BSS P 93 S
- 1975
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN8319
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 1:13 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/6003085
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1975. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS P 93 S
- Typ
- BSS P 93 S /
- Rok výroby
- 1975
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1975
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1975
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Vrčeňská zemědělská a.s. (IČO 26391325) od 22. 3. 2006
- Provozovatel: Vrčeňská zemědělská a.s. (IČO 26391325) od 22. 3. 2006
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1975 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 17. 12. 1975 | Nový provozovatel | AGRO - společný podnik, Přeštice (IČO 00149560) | Registr silničních vozidel |
| 5. 1. 1983 | Nový provozovatel | Zemědělské obchodní družstvo Vrčeň (IČO 00118281) | Registr silničních vozidel |
| 28. 2. 2006 | Nový provozovatel | VRCENSKÁ ZEMEDELSKÁ A.S. MALESICE 161 PLZEN 9 | Registr silničních vozidel |
| 22. 3. 2006 | Nový vlastník a provozovatel | Vrčeňská zemědělská a.s. (IČO 26391325) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 3. 2026 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 23. 3. 2030 |
| 15. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3312) | 9 376 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 4. 2028 |
| 18. 12. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Sušice (č. 3432) | 5 592 km | způsobilé | 1 lehká
| 18. 12. 2027 |
| 14. 12. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 3 781 km nižší než dříve | způsobilé | 9 lehkých
| 14. 12. 2027 |
| 15. 3. 2023 | Pravidelná STK | Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 3. 2027 |
| 13. 7. 2022 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 7. 2026 |
| 25. 3. 2022 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 25. 3. 2026 |
| 8. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3308) | 9 376 km | způsobilé | 2 lehké
| 8. 4. 2024 |
| 11. 12. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 3 781 km nižší než dříve | způsobilé | 11 lehkých
| 11. 12. 2023 |
| 18. 9. 2018 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 9. 2022 |
| 30. 8. 2018 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3642) | – | způsobilé | bez závad | 30. 8. 2022 |
| 23. 3. 2018 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 23. 3. 2022 |
| 30. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3305) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 8. 2020 |
| 18. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 4. 2020 |
| 14. 3. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 14. 3. 2020 |
| 11. 12. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6311) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 2 nebezpečné
| 11. 12. 2015 |
| 11. 12. 2015 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 6311) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 12. 2019 |
| 23. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 9. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3808) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2018 |
| 3. 9. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3642) | – | způsobilé | bez závad | 3. 9. 2018 |
| 4. 3. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 3. 2018 |
| 29. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 9 376 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 3. 2016 |
| 23. 3. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3432) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 23. 3. 2016 |
| 21. 12. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6311) | 3 781 km | způsobilé | 3 lehké
| 21. 12. 2015 |
| 7. 10. 2011 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2011 |
| 6. 4. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3305) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 4. 2015 |
| 5. 3. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 2 950 km | způsobilé | 4 lehké
| 5. 3. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel AGRO - společný podnik, Přeštice (IČO 00149560)
-
Nový provozovatel Zemědělské obchodní družstvo Vrčeň (IČO 00118281)
-
Nový provozovatel VRCENSKÁ ZEMEDELSKÁ A.S. MALESICE 161 PLZEN 9
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Nový vlastník a provozovatel Vrčeňská zemědělská a.s. (IČO 26391325)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2014 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2018 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2022 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-18-53-8028
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2026 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-22-53-9002
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2030 · stanice: Dr.Sedláka 779/III, 339 01, Klatovy · protokol CZ-6401-26-03-0052
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Hmotnost
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS P 93 S
- Typ
- BSS P 93 S /
- VIN
- 8319
- PČV
- 6003085
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O4
- Rok výroby
- 1975
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1975
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1975
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 2820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11820/ 11820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 8319
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AD697385
- Číslo ORV
- ZAA040867
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Doplňkový text na TP
- č.poj. 64309903049
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 8319
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.