BSS PV 16.12
- 1981
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
VIN1331
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 19:14 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/5974402
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 13× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 3 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 106 dnů (25. 3. 2014 až 9. 7. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1981. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- PV 16.12
- Typ
- BSS PV 16.12 / pv 16.12
- Rok výroby
- 1981
- Datum 1. registrace
- 21. 4. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 4. 1981
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- OT4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ TRAKTOROVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AGRO Stará Bělá spol. s r.o. (IČO 60777893) od 9. 7. 2014
- Provozovatel: AGRO Stará Bělá spol. s r.o. (IČO 60777893) od 9. 7. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 4. 1981 | První registrace | SEVEROCESKÉ STÁTNÍ LESY | Registr silničních vozidel |
| 1. 2. 1993 | Nový provozovatel | Lesy České republiky, s.p. (IČO 42196451) | Registr silničních vozidel |
| 17. 2. 1997 | Nový provozovatel | Krušnohorské lesy, a.s. (IČO 47307731) | Registr silničních vozidel |
| 17. 10. 2002 | Nový provozovatel | Pavel Ochotský (IČO 14571692) | Registr silničních vozidel |
| 3. 2. 2003 | Nový provozovatel | Rostislav Šimek (IČO 15393828) | Registr silničních vozidel |
| 8. 9. 2004 | Nový provozovatel | HECKO ZDENEK, LESOTECHNIKA VRATIMOV NOVÁ 513/9, VRATIMOV | Registr silničních vozidel |
| 6. 10. 2005 | Nový provozovatel | Zdeněk Hečko (IČO 46146377) | Registr silničních vozidel |
| 25. 5. 2007 | Nový vlastník | Zdeněk Hečko (IČO 46146377) | Registr silničních vozidel |
| 25. 3. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | AGRO Stará Bělá spol. s r.o. (IČO 60777893) | Registr silničních vozidel |
| 9. 7. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | AGRO Stará Bělá spol. s r.o. (IČO 60777893) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 3. 2026 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2030 |
| 17. 7. 2025 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 17. 7. 2029 |
| 19. 6. 2025 | Pravidelná STK | Petřvald (č. 3833) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2029 |
| 5. 6. 2025 | Pravidelná STK | Rychvald (č. 3821) | 5 872 km | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2027 |
| 2. 6. 2025 | Měření emisí | Orlová (č. 480301) | 5 866 km | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2027 |
| 14. 5. 2025 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 6617) | 2 910 km | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 5. 2029 |
| 10. 4. 2025 | Pravidelná STK | Dymokury (č. 3236) | – | způsobilé | 3 lehké
| 10. 4. 2029 |
| 11. 12. 2024 | Pravidelná STK | Podbořany (č. 3503) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 12. 2028 |
| 9. 10. 2024 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3829) | – | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2028 |
| 1. 7. 2024 | Pravidelná STK | Líbeznice (č. 3226) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2028 |
| 12. 6. 2024 | Evidenční kontrola | Domažlice (č. 3419) | 2 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 27. 5. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 5 592 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 5. 2028 |
| 6. 5. 2024 | Pravidelná STK | Kosmonosy (č. 3218) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2028 |
| 26. 4. 2024 | Opakovaná STK | Český Těšín (č. 3854) | – | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2028 |
| 26. 4. 2024 | Pravidelná STK | Český Těšín (č. 3854) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 26. 5. 2024 |
| 9. 4. 2024 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 4. 2028 |
| 18. 11. 2023 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2027 |
| 27. 9. 2023 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 27. 9. 2027 |
| 20. 9. 2023 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 20. 9. 2027 |
| 4. 9. 2023 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 4. 9. 2027 |
| 16. 8. 2023 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 16. 8. 2027 |
| 10. 5. 2023 | Evidenční kontrola | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 4. 2023 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3603) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 4. 2027 |
| 24. 3. 2023 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3808) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 3. 2027 |
| 23. 3. 2023 | Pravidelná STK | Rychvald (č. 3821) | 3 223 km | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2025 |
| 20. 3. 2023 | Měření emisí | Orlová (č. 480301) | 3 218 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2025 |
| 1. 3. 2023 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 1. 3. 2027 |
| 14. 12. 2022 | Evidenční kontrola | Petřvald (č. 3833) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 6. 2022 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3809) | – | způsobilé | bez závad | 7. 6. 2026 |
| 11. 3. 2022 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 3. 2026 |
| 22. 7. 2021 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 7. 2025 |
| 24. 3. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Karviná (č. 3853) | 63 919 km | způsobilé | bez závad | 24. 3. 2023 |
| 20. 7. 2020 | Pravidelná STK | Líbeznice (č. 3226) | – | způsobilé | 4 lehké
| 20. 7. 2024 |
| 29. 4. 2020 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 5 390 km | způsobilé | 4 lehké
| 28. 4. 2024 |
| 28. 4. 2020 | Měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 430826) | 5 390 km | – | 1 lehká
| 28. 4. 2024 |
| 21. 4. 2020 | Pravidelná STK | Český Těšín (č. 3854) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 4. 2024 |
| 10. 3. 2020 | Pravidelná STK | Brno (č. 3710) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 3. 2024 |
| 24. 2. 2020 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 2. 2024 |
| 7. 12. 2019 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 12. 2023 |
| 9. 10. 2019 | Opakovaná STK | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | 3 lehké
| 23. 9. 2023 |
| 23. 9. 2019 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 4 vážné
| 23. 10. 2019 |
| 3. 9. 2019 | Před registrací + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 1 512 km | způsobilé | 8 lehkých
| 3. 9. 2023 |
| 2. 9. 2019 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | – | způsobilé | bez závad | 2. 9. 2023 |
| 13. 8. 2019 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3802) | 482 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2020 |
| 10. 6. 2019 | Pravidelná STK | Dymokury (č. 3236) | – | způsobilé | bez závad | 10. 6. 2023 |
| 13. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Úlibice (č. 6614) | 2 910 km | způsobilé | 2 lehké
| 13. 5. 2023 |
| 12. 4. 2019 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3603) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 4. 2023 |
| 26. 3. 2019 | Evidenční kontrola | Louny (č. 3508) | – | způsobilé | bez závad | |
| 19. 12. 2018 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 12. 2022 |
| 8. 8. 2018 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3844) | 269 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 8. 8. 2019 |
| 7. 8. 2018 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2022 |
| 20. 7. 2018 | Evidenční kontrola | Kunštát (č. 3707) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 27. 4. 2018 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 4. 2022 |
| 9. 4. 2018 | Evidenční kontrola | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 20. 3. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 3. 2022 |
| 3. 8. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | – | způsobilé | bez závad | 3. 8. 2018 |
| 20. 12. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 20. 12. 2020 |
| 6. 9. 2016 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3769) | – | způsobilé | bez závad | |
| 22. 8. 2016 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3761) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| |
| 14. 6. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2020 |
| 9. 6. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2020 |
| 6. 6. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | 3 155 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2017 |
| 6. 5. 2016 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 5 080 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 26. 4. 2020 |
| 2. 3. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 3. 2020 |
| 19. 1. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3324) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné
| 18. 2. 2016 |
| 19. 12. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | 13 lehkých
| 19. 12. 2019 |
| 3. 12. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | – | způsobilé | bez závad | 3. 12. 2019 |
| 6. 10. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3528) | – | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2019 |
| 6. 10. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2019 |
| 4. 9. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | bez závad | 4. 9. 2019 |
| 30. 6. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | – | způsobilé | 3 lehké
| 30. 6. 2019 |
| 25. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3844) | 7 520 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 5. 2019 |
| 15. 4. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2019 |
| 3. 4. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 7 500 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 3. 4. 2017 |
| 23. 3. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2019 |
| 25. 2. 2015 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 10. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3808) | – | způsobilé | bez závad | 30. 10. 2018 |
| 12. 8. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2018 |
| 22. 7. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 16. 7. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | – | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2018 |
| 9. 7. 2014 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 3. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2018 |
| 3. 3. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 3. 2018 |
| 22. 1. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6603) | 24 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 1. 2018 |
| 25. 11. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2017 |
| 20. 11. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 11. 2017 |
| 15. 5. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2015 |
| 27. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 236 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 25. 4. 2016 |
| 13. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 3. 2016 |
| 16. 1. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | 4 lehké
| 16. 1. 2016 |
| 1. 12. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 2 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 12. 2015 |
| 23. 11. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2015 |
| 14. 9. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3210) | 45 000 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 14. 9. 2015 |
| 1. 7. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2015 |
| 24. 6. 2011 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 6. 2015 |
| 17. 6. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 17. 7. 2011 |
| 6. 5. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 5. 2015 |
| 7. 4. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 7. 4. 2015 |
| 4. 11. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 11. 2012 |
| 12. 8. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2014 |
| 5. 8. 2010 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 8. 2011 |
| 4. 8. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | nezpůsobilé | 5 lehkých, 2 vážné, 3 nebezpečné
| 4. 8. 2010 |
| 12. 5. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3820) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2014 |
| 10. 5. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3821) | 63 606 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 5. 2012 |
| 8. 3. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 3. 2014 |
| 18. 11. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 28 000 km | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2013 |
| 23. 9. 2009 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 6603) | 28 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2009 |
| 23. 9. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6603) | 28 000 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 23. 9. 2013 |
| 30. 7. 2009 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 7. 2010 |
| 25. 7. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | nezpůsobilé | 5 lehkých, 5 vážných, 3 nebezpečné
| 25. 7. 2009 |
| 18. 6. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 6. 2013 |
| 11. 6. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 6. 2013 |
| 12. 5. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2011 |
| 27. 4. 2009 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 40 150 km | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2013 |
| 20. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 40 150 km | nezpůsobilé | 2 vážné, 1 nebezpečná
| 20. 4. 2009 |
| 11. 9. 2008 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 9. 2010 |
| 11. 9. 2008 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 9. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel SEVEROCESKÉ STÁTNÍ LESY
-
Nový provozovatel Lesy České republiky, s.p. (IČO 42196451)
-
Nový provozovatel Krušnohorské lesy, a.s. (IČO 47307731)
-
Nový provozovatel Pavel Ochotský (IČO 14571692)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL
-
Nový provozovatel Rostislav Šimek (IČO 15393828)
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK
-
Nový provozovatel HECKO ZDENEK, LESOTECHNIKA VRATIMOV NOVÁ 513/9, VRATIMOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2006 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Nový provozovatel Zdeněk Hečko (IČO 46146377)
-
Nový vlastník Zdeněk Hečko (IČO 46146377)
-
Nový vlastník a provozovatel AGRO Stará Bělá spol. s r.o. (IČO 60777893)
-
Nový vlastník a provozovatel AGRO Stará Bělá spol. s r.o. (IČO 60777893)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVAEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVAVyřazení z provozu OSTRAVA
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Konec vyřazení z provozu OSTRAVAVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2019 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2023 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou · protokol CZ-6802-19-62-8094
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2027 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou · protokol CZ-6802-23-61-9221
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (BSS PV 16.12 1981 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 73,9 %
Srovnáváme s 444 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS PV 16.12
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- PV 16.12
- Typ
- BSS PV 16.12 / pv 16.12
- Typ kód
- pv 16.12
- VIN
- 1331
- PČV
- 5974402
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ TRAKTOROVÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- OT4
- Výrobce vozidla
- BSS, N.P., ZÁVOD 02, SENICE NA HANÉ
- Rok výroby
- 1981
- Datum 1. registrace
- 21. 4. 1981
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 4. 1981
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 0
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8550/ 2500/ 2250
- Rozvor [mm]
- 4650
- Provozní hmotnost
- 4900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 6960
- Ložná šířka
- 2420
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10,00 R - 20 16 PR/ 7,5 - 20
10,00 R - 20 16 PR/ 7,5 - 20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS, N.P., ZÁVOD 02, SENICE NA HANÉ
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S-OKO 40 MM ZÁV,OKO PRŮMĚR 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1280
- Číslo TP
- ZA098603
- Číslo ORV
- ZAA080375
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Další záznamy
- ALTERNATIVNÍ POUŽITÍ PNEUM.A RÁFKU:
10,00-20 RÁFEK 7,5-20
16,5-22,5R RÁFEK 13,00-22,5
16,5-22,5 RÁFEK 13,00-22,5
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁK. Č. 56/2001 SB.,DLE POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPL ŃKŮ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1331
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.