | Pravidelná STK | Konice (č. 3742) | – | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2026 |
| 22. 4. 2022 | Pravidelná STK | Chodov (č. 3428) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 4. 2026 |
| 14. 4. 2022 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 4. 2024 |
| 25. 10. 2021 | Pravidelná STK | Smiřice (č. 3627) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 25. 10. 2025 |
| 29. 4. 2021 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné
| 30. 4. 2021 |
| 29. 4. 2021 | Opakovaná STK | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | 4 lehké
| 31. 3. 2025 |
| 5. 1. 2021 | Evidenční kontrola | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 12. 2020 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | – | způsobilé | bez závad | 30. 12. 2024 |
| 12. 11. 2020 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 11. 2024 |
| 11. 11. 2020 | Měření emisí | Hlinsko (č. 460322) | – | – | bez závad | 11. 11. 2024 |
| 29. 9. 2020 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 29. 9. 2024 |
| 31. 3. 2020 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 31. 3. 2022 |
| 3. 12. 2019 | Evidenční kontrola | Čáslav (č. 3230) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 8. 2019 | Pravidelná STK | Písek (č. 3310) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 8. 2023 |
| 29. 5. 2019 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 29. 5. 2023 |
| 21. 3. 2019 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 3. 2023 |
| 22. 2. 2019 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 2. 2023 |
| 26. 5. 2018 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 5. 2022 |
| 21. 5. 2018 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 5. 2022 |
| 3. 5. 2018 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 2 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 23. 4. 2018 | Pravidelná STK | Chodov (č. 3428) | – | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2022 |
| 28. 3. 2018 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 28. 3. 2020 |
| 25. 10. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | způsobilé | 14 lehkých
| 25. 10. 2021 |
| 25. 4. 2017 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 13. 3. 2021 |
| 2. 11. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | 4 lehké
| 2. 11. 2020 |
| 31. 10. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 31. 10. 2020 |
| 4. 10. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 10. 2020 |
| 14. 3. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 14. 3. 2018 |
| 4. 5. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2019 |
| 25. 3. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 25. 3. 2019 |
| 23. 10. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3310) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 10. 2018 |
| 24. 9. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3115) | – | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2018 |
| 15. 9. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 9. 2018 |
| 20. 6. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3831) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 6. 2018 |
| 21. 5. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 5. 2018 |
| 5. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2018 |
| 23. 4. 2014 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3428) | – | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2018 |
| 14. 4. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 14. 4. 2016 |
| 3. 2. 2014 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 10. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | způsobilé | 12 lehkých
| 25. 10. 2017 |
| 26. 11. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 6 200 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 26. 11. 2016 |
| 12. 10. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3744) | – | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2016 |
| 10. 10. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 4 lehké
| 10. 10. 2016 |
| 8. 10. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2016 |
| 2. 7. 2012 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2012 |
| 11. 4. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2014 |
| 30. 9. 2010 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 6723) | – | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2010 |
| 20. 9. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 17. 9. 2014 |
| 14. 6. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3831) | 50 000 km | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2014 |
| 22. 4. 2010 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3428) | – | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2014 |
| 19. 4. 2010 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2014 |
| 24. 3. 2010 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Zlínský kraj (č. 3712) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 23. 4. 2010 |
| 25. 2. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 2. 2014 |
| 1. 12. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 1. 12. 2013 |
| 18. 11. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3310) | 3 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 18. 11. 2013 |
| 27. 7. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | bez závad | 27. 7. 2013 |
| 6. 5. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 25 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 5. 2013 |
| 11. 10. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 11. 10. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Lesní společnost Královský Hvozd, a. s. (IČO 45352003)
-
Nový provozovatel farma JOLA, spol. s r.o. (IČO 43312543)
-
Nový provozovatel Josef Boublík (IČO 68794509)
-
Nový provozovatel Štěpán Bečvář (IČO 42837278)
-
Nový vlastník Štěpán Bečvář (IČO 42837278)Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: Dr.Sedláka 779/III, 339 01, Klatovy
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2014 · stanice: Dr.Sedláka 779/III, 339 01, Klatovy
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2019 · stanice: Dr.Sedláka 779/III, 339 01, Klatovy
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2023 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-19-05-1584
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- MV
- Typ
- MV 8-002 STS / 8-002
- Typ kód
- 8-002
- VIN
- 814
- PČV
- 5960551
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový speciální
- Druh vozidla 2. ř.
- DC PŘÍVĚS S NÁPRAV. UPROSTŘED
- Kategorie vozidla
- O3
- Výrobce vozidla
- STS OPAVA
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 7. 11. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 11. 1988
- Druh (typ)
- PŘÍVĚS PRO PŘEPRAVU HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8450/ 2490/ 3080
- Rozvor [mm]
- 3993
- Provozní hmotnost
- 2920
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 8920/ 8920
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 46,5KN/ 48,5KN
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12,5-18 10 PR; 9-20 14PR/ 11X18 GO; 7 X 20
12,5-18 10 PR; 9-20 14PR/ 11X18 GO; 7 X 20
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁV OKO 40MM
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AI451430
- Číslo ORV
- ZAA470391
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Doplňkový text na TP
- poj.č.868638913-allianz
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 814
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.