PRAGA V3S
- 1979
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 7412 cm³
- 72 kW ≈ 98 k
VIN0091909
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 8:25 · https://www.provervozidlo.cz/vin/0091909
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 16. 5. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1979. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- PRAGA
- Model
- V3S
- Typ
- PRAGA V3S SV1
- Rok výroby
- 1979
- Datum 1. registrace
- 7. 6. 1979
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 6. 1979
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7412 cm³
- Výkon
- 72 kW
- Kategorie
- SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SLAKO s.r.o. (IČO 60915005) od 21. 12. 1994
- Provozovatel: SLAKO s.r.o. (IČO 60915005) od 21. 12. 1994
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 6. 1979 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 11. 8. 1983 | Nový provozovatel | KOZÁKOV | Registr silničních vozidel |
| 15. 3. 1991 | Nový provozovatel | Zemědělské družstvo Slaná v likvidaci (IČO 00654809) | Registr silničních vozidel |
| 21. 12. 1994 | Nový vlastník a provozovatel | SLAKO s.r.o. (IČO 60915005) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 5. 2025 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 8 835 km | způsobilé | 4 lehké
| 16. 5. 2026 |
| 14. 5. 2025 | Měření emisí | Tatobity (č. 560809) | 8 819 km | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2026 |
| 17. 5. 2024 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 8 737 km | způsobilé | 3 lehké
| 17. 5. 2025 |
| 16. 5. 2024 | Měření emisí | Tatobity (č. 560809) | 8 722 km | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2025 |
| 25. 5. 2023 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 8 688 km | způsobilé | 4 lehké
| 25. 5. 2024 |
| 24. 5. 2023 | Měření emisí | Tatobity (č. 560809) | 8 667 km | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2024 |
| 20. 5. 2022 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 8 577 km | způsobilé | 6 lehkých
| 20. 5. 2023 |
| 19. 5. 2022 | Měření emisí | Tatobity (č. 560809) | 8 562 km | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2023 |
| 26. 5. 2021 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 8 530 km | způsobilé | 3 lehké
| 26. 5. 2022 |
| 20. 5. 2021 | Měření emisí | Tatobity (č. 560809) | 8 504 km | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2022 |
| 19. 5. 2020 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 8 474 km | způsobilé | 7 lehkých
| 19. 5. 2021 |
| 18. 5. 2020 | Měření emisí | Tatobity (č. 560809) | 8 448 km | způsobilé | 1 lehká
| 18. 5. 2021 |
| 15. 5. 2019 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 8 297 km | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 5. 2020 |
| 15. 5. 2019 | Měření emisí | Tatobity (č. 560809) | 8 277 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 5. 2020 |
| 16. 5. 2018 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 8 126 km | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 5. 2019 |
| 15. 5. 2018 | Měření emisí | Tatobity (č. 560809) | 8 099 km | – | bez závad | 15. 5. 2019 |
| 23. 5. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 7 781 km | způsobilé | 7 lehkých
| 23. 5. 2018 |
| 17. 5. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 7 357 km | způsobilé | 3 lehké
| 17. 5. 2017 |
| 14. 5. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 6 914 km | způsobilé | 6 lehkých
| 14. 5. 2016 |
| 15. 5. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 6 074 km | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 5. 2015 |
| 22. 5. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 5 403 km | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 5. 2014 |
| 24. 5. 2012 | Opakovaná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 4 993 km | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 5. 2013 |
| 21. 5. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 4 955 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 1 vážná
| 20. 6. 2012 |
| 23. 5. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 4 560 km | způsobilé | 7 lehkých
| 23. 5. 2012 |
| 24. 5. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 4 067 km | způsobilé | 6 lehkých
| 24. 5. 2011 |
| 19. 5. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 3 626 km | způsobilé | 3 lehké
| 19. 5. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel KOZÁKOV
-
Nový provozovatel Zemědělské družstvo Slaná v likvidaci (IČO 00654809)
-
Nový vlastník a provozovatel SLAKO s.r.o. (IČO 60915005)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2013 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2014 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2015 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2016 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2017 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2018 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV · protokol CZ-3617-17-05-1613
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2019 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV · protokol CZ-3617-18-05-0908
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2020 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV · protokol CZ-3617-19-05-0942
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2021 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV · protokol CZ-3617-20-05-1238
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu SEMILY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2022 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV · protokol CZ-3617-21-05-1803
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu SEMILY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2023 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV · protokol CZ-3617-22-05-1865
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu SEMILY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2024 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV · protokol CZ-3617-23-05-2033
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu SEMILY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV · protokol CZ-3617-24-05-1311
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu SEMILY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2026 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV · protokol CZ-3617-25-05-1237
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu SEMILY
-
Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – HRADEC KRÁLOVÉ
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (PRAGA V3S 1979 v ČR v průměru 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 63,1 %
Srovnáváme s 1 117 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PRAGA V3S
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- PRAGA
- Obchodní označení
- V3S
- Typ
- PRAGA V3S SV1
- VIN
- 0091909
- PČV
- 6191809
- Druh vozidla
- PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- VYVÁŽEČ
- Kategorie vozidla
- SS
- Výrobce vozidla
- Avia n.p., Praha
- Rok výroby
- 1979
- Datum 1. registrace
- 7. 6. 1979
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 6. 1979
- Druh (typ)
- VYVÁŽEČ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PRAGA , N.P., PRAHA
- Typ motoru
- T 912
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 72 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7412
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 60
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 24 / 45
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6365/ 2240/ 3650
- Rozvor [mm]
- 3580+1120
- Provozní hmotnost
- 7800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10540/ 10540
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2350/ 2350
4095/ 4095
4095/ 4095
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 3370
- Ložná šířka
- 2120
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 8.25-20HD,10 PR CHEMLON NT8/ 5.00 S - 20
8.25-20HD,10 PR CHEMLON NT8/ 5,00 S-20
8.25-20HD,10 PR CHEMLON NT8/ 5.00 S - 20
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2+1 nouzové
- Spojovací zařízení - druh
- NESAMOČINNÝ ZÁVĚS ČSN 30 3660.1
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 85-002-72
- Číslo ORV
- UBN753407
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- SCHVÁLENÁ INDIVIDUÁLNÍ PŘESTAVBA
- Další záznamy
- POVOLENÉ VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKY Č.90/1975 SB.:
§15 ODST.20 SPOJENÍ VZDUCHOTLAKOVÝCH BRZDOVÝCH SYSTÉMŮ JE JEDNOHADICOVÉ A SPOJKOVÉ
HLAVICE NEJSOU PODLE EHK.
§15 ODST.22 NENÍ VYBAVENOST KONTROLNÍMI PŘÍPOJKAMI.
§34 ODST. 1 ZÁVĚSY DVEŘÍ BUDKY JSOU VZADU.
§35 ODST. 1 VÝŠKA STUPAČKY BUDKY ŘIDIČE JE 730 MM.
§41 ODST. 2 VNĚJŠÍ HLUK VOZIDLA PŘEKRAČUJE 89 DB (A).
§44 ODST. 2 REFERENČNÍ OSA SMĚROVÝCH SVĚTEL NENÍ DODRŽENA.
§60 ODST. 2 SYSTÉM VYTÁPĚNÍ A VĚTRÁNÍ NEODPOVÍDÁ POŽADAVKŮM.
NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ MV ČSR Č.J. SD/12/808/79 ZE DNE 9.3.1979 TOTO VOZIDLO NENÍ DOČASNĚ
VYBAVENO VÝROBCEM HYDRAULICKÝM ZVEDÁKEM 7 T PODLE PAR. 83 ODTAVEC 2 VYHLÁŠKY FMD Č. 90/75 SB.
DRŽITEL VOZIDLA JE VŠAK POVINEN NEJPOZDĚJI DO 6 DNŮ OD PŘIHLÁŠENÍ VOZIDLA DO PROVOZU
VOZIDLO ODPOVÍDAJÍCÍM ZVEDÁKEM VYBAVIT.
25.05.2026 SCHVÁLENÁ INDIVIDUÁLNÍ PŘESTAVBA SMO/IND-59/2026/SČ/WOL, PROTOKOL STÁTNÍ ZKUŠEBNA STROJŮ A.S. Č.48810.
Stroj musí být vybaven zvláštním výstražným světelným zařízením oranžové barvy, které musí být při provozu na pozemních komunikacích uvedeno do činnosti.
Spojovací zařízení slouží pouze jako odtahový úchyt.
Zákaz přepravy nákladu na pozemních komunikacích s výjimkou účelových komunikací v souvislosti s pracovní činností stroje.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 0091909
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.