BSS PS2 16.12
- 1988
- ŠEDÁ-SVĚTLÁ
- .
VIN7240
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 3:44 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/6928007
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 33 dnů (29. 4. 2020 až 1. 6. 2020). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS PS2 16.12
- Typ
- BSS PS2 16.12 /
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 2. 1988
- Barva
- ŠEDÁ-SVĚTLÁ
- Palivo
- .
- Kategorie
- Ra3 – PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AGROSTAT Nová Bystřice a.s. (IČO 60070838) od 1. 6. 2020
- Provozovatel: AGROSTAT Nová Bystřice a.s. (IČO 60070838) od 1. 6. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1988 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 12. 2. 1988 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 12. 2. 1988 | Nový provozovatel | Státní statek Třeboň, státní podnik v likvidaci (IČO 00017469) | Registr silničních vozidel |
| 4. 11. 1996 | Nový vlastník a provozovatel | Agraservis, společnost s ručením omezeným (IČO 14499908) | Registr silničních vozidel |
| 15. 5. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 29. 4. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 1. 6. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | AGROSTAT Nová Bystřice a.s. (IČO 60070838) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 6. 2026 | Evidenční kontrola | Dřevohostice (č. 6816) | 5 802 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 26. 5. 2026 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 498 890 km | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2028 |
| 26. 5. 2026 | Měření emisí | Zlín (č. 470509) | 498 683 km | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2028 |
| 6. 8. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2029 |
| 2. 4. 2025 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3312) | – | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2029 |
| 19. 8. 2024 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | 3 286 km | způsobilé | 5 lehké | 13. 8. 2028 |
| 13. 8. 2024 | Měření emisí | Hlučín (č. 480616) | 3 286 km nižší než dříve | – | bez závad | 13. 8. 2028 |
| 16. 7. 2024 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | – | způsobilé | 1 lehká | 16. 7. 2028 |
| 26. 5. 2024 | Evidenční kontrola | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 5. 2024 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 498 531 km | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2026 |
| 23. 5. 2024 | Měření emisí | Zlín (č. 470509) | 498 525 km | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2026 |
| 17. 4. 2023 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | 1 lehká | 17. 4. 2027 |
| 24. 2. 2023 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | 2 lehké | 24. 2. 2027 |
| 16. 1. 2023 | Evidenční kontrola | Podbořany (č. 3503) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 5. 2022 | Evidenční kontrola | Podbořany (č. 3503) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 7. 2021 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 4 lehké | 13. 7. 2025 |
| 12. 7. 2021 | Měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 480817) | – | – | bez závad | 12. 7. 2025 |
| 31. 5. 2021 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 3 lehké | 31. 5. 2025 |
| 24. 8. 2020 | Pravidelná STK | Karviná (č. 3811) | 3 285 km | způsobilé | 5 lehké | 22. 8. 2024 |
| 20. 8. 2020 | Měření emisí | Bohumín (č. 580306) | 3 285 km | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2024 |
| 1. 6. 2020 | Evidenční kontrola | Jindřichův Hradec (č. 3312) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 12. 5. 2020 | Evidenční kontrola | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 4. 2020 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | 4 lehké | 28. 4. 2024 |
| 15. 11. 2019 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | 334 km | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2023 |
| 16. 8. 2019 | Evidenční kontrola | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | bez závad | |
| 1. 4. 2019 | Pravidelná STK | Žatec (č. 3514) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 4. 2023 |
| 21. 3. 2019 | Před registrací | Olomouc (č. 3851) | 319 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 8 vážné | 18. 4. 2019 |
| 19. 3. 2019 | Před registrací | Olomouc (č. 3851) | 319 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 3 lehké, 8 vážné | 18. 4. 2019 |
| 21. 5. 2018 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 498 415 km | způsobilé | 1 lehká | 21. 5. 2020 |
| 21. 5. 2018 | Měření emisí | Zlín (č. 470509) | 498 409 km | – | bez závad | 21. 5. 2020 |
| 20. 4. 2018 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6304) | – | způsobilé | 4 lehké | 20. 4. 2022 |
| 6. 9. 2017 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | – | způsobilé | 2 lehké | 11. 8. 2021 |
| 11. 8. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné | 10. 9. 2017 |
| 30. 6. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká | 30. 6. 2021 |
| 21. 6. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 3 lehké | 21. 6. 2021 |
| 20. 6. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | – | způsobilé | 3 lehké | 20. 6. 2021 |
| 1. 6. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2021 |
| 11. 5. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 498 328 km | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2018 |
| 18. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 3 lehké | 18. 5. 2016 |
| 31. 3. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 1 lehká | 31. 3. 2019 |
| 5. 12. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | 7 896 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 5. 12. 2018 |
| 19. 5. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 498 263 km | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2016 |
| 2. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 4 lehké | 2. 5. 2015 |
| 2. 7. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké | 2. 7. 2017 |
| 18. 6. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká | 18. 6. 2017 |
| 17. 4. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 17. 4. 2017 |
| 2. 4. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 4 lehké | 2. 4. 2014 |
| 21. 5. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 298 197 km | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel Státní statek Třeboň, státní podnik v likvidaci (IČO 00017469)
-
Nový vlastník a provozovatel Agraservis, společnost s ručením omezeným (IČO 14499908)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2012 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2013 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Vyřazení z provozu TŘEBOŇ
-
Konec vyřazení z provozu TŘEBOŇ
-
Vyřazení z provozu TŘEBOŇ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2015 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Konec vyřazení z provozu TŘEBOŇ
-
Vyřazení z provozu TŘEBOŇ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2016 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Konec vyřazení z provozu TŘEBOŇ
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2022 · stanice: PŘESECKÁ 164, 379 01, TŘEBOŇ · protokol CZ-6304-18-54-8059
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaKonec vyřazení z provozu TŘEBOŇ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2024 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-04-4173
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel AGROSTAT Nová Bystřice a.s. (IČO 60070838)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JITKA - OTÍN 3, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3312-20-06-0002
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2029 · stanice: JITKA - OTÍN 3, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3312-25-04-0036
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS PS2 16.12
- Typ
- BSS PS2 16.12 /
- VIN
- 7240
- PČV
- 6928007
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Kategorie vozidla
- Ra3
- Výrobce vozidla
- BSS N.P. ZÁV. 02 SENICE/H.
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 2. 1988
- Druh (typ)
- 10 SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Palivo
- .
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 2150
- Rozvor [mm]
- 3200
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
/
/ - Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2380
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10,00 20 16 PR/ 7,5 -20
10,00 -20 16 PR/ 7,5 - 20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS N.P. ZÁV. 02 SENICE/H
- Výrobní číslo karoserie
- 7240
- Barva
- ŠEDÁ-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- / /
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO PR. 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1369
- Číslo TP
- UJ694602
- Číslo ORV
- ZAA269129
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- 15.05.2018 PROVEDENA HROMADNÁ PŘESTAVBA NA Ra3.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 7240
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.