KAROSA

  • 1988
  • ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 11940 cm³
  • 152 kW ≈ 207 k

VIN47310297

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 23:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/47310297

STK končí 10. 12. 2026. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
KAROSA
Typ
KAROSA SA 8 L 110 / SA8 - L 110
Rok výroby
1988
Datum 1. registrace
11. 10. 1988
Datum 1. registrace v ČR
11. 10. 1988
Barva
ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11940 cm³
Výkon
152 kW
Kategorie
N3 – Speciální automobil cisternový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 32 dnů
platnost do 10. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
13 235 km
při prohlídce 10. 12. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
Zemní a dopravní stavby Hrdý Milan, s.r.o.
od 16. 12. 2009

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 10. 1988 První registrace STŘEDOČESKÉ VODOVODY A KANALIZACE PRAHA,S.P ODŠTĚPNÝ ZÁVOD KOLÍN (IČO 00397113) Registr silničních vozidel
28. 11. 1994 Nový provozovatel Energie AG Kolín a.s. (IČO 47538457) Registr silničních vozidel
14. 12. 2007 Nový provozovatel FABOK SPOL.S.R.O. Registr silničních vozidel
17. 12. 2007 Nový provozovatel FABOK spol. s r.o. (IČO 25682725) Registr silničních vozidel
22. 9. 2009 Nový provozovatel ZEMNÍ A DOPRAVNÍ STAVBY HRDÝ MILAN Registr silničních vozidel
16. 12. 2009 Nový vlastník a provozovatel Zemní a dopravní stavby Hrdý Milan, s.r.o. (IČO 25475819) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000 201020132016201920222025 25. 8. 2009: 11 827 km1. 10. 2009: 125 550 km25. 8. 2010: 1 301 km25. 8. 2011: 2 125 km24. 8. 2012: 2 798 km23. 8. 2013: 4 495 km22. 8. 2014: 6 406 km21. 8. 2015: 7 931 km18. 8. 2016: 98 262 km16. 4. 2018: 105 562 km16. 4. 2018: 105 563 km15. 1. 2020: 154 450 km15. 1. 2020: 15 245 km15. 12. 2020: 17 351 km15. 12. 2020: 17 352 km15. 12. 2021: 186 137 km15. 12. 2021: 186 140 km13. 12. 2022: 9 088 km13. 12. 2023: 11 514 km10. 12. 2024: 12 523 km10. 12. 2024: 12 524 km10. 12. 2025: 13 235 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 12. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Chlumec (č. 3516) 13 235 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
10. 12. 2026
10. 12. 2024 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 12 524 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
10. 12. 2025
10. 12. 2024 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 12 523 km způsobilé bez závad 10. 12. 2026
13. 12. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Chlumec (č. 3516) 11 514 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 12. 2024
13. 12. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Chlumec (č. 3516) 9 088 km nižší než dříve způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 12. 2023
15. 12. 2021 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 186 140 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
15. 12. 2022
15. 12. 2021 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 186 137 km způsobilé bez závad 15. 12. 2022
15. 12. 2020 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 17 352 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.1.2.1 Clona proti slunci čelního okna u spolujezdce, je-li instalována, chybí je poškozená tak, že neplní svoji funkci nebo nelze nastavit v požadované poloze nebo neodpovídá požadavkům. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
15. 12. 2021
15. 12. 2020 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 451034) 17 351 km způsobilé bez závad 15. 12. 2021
15. 1. 2020 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 15 245 km nižší než dříve způsobilé
9 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.1.2.1 Clona proti slunci čelního okna u spolujezdce, je-li instalována, chybí je poškozená tak, že neplní svoji funkci nebo nelze nastavit v požadované poloze nebo neodpovídá požadavkům. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
15. 1. 2021
15. 1. 2020 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 451034) 154 450 km způsobilé bez závad 15. 1. 2021
16. 4. 2018 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3523) 105 563 km způsobilé
10 lehkých
  • 3.1.2.1 Clona proti slunci čelního okna u spolujezdce, je-li instalována, chybí je poškozená tak, že neplní svoji funkci nebo nelze nastavit v požadované poloze nebo neodpovídá požadavkům. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
16. 4. 2019
16. 4. 2018 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 451035) 105 562 km – bez závad 16. 4. 2019
18. 8. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 98 262 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
18. 8. 2017
21. 8. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 7 931 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
21. 8. 2016
22. 8. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 6 406 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
22. 8. 2015
23. 8. 2013 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 4 495 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
23. 8. 2014
24. 8. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 2 798 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 3.5.1.2 Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
24. 8. 2013
25. 8. 2011 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 2 125 km způsobilé
2 lehké
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
25. 8. 2012
25. 8. 2010 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3516) 1 301 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
25. 8. 2011
1. 10. 2009 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3516) 125 550 km způsobilé bez závad 1. 10. 2009
25. 8. 2009 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3232) 11 827 km způsobilé bez závad 25. 8. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel Energie AG Kolín a.s. (IČO 47538457)
  3. Nový provozovatel FABOK SPOL.S.R.O.
  4. Nový provozovatel FABOK spol. s r.o. (IČO 25682725)
  5. Nový provozovatel ZEMNÍ A DOPRAVNÍ STAVBY HRDÝ MILAN
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC
  7. Nový vlastník a provozovatel Zemní a dopravní stavby Hrdý Milan, s.r.o. (IČO 25475819)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2011 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-10-08-1486
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2012 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2012 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-11-08-1412
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2013 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-12-08-1317
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2013 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC
  11. Vyřazení z provozu DĚČÍN
  12. Konec vyřazení z provozu DĚČÍN
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2014 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2014 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-13-08-1346
  14. Vyřazení z provozu DĚČÍN
  15. Konec vyřazení z provozu DĚČÍN
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2015 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-14-08-1299
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2015 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC
  17. Vyřazení z provozu DĚČÍN
  18. Konec vyřazení z provozu DĚČÍN
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2016 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-15-08-1324
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2016 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2017 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-16-08-1231
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2017 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC
  21. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  22. Konec vyřazení z provozu DĚČÍN
  23. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2019 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 400 10, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-18-04-1527
  25. Konec vyřazení z provozu DĚČÍN
  26. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  27. Konec vyřazení z provozu DĚČÍN
  28. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-01-1065
  29. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-12-1218
  30. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  31. Konec vyřazení z provozu DĚČÍN
  32. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2022 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-12-1418
  33. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2023 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-22-12-1069
  34. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2024 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-12-1043
  35. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2025 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-24-12-0706
  36. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2026 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-25-12-0824
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
KAROSA
Typ
KAROSA SA 8 L 110 / SA8 - L 110
Typ kód
SA8 - L 110
VIN
47310297
PČV
6531744
Druh vozidla
Speciální automobil cisternový
Druh vozidla 2. ř.
KROPÍCÍ LIŠTA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
LIAZ o.p. Jablonec nad Nisou
Rok výroby
1988
Datum 1. registrace
11. 10. 1988
Datum 1. registrace v ČR
11. 10. 1988
Druh (typ)
CISTERNA KROPÍCÍ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
LIAZ o.p. Jablonec nad Nisou
Typ motoru
M 1.2 A - MŠ 636
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
152 / 2000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11940
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
72

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
101/ 0
Za jízdy
88

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7775/ 2500/ 3040
Rozvor [mm]
4300
Provozní hmotnost
8960
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17000/ 17000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6130/
10870/
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
12000/ 12000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
29000/ 2900
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11,00 R 20 16 PR/ 8,0 - 20
11,00 R 20 16 PR/ 8,0 - 20
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KAROSA N.P. VYSOKÉ MÝTO
Barva
ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
závěs 16 ČSN 30 3660.2
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
1677-001-91
Číslo TP
UK334197
Číslo ORV
UAZ455564
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
DOČASNÉ VYŘAZENÍ OSC-RV/2-30/2010. Ukonč.doč.vyř.07.04.2010. DOČ VYŘ OSC-RV/2-757/2011. UKONČENÍ DOČASNÉHO VYŘAZENÍ. DOČ VYŘ OSC-RV/2-154/2013. ukončení dne 23.04.2013. DOČASNÉ VYŘAZENÍ OSC-RV/2-684/2013 DO 29.11.14 ORV + RZ2X. UKONČENO. Doč.vyř. OSC-RV/2-24/2015 dne 12.01.2015. Vyř. MDC/OSC-RV/2-564/2017, 2xRZ+ORV/06.11.2017. 04.12.2018 VYŘAZENÍ Z PROVOZU OSC-RV/2-724/2018.
Další záznamy
VOZIDLO JE VYBAVENO ZVL. VÝSTR. SVĚTLY ORANŽOVÉ BARVY
POVOLENÉ VYJÍMKY Z VYHLÁŠKY FMD Č. 41/84 SB. (§/ODST.):
14/1, 20/1, 21/3, 22/1, 28/1, 28/3, 31/1, 34/2, 39/2, 40/2, 40/4,
42/1, 43/2, 54/1,2, 55/1, 59/2, 62/6, 76/4.

Další ověření (externí odkazy)