ZETOR 7745
- 1989
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 3922 cm³
- 50 kW ≈ 68 k
VIN13542
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 13:18 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/6161572
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 14 dnů (1. 8. 2016 až 15. 8. 2016). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 7745
- Typ
- /
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 12. 4. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 4. 1989
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3922 cm³
- Výkon
- 50 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Radek Venzhöfer (IČO 63584417) od 6. 5. 2019
- Provozovatel: Radek Venzhöfer (IČO 63584417) od 6. 5. 2019
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 4. 1989 | První registrace | Zemědělské družstvo Svatobořice-Mistřín - v likvidaci (IČO 13691848) | Registr silničních vozidel |
| 19. 4. 1996 | Nový vlastník a provozovatel | Agrovit - KRATINA, a.s. (IČO 63483572) | Registr silničních vozidel |
| 1. 8. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 15. 8. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 6. 5. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | Radek Venzhöfer (IČO 63584417) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 2 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 6. 8. 2030 |
| 17. 10. 2024 | Opakovaná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2028 |
| 7. 10. 2024 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 6. 11. 2024 |
| 28. 8. 2024 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3430) | 6 834 km | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2028 |
| 5. 6. 2024 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2028 |
| 29. 5. 2024 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 1 721 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 29. 5. 2028 |
| 6. 5. 2024 | Evidenční kontrola | Chlumany (č. 3317) | 7 891 km | způsobilé | bez závad | |
| 30. 4. 2024 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 4. 2028 |
| 29. 4. 2024 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 29. 4. 2028 |
| 28. 2. 2023 | Evidenční kontrola | Cheb (č. 3410) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 3 439 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 18. 2. 2026 |
| 15. 7. 2021 | Pravidelná STK | Jenišov (č. 3434) | – | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2025 |
| 5. 8. 2020 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3430) | 6 729 km | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2024 |
| 24. 6. 2020 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 6. 2024 |
| 23. 6. 2020 | Měření emisí | Brno (č. 570230) | 1 691 km | – | bez závad | 23. 6. 2024 |
| 25. 5. 2020 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 5. 2024 |
| 20. 5. 2020 | Měření emisí | Jabloňov (č. 571413) | 1 347 km | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2024 |
| 15. 7. 2019 | Pravidelná STK | Vlčnov (č. 3727) | – | způsobilé | 5 lehké
| 15. 7. 2023 |
| 20. 6. 2019 | Evidenční kontrola | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 5. 2019 | Evidenční kontrola | Moravské Budějovice (č. 3730) | 1 347 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 2. 10. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 2 990 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 2. 10. 2022 |
| 25. 9. 2018 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2022 |
| 7. 5. 2018 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3430) | 6 640 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2020 |
| 20. 12. 2017 | Evidenční kontrola | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | 52 075 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 4. 12. 2017 | Evidenční kontrola | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | 52 075 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 5. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | 52 075 km | nezpůsobilé | 7 lehké, 11 vážné, 5 nebezpečné
| 16. 5. 2017 |
| 25. 8. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 25. 8. 2020 |
| 11. 8. 2016 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3730) | 1 347 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| |
| 1. 8. 2016 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3737) | 13 474 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 5. 2020 |
| 2. 5. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3430) | 6 452 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2018 |
| 13. 4. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3117) | 37 304 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehké
| 13. 4. 2018 |
| 25. 2. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 2. 2020 |
| 26. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 50 846 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké
| 26. 5. 2017 |
| 23. 1. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 23. 1. 2019 |
| 7. 10. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihomoravský kraj (č. 3710) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 22. 9. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 105 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 9. 2018 |
| 18. 4. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3117) | 37 349 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 18. 4. 2016 |
| 16. 4. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3430) | – | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2016 |
| 20. 5. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 44 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 20. 5. 2015 |
| 8. 4. 2013 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3117) | 34 310 km | způsobilé | 5 lehké
| 4. 4. 2015 |
| 4. 4. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3117) | 34 310 km | nezpůsobilé | 5 lehké, 2 vážné, 1 nebezpečná
| 4. 4. 2013 |
| 26. 10. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 5 lehké
| 26. 10. 2016 |
| 2. 7. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 7. 2016 |
| 4. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | 13 542 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 17. 4. 2016 |
| 25. 4. 2012 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3430) | – | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2014 |
| 16. 4. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3430) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 16. 5. 2012 |
| 16. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 3. 2016 |
| 17. 5. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | 36 400 km nižší než dříve | způsobilé | 9 lehké
| 17. 5. 2013 |
| 5. 4. 2011 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3117) | 49 592 km nižší než dříve | způsobilé | 9 lehké
| 5. 4. 2013 |
| 27. 9. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 85 000 km | způsobilé | 6 lehké
| 17. 9. 2014 |
| 26. 8. 2010 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2014 |
| 23. 7. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 22. 8. 2010 |
| 29. 5. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | 42 200 km | způsobilé | 9 lehké
| 29. 5. 2011 |
| 7. 4. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3117) | 4 725 km | způsobilé | 9 lehké
| 7. 4. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské družstvo Svatobořice-Mistřín - v likvidaci (IČO 13691848)
-
Nový vlastník a provozovatel Agrovit - KRATINA, a.s. (IČO 63483572)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2016 · stanice: BORŠOVSKÁ 2622/91, 69701, NĚTČICE, KYJOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2020 · stanice: BORŠOVSKÁ 2622/91, 69701, NĚTČICE, KYJOV
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2016 · stanice: BORŠOVSKÁ 2622/91, 69701, NĚTČICE, KYJOV · protokol CZ-3737-16-08-0023Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2016 · stanice: BORŠOVSKÁ 2622/91, 69701, NĚTČICE, KYJOV
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2016 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2016 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-16-08-0366
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2019 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-19-05-0126
-
Nový vlastník a provozovatel Radek Venzhöfer (IČO 63584417)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2024 · stanice: DOLNÍ CEREKEV 276, 58845, DOLNÍ CEREKEV · protokol CZ-6711-20-55-9201
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2028 · stanice: DOLNÍ CEREKEV 276, 58845, DOLNÍ CEREKEV · protokol CZ-6711-24-54-9534
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (ZETOR 7745 1989 v ČR obvykle 1,5, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 77,3 %
Srovnáváme s 600 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 7745
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 7745
- VIN
- 13542
- PČV
- 6161572
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGROZET ZETOR, K.P., BRNO
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 12. 4. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 4. 1989
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA BK 6011
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AGROZET ZETOR, K.P., BRNO
- Typ motoru
- Z 7701
- Číslo motoru
- 14361
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 50 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3922
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 25 / 19
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3780/ 1980/ 2737
- Rozvor [mm]
- 2222
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 3860
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5600/ 5600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 19,62 KN/ 19,62 KN
35,32 KN/ 35,32 KN
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 9600/ 9600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11,2-24;12,4 -24/ W 9 X 24
16,9-30; 16,9-28;12,4-36;13,4-36;16,9-34/ DW14X30;W12X28;W11X36;W15LX34
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AGROZET ZETOR, K.P., BRNO
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZA219260
- Číslo ORV
- ZAA161634
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 115
- Další záznamy
- Výrobce připouštípřipojit pouze jeden přívěs nebo návěs, který smí mít max. 2,5 násobek
pohotovostní hm.traktoru podle bodu 6, tzn. se všemi závažími při vybavení agro.
Čelní střešní světlomety mohou být používány při provozu na pozemních komunikacích
jen v těch případech, kdy je na traktoru navěšen čelně nesený stroj nebo zařízení
překrývající hlavní světlomety.
Povoleny výjimky z ustan.vyhl., FMD č.41/1984 Sb.:
§§/odst.:19/1; 21/3; 40/2; 48/6; 48/7; 50/1; 59/2; 67/1; §67/7; 67/8
Není splněna podmínka umístění RZ - § 92 odst. 2 vyhl. MV č. 145/56Úl.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 13542
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.