TATRA
- 1985
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 19000 cm³
- 235 kW ≈ 320 k
VIN29672-127
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 11:18 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/6192196
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1985. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TATRA
- Typ
- TATRA 815 PR26 22235 6X6 CAS 32 TNU85 / 815 PR2 22235
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 31. 10. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 10. 1985
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 19000 cm³
- Výkon
- 235 kW
- Kategorie
- N3 – Speciální automobil cisternový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Studénka (IČO 00298441) od 29. 10. 2015
- Provozovatel: Město Studénka (IČO 00298441) od 29. 10. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 31. 10. 1985 | První registrace | SKLO UNION-OSVETLOVACI SKLO#3810#VALASSKE MEZIRICI## # # | Registr silničních vozidel |
| 20. 5. 1994 | Nový provozovatel | GLASS TELEVISION COMPONENTS, a.s. v likvidaci (IČO 45192022) | Registr silničních vozidel |
| 12. 7. 1994 | Nový provozovatel | TV Sklo spol. s r.o. (IČO 49608029) | Registr silničních vozidel |
| 5. 6. 1995 | Nový provozovatel | Město Frenštát pod Radhoštěm (IČO 00297852) | Registr silničních vozidel |
| 13. 8. 2003 | Nový provozovatel | HASICSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE OSTRAVA | Registr silničních vozidel |
| 5. 9. 2003 | Nový vlastník a provozovatel | Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje (IČO 70884561) | Registr silničních vozidel |
| 29. 10. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Město Studénka (IČO 00298441) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 10. 2025 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 41 452 km | způsobilé | 2 lehké | 20. 10. 2026 |
| 20. 10. 2025 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 41 440 km | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2026 |
| 22. 10. 2024 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 40 677 km | způsobilé | 1 lehká | 22. 10. 2025 |
| 22. 10. 2024 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 40 667 km | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2025 |
| 13. 11. 2023 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 39 692 km | způsobilé | 3 lehké | 13. 11. 2024 |
| 13. 11. 2023 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 39 685 km | způsobilé | bez závad | 13. 11. 2024 |
| 12. 12. 2022 | Opakovaná STK | Kopřivnice (č. 3816) | 38 756 km | způsobilé | 6 lehké | 24. 11. 2023 |
| 24. 11. 2022 | Opakovaná STK | Kopřivnice (č. 3816) | 38 634 km | nezpůsobilé | 6 lehké, 3 vážné | |
| 6. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 38 408 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 7 vážné | 6. 9. 2024 |
| 23. 8. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 37 378 km | způsobilé | bez závad | 23. 8. 2022 |
| 9. 9. 2020 | Opakovaná STK | Ostrava (č. 3814) | 36 532 km | způsobilé | 3 lehké | 19. 8. 2021 |
| 19. 8. 2020 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 36 421 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné | 18. 9. 2020 |
| 19. 8. 2020 | Měření emisí | Ostrava (č. 480714) | 36 420 km | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2021 |
| 5. 9. 2019 | Opakovaná STK | Ostrava (č. 3814) | 35 562 km | způsobilé | 1 lehká | 20. 8. 2020 |
| 20. 8. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 35 457 km | nezpůsobilé | 1 lehká, 2 nebezpečné | 20. 8. 2020 |
| 17. 8. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 34 187 km | způsobilé | 9 lehké | 17. 8. 2019 |
| 3. 10. 2017 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 32 883 km | způsobilé | 4 lehké | 21. 8. 2018 |
| 21. 8. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 32 660 km | nezpůsobilé | 8 lehké, 2 vážné, 1 nebezpečná | 21. 8. 2017 |
| 11. 8. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 30 932 km | způsobilé | 5 lehké | 11. 8. 2017 |
| 26. 10. 2015 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 29 045 km | způsobilé | bez závad | |
| 5. 8. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 23 938 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2016 |
| 15. 8. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 28 013 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 15. 8. 2015 |
| 27. 8. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 35 013 km | způsobilé | 2 lehké | 27. 8. 2014 |
| 14. 9. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 34 134 km | způsobilé | 2 lehké | 14. 9. 2013 |
| 19. 9. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 33 040 km | způsobilé | 3 lehké | 19. 9. 2012 |
| 20. 9. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 32 101 km | způsobilé | 3 lehké | 20. 9. 2011 |
| 21. 9. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 28 000 km | způsobilé | 1 lehká | 21. 9. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel SKLO UNION-OSVETLOVACI SKLO#3810#VALASSKE MEZIRICI## # #
-
Nový provozovatel GLASS TELEVISION COMPONENTS, a.s. v likvidaci (IČO 45192022)
-
Nový provozovatel TV Sklo spol. s r.o. (IČO 49608029)
-
Nový provozovatel Město Frenštát pod Radhoštěm (IČO 00297852)
-
Nový provozovatel HASICSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE OSTRAVA
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 2. 9. 2003 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice
-
Nový vlastník a provozovatel Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje (IČO 70884561)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2010 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2011 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2012 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2013 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2014 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2015 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2016 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2015 · stanice: Dělnická 831, 742 21, KopřivniceEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2015 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice
-
Nový vlastník a provozovatel Město Studénka (IČO 00298441)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2017 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2017 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-17-08-0114
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2018 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-17-10-0253
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2019 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-18-08-1331
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2019 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-19-08-1475
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2020 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-19-09-0360
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2020 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-20-08-1232
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2021 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-20-09-0757
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2022 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-21-08-1852
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2022 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-09-0392
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2022 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-22-11-0135
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2023 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-22-12-0050
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2024 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-23-11-0233
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2025 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-24-10-0491
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2026 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-25-10-0477
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- TATRA
- Typ
- TATRA 815 PR26 22235 6X6 CAS 32 TNU85 / 815 PR2 22235
- Varianta
- 6X6.1
- Verze
- CAS 32-T815
- Typ kód
- 815 PR2 22235
- VIN
- 29672-127
- PČV
- 6192196
- Druh vozidla
- Speciální automobil cisternový
- Druh vozidla 2. ř.
- CISTERNOVÁ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- TATRA, N.P., KOPŘIVNICE, ČR
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 31. 10. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 10. 1985
- Druh (typ)
- CISTERNA POŽÁRNÍ STŘÍKAČKA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Vozidlo s předností práva v jízdě
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- KAROSA /TATRA N.P., N.P., VYSOKÉ MÝTO
- Typ motoru
- T3-930.30
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 235 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 19000
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 92
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 37 / 60
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 92/ 0
- Za jízdy
- 89
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8510/ 2500/ 3350
- Rozvor [mm]
- 3700 + 1320
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 12950
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 22390/ 22390
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6940/ 6940
7725/ 7725
7725/ 7725
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/335/10/ 14.0-22.5;18.0-22.5 NT 10 18 PR
165/335/10/ 14.0-22.5;18.0-22.5 NT 10 18 PR
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KAROSA, N.P., VYSOKÉ MÝTO, ČR
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 4 / 4 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1625-086-86
- Číslo TP
- UN222001
- Číslo ORV
- UAP101248
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- výjimka
- Další záznamy
- VÝBAVA VOZIDLA: 2 KS VÝSTRAŽNÉ SVĚTLO MODRÉ BARVY
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 29672-127
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.