MULTICAR M 2577 .
- 1989
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
VIN11824
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 14:02 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/681669
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: RAKOVNÍK.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR M 2577
- Model
- .
- Typ
- MULTICAR 2577 /
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 11. 4. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 4. 1989
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- N1 – Speciální automobil skříňový
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: PROBIOS a.s. (IČO 46356819) od 14. 2. 1994
- Provozovatel: PROBIOS a.s. (IČO 46356819) od 14. 2. 1994
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 4. 1989 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 11. 4. 1989 | První registrace | Zemědělské družstvo "Jana Žižky" se sídlem v Kounově v likvidaci (IČO 00108791) | Registr silničních vozidel |
| 14. 2. 1994 | Nový vlastník a provozovatel | PROBIOS a.s. (IČO 46356819) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 8. 2024 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 8. 2026 |
| 21. 2. 2024 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 21. 2. 2028 |
| 3. 1. 2024 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | 1 139 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 3. 1. 2028 |
| 29. 8. 2022 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 8. 2024 |
| 11. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2026 |
| 23. 9. 2020 | Opakovaná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 8. 2022 |
| 28. 8. 2020 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 4 vážné
| 27. 9. 2020 |
| 3. 2. 2020 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 2. 2024 |
| 19. 8. 2019 | Pravidelná STK | Pohořelice (č. 3747) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 8. 2023 |
| 30. 8. 2018 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 8. 2022 |
| 29. 8. 2018 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 8. 2020 |
| 25. 6. 2018 | Evidenční kontrola | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 1. 1900 |
| 14. 4. 2018 | Opakovaná STK | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 4. 2022 |
| 5. 4. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Tábor (č. 6302) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 5. 4. 2022 |
| 31. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 2 lehké
| 31. 8. 2018 |
| 4. 2. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 4. 2. 2020 |
| 4. 2. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 4. 2. 2020 |
| 20. 8. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 45 300 km | způsobilé | 9 lehké
| 20. 8. 2017 |
| 29. 1. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3635) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 1. 2019 |
| 25. 8. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 8. 2016 |
| 7. 7. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | bez závad | 5. 7. 2018 |
| 2. 6. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 13 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 2. 6. 2018 |
| 11. 6. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 45 400 km | způsobilé | 3 lehké
| 11. 6. 2015 |
| 8. 8. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 8. 2014 |
| 1. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3708) | – | způsobilé | bez závad | 1. 3. 2016 |
| 9. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 9. 2. 2016 |
| 30. 7. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | 39 854 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké
| 30. 7. 2013 |
| 30. 8. 2010 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 8. 2012 |
| 12. 8. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 4 vážné
| 11. 9. 2010 |
| 22. 7. 2010 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3813) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 7. 2014 |
| 12. 7. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3813) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 11. 8. 2010 |
| 30. 6. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 6. 2014 |
| 18. 3. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | 40 000 km | způsobilé | 6 lehké
| 18. 3. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace v ČR
-
První registrace ve světěNový provozovatel Zemědělské družstvo "Jana Žižky" se sídlem v Kounově v likvidaci (IČO 00108791)
-
Nový vlastník a provozovatel PROBIOS a.s. (IČO 46356819)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2017 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
-
Vyřazení z provozu RAKOVNÍK
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR M 2577
- Obchodní označení
- .
- Typ
- MULTICAR 2577 /
- VIN
- 11824
- PČV
- 681669
- Druh vozidla
- Speciální automobil skříňový
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 11. 4. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 4. 1989
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/8.5 3 SFR
- Číslo motoru
- VYM
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- VYM
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 1206-012-79
- Číslo TP
- AI789435
- Číslo ORV
- UAL248150
- Druh RZ
- SPECIÁLNÍ
- Doplňkový text na TP
- DEPOZIT 1657/2020
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 11824
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.