MULTICAR
- 1990
- ORANŽOVÁ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 33,1 kW ≈ 45 k
VIN14274
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 8:41 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/5969227
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 22. 8. 2025 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Typ
- / M 25
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 5. 12. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 12. 1990
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 33,1 kW
- Kategorie
- N1 – Speciální automobil jednoúčel. (ost.SA)
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: VASPO VAMBERK, s.r.o. (IČO 47470046) od 24. 7. 2017
- Provozovatel: VASPO VAMBERK, s.r.o. (IČO 47470046) od 24. 7. 2017
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 12. 1990 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 22. 4. 1993 | Nový provozovatel | ABB EJF, a.s. (IČO 00008401) | Registr silničních vozidel |
| 21. 1. 2000 | Nový provozovatel | ABB EJF s.r.o. (IČO 25586190) | Registr silničních vozidel |
| 5. 6. 2001 | Nový provozovatel | ABB s.r.o. (IČO 49682563) | Registr silničních vozidel |
| 30. 1. 2004 | Nový vlastník a provozovatel | AB SUPPORT s.r.o. (IČO 25512081) | Registr silničních vozidel |
| 30. 11. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | Václav Duben (IČO 49982401) | Registr silničních vozidel |
| 24. 7. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | VASPO VAMBERK, s.r.o. (IČO 47470046) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 2. 2025 | Evidenční kontrola | Děčín (č. 3534) | 1 989 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 6. 8. 2024 | Pravidelná STK | Mýto (č. 3404) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2028 |
| 22. 8. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Svitavy (č. 3616) | 19 682 km | způsobilé | 17 lehkých
| 22. 8. 2025 |
| 24. 8. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) | 18 361 km | způsobilé | 11 lehkých
| 24. 8. 2024 |
| 28. 7. 2020 | Pravidelná STK | Mýto (č. 3404) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 7. 2024 |
| 23. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) | 14 560 km | způsobilé | 8 lehkých
| 23. 7. 2021 |
| 26. 7. 2018 | Opakovaná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) | 13 312 km | způsobilé | 10 lehkých
| 18. 7. 2019 |
| 18. 7. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) | 13 282 km | dočasně způsobilé | 10 lehkých, 3 vážné
| 18. 7. 2019 |
| 17. 8. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3621) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 8. 2021 |
| 20. 7. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | 10 969 km | způsobilé | 4 lehké
| 20. 7. 2018 |
| 2. 1. 2017 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 11. 2016 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3626) | 10 968 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| |
| 29. 7. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3404) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 7. 2020 |
| 17. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | 10 787 km | způsobilé | 9 lehkých
| 17. 4. 2015 |
| 30. 4. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3621) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 4. 2017 |
| 4. 4. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3710) | 10 702 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 4. 4. 2015 |
| 4. 4. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3710) | 10 702 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 4. 4. 2014 |
| 29. 8. 2012 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Pardubický kraj (č. 3633) | 46 656 km | způsobilé | 9 lehkých
| 29. 8. 2012 |
| 30. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3224) | – | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2016 |
| 27. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3710) | 10 625 km | způsobilé | 9 lehkých
| 27. 3. 2013 |
| 27. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3710) | 10 625 km | způsobilé | 9 lehkých
| 27. 3. 2014 |
| 28. 3. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3710) | 10 438 km | způsobilé | 7 lehkých
| 28. 3. 2012 |
| 24. 6. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3825) | – | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2014 |
| 29. 3. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3710) | 10 286 km nižší než dříve | způsobilé | 10 lehkých
| 29. 3. 2011 |
| 26. 10. 2009 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | 14 770 km | způsobilé | 9 lehkých
| 23. 10. 2010 |
| 23. 10. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | 14 730 km | nezpůsobilé | 7 lehkých, 4 nebezpečné
| 23. 10. 2009 |
| 23. 10. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | 14 730 km | nezpůsobilé | 7 lehkých, 4 nebezpečné
| 23. 10. 2009 |
| 29. 4. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3621) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 4. 2013 |
| 30. 3. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3756) | 9 800 km | způsobilé | 5 lehkých
| 30. 3. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel ABB EJF, a.s. (IČO 00008401)
-
Nový provozovatel ABB EJF s.r.o. (IČO 25586190)
-
Konec: provozovatel ABB EJF s.r.o. (IČO 25586190)
-
Nový provozovatel ABB s.r.o. (IČO 49682563)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO
-
Nový vlastník a provozovatel AB SUPPORT s.r.o. (IČO 25512081)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2011 · stanice: JIHLAVSKÁ 29, 62500, BRNO, STARÝ LÍSKOVEC · protokol CZ-3756-09-03-1580
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2011 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE · protokol CZ-3710-10-03-1354
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2012 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE · protokol CZ-3710-11-03-1167
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2013 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE · protokol CZ-3710-12-03-1230Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2014 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE · protokol CZ-3710-12-03-1227Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2014 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2014 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2015 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE · protokol CZ-3710-13-04-0148Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2014 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE · protokol CZ-3710-13-04-0177Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2015 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2015 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2015 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-14-04-1036
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-16-11-0474
-
Nový vlastník a provozovatel Václav Duben (IČO 49982401)
-
Vyřazení z provozu HAVLÍČKŮV BROD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2018 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-17-07-0598
-
Konec vyřazení z provozu HAVLÍČKŮV BROD
-
Nový vlastník a provozovatel VASPO VAMBERK, s.r.o. (IČO 47470046)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2018 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-18-07-0126
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2019 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-18-07-0199
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2021 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-19-07-0203
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2023 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-22-08-0221
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2025 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-23-08-0090
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Typ
- / M 25
- Varianta
- SUB MP 10
- Typ kód
- M 25
- VIN
- 14274
- PČV
- 5969227
- Druh vozidla
- Speciální automobil jednoúčel. (ost.SA)
- Druh vozidla 2. ř.
- MONTÁŽNÍ PLOŠINA
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- VEB MOTORENWERK CUNEWALDE, NDR
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 5. 12. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 12. 1990
- Druh (typ)
- MONTÁŽNÍ PLOŠINA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VEB MOTORENWERK CUNEWALDE, NDR
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/5.3 SRF
- Číslo motoru
- 06988
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 33.1 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5480/ 1810/ 3080
- Rozvor [mm]
- 1 970
- Provozní hmotnost
- 2995
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3400/ 3400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- /
1 450/ 1 450
2 600/ 2 600
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6,7-13C PR 6 JEDNODUCHÁ/ 5K X 13
6,7-13C PR 6 DVOJITÁ/ 5K X 13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SLOVÁCKÉ STROJÍRNY ST.P., UHERSKÝ BROD, ČR
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UH375548
- Číslo ORV
- UAS035201
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 103
- Doplňkový text na TP
- pov. ruč.koop.6973809989,KOOPER.6271325218,EKO ZAPLACEN
- Další záznamy
- POVOLENY VYJÍMKY USTANOVENÍ VYHLÁŠKY FMD Č.41/84 SB. (§/ODST.):
21/1, 28/2, 31/1, 33/3, 35/7, 48/2,
VOZIDLO JE VYBAVENO DVĚMA ZVS ORANŽ. BARVY, KTERÁ MUSÍ BÝT V ČINNOSTI PŘI
POJEZDECH PO VEŘEJNÝCH KOMUNIKACÍCH.
3,.11.2016 ZMĚNA BARVY,KOLONKA PÍSMENO R
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 14274
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.