MULTICAR 25.1 A
- 1988
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 2240 cm³
- 34 kW ≈ 46 k
VIN14114
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 5:49 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/6684732
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 21. 3. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 9× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR 25.1 A
- Typ
- MULTICAR 25.1 A 19.1 / 19,1
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1988
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2240 cm³
- Výkon
- 34 kW
- Kategorie
- N1 – Speciální automobil jednoúčel. (ost.SA)
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: TV Facility Group, a.s. (IČO 24724815) od 21. 1. 2015
- Provozovatel: TV Facility Group, a.s. (IČO 24724815) od 21. 1. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1988 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 27. 7. 1988 | Nový provozovatel | Agrostav společný podnik Chomutov "v likvidaci" (IČO 00119903) | Registr silničních vozidel |
| 25. 8. 1992 | Nový provozovatel | FRANTIŠEK MARKUP - HOLMARK (IČO 10414002) | Registr silničních vozidel |
| 14. 3. 2005 | Nový provozovatel | ABA KOMPLEX S.R.O. U ELEKTRY 278 PRAHA 9-HLOUBETÍN | Registr silničních vozidel |
| 19. 5. 2005 | Nový provozovatel | ABA komplex s.r.o. (IČO 27132757) | Registr silničních vozidel |
| 20. 10. 2009 | Nový provozovatel | HORTUS správa zeleně s.r.o. (IČO 60486791) | Registr silničních vozidel |
| 18. 5. 2010 | Nový provozovatel | ABA komplex s.r.o. (IČO 27132757) | Registr silničních vozidel |
| 19. 11. 2010 | Nový vlastník a provozovatel | CERCION, a.s. (IČO 29013909) | Registr silničních vozidel |
| 21. 1. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | TV Facility Group, a.s. (IČO 24724815) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 6. 2025 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3329) | 36 276 km | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2029 |
| 15. 8. 2024 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2028 |
| 15. 6. 2023 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2027 |
| 19. 4. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 6714) | 927 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 19. 4. 2027 |
| 21. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3126) | 43 478 km | způsobilé | 4 lehké
| 21. 3. 2024 |
| 31. 8. 2021 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2025 |
| 12. 7. 2021 | Opakovaná STK | Děčín (č. 3527) | – | způsobilé | bez závad | 23. 6. 2025 |
| 23. 6. 2021 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3527) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 23. 7. 2021 |
| 9. 6. 2021 | Pravidelná STK | Prachatice (č. 3325) | 12 392 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2025 |
| 19. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3113) | 43 478 km | způsobilé | 8 lehkých
| 19. 2. 2022 |
| 29. 11. 2018 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | bez závad | 29. 11. 2022 |
| 12. 2. 2018 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3325) | 37 091 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 8. 2017 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2021 |
| 14. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3325) | 37 077 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 14. 6. 2019 |
| 6. 4. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3102) | 43 478 km | způsobilé | 15 lehkých
| 6. 4. 2019 |
| 2. 2. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | 783 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 2. 2. 2020 |
| 15. 6. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3325) | 37 077 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2017 |
| 29. 5. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 5. 2019 |
| 14. 1. 2015 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3112) | 39 498 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 14. 11. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3109) | 51 076 km | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 11. 2016 |
| 11. 7. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2017 |
| 13. 6. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3325) | – | způsobilé | bez závad | 13. 6. 2015 |
| 19. 11. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3102) | 42 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 19. 11. 2014 |
| 3. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | 489 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 3. 2. 2016 |
| 16. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3325) | 37 067 km | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 5. 2013 |
| 14. 2. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | 14. 2. 2015 |
| 21. 6. 2010 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3115) | 11 320 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2010 |
| 11. 11. 2009 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3115) | 15 505 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 11. 11. 2009 |
| 2. 6. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 6. 2013 |
| 17. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3325) | 36 939 km | způsobilé | 6 lehkých
| 17. 4. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Agrostav společný podnik Chomutov "v likvidaci" (IČO 00119903)
-
Nový provozovatel FRANTIŠEK MARKUP - HOLMARK (IČO 10414002)
-
Nový provozovatel ABA KOMPLEX S.R.O. U ELEKTRY 278 PRAHA 9-HLOUBETÍN
-
Nový provozovatel ABA komplex s.r.o. (IČO 27132757)
-
Nový provozovatel HORTUS správa zeleně s.r.o. (IČO 60486791)
-
Nový provozovatel ABA komplex s.r.o. (IČO 27132757)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2012 · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST
-
Nový vlastník a provozovatel CERCION, a.s. (IČO 29013909)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2014 · stanice: SPOJOVACÍ 41, 19000, PRAHA 9
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2016 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
-
Nový vlastník a provozovatel TV Facility Group, a.s. (IČO 24724815)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2019 · stanice: SPOJOVACÍ 41, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3102-17-04-0340
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2022 · stanice: PODNIKATELSKÁ I 652, 19011, PRAHA - BĚCHOVICE · protokol CZ-3113-20-02-0339
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2024 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-22-03-1448
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR 25.1 A
- Typ
- MULTICAR 25.1 A 19.1 / 19,1
- Typ kód
- 19,1
- VIN
- 14114
- PČV
- 6684732
- Druh vozidla
- Speciální automobil jednoúčel. (ost.SA)
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- .VEB
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1988
- Druh (typ)
- SPECIÁLNÍ-SYPAČ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .VEB
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/9.0 1 SRF
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 34 / 2800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2240
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9.4 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/ 0
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4040/ 1810/ 2440
- Rozvor [mm]
- 2100
- Provozní hmotnost
- 1750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1610/ 1610
2600/ 2600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6,70-13 CPR 6/ 5KX13
6,70-13 CPR 6/ 5KX13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .VEB
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1206-017
- Číslo TP
- UE067527
- Číslo ORV
- UAZ545176
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- první registrace v ČR 27.7.1988 DI CHOMUTOV
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 14114
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.