PRAGA V3S
- 1984
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 7412 cm³
- 72 kW ≈ 98 k
VIN116550
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 7:50 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/6930352
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- PRAGA
- Model
- V3S
- Typ
- PRAGA V3S V /
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 9. 2003
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7412 cm³
- Výkon
- 72 kW
- Kategorie
- N2G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Provozovatel: ŠTIČÍ LÍHEŇ - ESOX, spol. s r.o. (IČO 43832946) od 6. 9. 2004
- Vlastník: ŠTIČÍ LÍHEŇ - ESOX, spol. s r.o. (IČO 43832946) od 26. 10. 2011
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1984 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 17. 9. 2003 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 17. 9. 2003 | Nový provozovatel | Milan Bartuška (IČO 15774155) | Registr silničních vozidel |
| 23. 8. 2004 | Nový provozovatel | ŠTICÍ LÍHEN-ESOX,JORDÁNSKÁ 366,TÁBOR | Registr silničních vozidel |
| 6. 9. 2004 | Nový provozovatel | ŠTIČÍ LÍHEŇ - ESOX, spol. s r.o. (IČO 43832946) | Registr silničních vozidel |
| 26. 10. 2011 | Nový vlastník | ŠTIČÍ LÍHEŇ - ESOX, spol. s r.o. (IČO 43832946) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 1. 2026 | Pravidelná STK | Sedlčany (č. 3235) | 40 798 km | způsobilé | 7 lehkých
| 15. 1. 2027 |
| 14. 1. 2026 | Měření emisí | Tábor (č. 530802) | 40 752 km | způsobilé | bez závad | 14. 1. 2027 |
| 8. 11. 2024 | Opakovaná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 40 288 km | způsobilé | bez závad | 8. 11. 2025 |
| 8. 11. 2024 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 40 278 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 8. 12. 2024 |
| 7. 11. 2024 | Měření emisí | Tábor (č. 530802) | 40 273 km | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2025 |
| 9. 10. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Sedlčany (č. 3235) | 40 067 km | nezpůsobilé | 5 lehkých, 7 vážných
| 8. 11. 2024 |
| 2. 10. 2023 | Pravidelná STK | Sedlčany (č. 3235) | 39 119 km | způsobilé | 8 lehkých
| 2. 10. 2024 |
| 27. 9. 2023 | Měření emisí | Sedlčany (č. 421133) | 39 105 km | způsobilé | bez závad | 27. 9. 2024 |
| 20. 10. 2022 | Opakovaná STK | Sedlčany (č. 3235) | 38 123 km | způsobilé | 9 lehkých
| 26. 9. 2023 |
| 26. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Sedlčany (č. 3235) | 37 833 km | dočasně způsobilé | 9 lehkých, 3 vážné
| 26. 9. 2023 |
| 29. 9. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Sedlčany (č. 3235) | 36 925 km | způsobilé | 10 lehkých
| 29. 9. 2022 |
| 2. 10. 2020 | Pravidelná STK | Sedlčany (č. 3235) | 35 945 km | způsobilé | 9 lehkých
| 2. 10. 2021 |
| 2. 10. 2020 | Měření emisí | Sedlčany (č. 421133) | 35 944 km | způsobilé | bez závad | 2. 10. 2021 |
| 25. 9. 2019 | Pravidelná STK | Sedlčany (č. 3235) | 34 876 km | způsobilé | 9 lehkých
| 25. 9. 2020 |
| 25. 9. 2019 | Měření emisí | Sedlčany (č. 421133) | 34 875 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 9. 2020 |
| 13. 9. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Sedlčany (č. 3235) | 33 645 km | způsobilé | 10 lehkých
| 13. 9. 2019 |
| 14. 9. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | 31 563 km | způsobilé | 11 lehkých
| 14. 9. 2018 |
| 13. 9. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | 30 461 km | způsobilé | 10 lehkých
| 13. 9. 2017 |
| 22. 9. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | 28 106 km | způsobilé | 14 lehkých
| 22. 9. 2016 |
| 6. 10. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | 25 992 km | způsobilé | 13 lehkých
| 6. 10. 2015 |
| 3. 10. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | 23 800 km | způsobilé | 8 lehkých
| 3. 10. 2014 |
| 10. 10. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | 21 015 km | způsobilé | 8 lehkých
| 10. 10. 2013 |
| 27. 10. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | 16 322 km nižší než dříve | způsobilé | 9 lehkých
| 27. 10. 2012 |
| 27. 4. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3708) | 18 073 km | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2013 |
| 27. 10. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | 13 380 km nižší než dříve | způsobilé | 10 lehkých
| 27. 10. 2011 |
| 21. 10. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | 28 000 km | způsobilé | 9 lehkých
| 21. 10. 2010 |
| 18. 5. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 17 946 km | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2011 |
| 20. 10. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | 5 600 km | způsobilé | 8 lehkých
| 20. 10. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel Milan Bartuška (IČO 15774155)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Nový provozovatel ŠTICÍ LÍHEN-ESOX,JORDÁNSKÁ 366,TÁBOR
-
Nový provozovatel ŠTIČÍ LÍHEŇ - ESOX, spol. s r.o. (IČO 43832946)
-
Nový vlastník ŠTIČÍ LÍHEŇ - ESOX, spol. s r.o. (IČO 43832946)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2012 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2013 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-12-10-0203Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2013 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY
-
Vyřazení z provozu TÁBOR
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2014 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-13-10-0091Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2014 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY
-
Vyřazení z provozu TÁBOR
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Vyřazení z provozu TÁBOR
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2015 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-14-10-0096Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2015 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2016 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-15-09-0369Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2016 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY
-
Vyřazení z provozu TÁBOR
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2017 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2017 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-16-09-0217
-
Vyřazení z provozu TÁBOR
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Vyřazení z provozu TÁBOR
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2018 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-17-09-0267
-
Vyřazení z provozu TÁBOR
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2019 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-18-09-0239
-
Vyřazení z provozu TÁBOR
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Vyřazení z provozu TÁBOR
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2020 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-19-09-0531
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2021 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-20-10-0046
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2022 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-21-09-0707
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2022 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-22-09-0505
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2023 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-22-10-0431
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2024 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-23-10-0004
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2024 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-24-10-0181
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2024 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-24-11-0269Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2025 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-24-11-0293
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu TÁBOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2027 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-26-01-0190
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (PRAGA V3S 1984 v ČR obvykle 1,2, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 73 %
Srovnáváme s 624 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu PRAGA V3S
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- PRAGA
- Obchodní označení
- V3S
- Typ
- PRAGA V3S V /
- VIN
- 116550
- PČV
- 6930352
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N2G
- Výrobce vozidla
- AVIA, N.P., PRAHA , ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 9. 2003
- Druh (typ)
- TŘÍSTRANNÝ SKLÁPĚČ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PRAGA , N.P., PRAHA
- Typ motoru
- T 912
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 72 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7412
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 60
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- 24
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 99/ 0
- Za jízdy
- 93.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6400/ 2320/ 2510
- Rozvor [mm]
- 3580 + 1120
- Provozní hmotnost
- 5370
- Hmotnosti zatížení SZ
- 800
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10560/ 10560
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2350/ 2350
4325/ 4325
4325/ 4325
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 8000/ 8000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 18560/ 18560
- Ložná délka
- 3280
- Ložná šířka
- 2170
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 8.25 - 20 HD 10 PR CHEMLON NT9/ 5.00 S - 20
8.25 - 20 HD 10 PR CHEMLON NT8/ 5.00 S - 20
8.25 - 20 HD 10 PR CHEMLON NT8/ 5.00 S - 20
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- Číslo ORV
- UBI038382
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- POVOLENÉ VYJÍMKY Z VYHL. Č.90/1975SB.:
15/2; 15/8; 15/20; 15/22; 16/2D; 16/3B; 34/1; 35/1; 39/3; 40/1; 41/2; 41/3; 44/2; 56/9;
60/2; 83/2G; 35/5; 33/3.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 116550
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.