BSS P 93 SH
- 1978
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
VIN17771
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:47 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/60726
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 19. 9. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1978. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS P 93 SH
- Typ
- BSS P 93 SH /
- Rok výroby
- 1978
- Datum 1. registrace
- 6. 12. 1978
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 12. 1978
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- O4 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ZÁLESÍ agro a.s. (IČO 04460740) od 9. 11. 2015
- Provozovatel: ZÁLESÍ agro a.s. (IČO 04460740) od 9. 11. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 12. 1978 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 28. 1. 1999 | Nový vlastník a provozovatel | ZÁLESÍ a.s. (IČO 00135143) | Registr silničních vozidel |
| 9. 11. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | ZÁLESÍ agro a.s. (IČO 04460740) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 9. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Skuteč (č. 3634) | 258 km | způsobilé | 10 lehké | 8. 9. 2028 |
| 16. 6. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká | 16. 6. 2029 |
| 18. 9. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Skuteč (č. 3634) | 258 km nižší než dříve | způsobilé | 10 lehké | 18. 9. 2026 |
| 26. 6. 2024 | Pravidelná STK | Chlumany (č. 3317) | – | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2028 |
| 19. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Třeboň (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2028 |
| 4. 4. 2024 | Historického vozidla | Blatná (č. 3301) | 9 734 km | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2029 |
| 30. 8. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Skuteč (č. 3634) | 258 km | způsobilé | 5 lehké | 30. 8. 2024 |
| 21. 1. 2021 | Evidenční kontrola | Skuteč (č. 3634) | 254 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 11. 2020 | Evidenční kontrola | Tábor (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | |
| 19. 9. 2020 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3738) | – | způsobilé | bez závad | 19. 9. 2024 |
| 19. 8. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Vlašim (č. 3237) | 247 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 19. 8. 2022 |
| 16. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Kaplice (č. 6304) | – | způsobilé | 2 lehké | 16. 6. 2024 |
| 25. 9. 2019 | Pravidelná STK | Vlachovo Březí (č. 3317) | – | způsobilé | 3 lehké | 25. 9. 2023 |
| 3. 6. 2019 | Opakovaná STK | Mladá Boleslav (č. 3244) | – | způsobilé | 2 lehké | 21. 5. 2023 |
| 21. 5. 2019 | Pravidelná STK | Mladá Boleslav (č. 3244) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné | 20. 6. 2019 |
| 28. 3. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 3 lehké | 27. 3. 2022 |
| 25. 9. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3325) | – | způsobilé | 3 lehké | 25. 9. 2019 |
| 16. 6. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | – | způsobilé | 7 lehké | 16. 6. 2020 |
| 16. 6. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6304) | 1 161 km | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový vlastník a provozovatel ZÁLESÍ a.s. (IČO 00135143)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2016 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
-
Nový vlastník a provozovatel ZÁLESÍ agro a.s. (IČO 04460740)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2020 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2024 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-20-59-9004
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS P 93 SH
- Typ
- BSS P 93 SH /
- VIN
- 17771
- PČV
- 60726
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1978
- Datum 1. registrace
- 6. 12. 1978
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 12. 1978
- Druh (typ)
- VALNÍK SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / 0 /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7110/ 2490/ 2190
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11820/ 11820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12,5-18ZS/ 11-18
12,5-18ZS/ 11-18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 17771
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBI620446
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 17771
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.