BSS NV
- 1988
- STŘÍBRNÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
VIN461
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 0:58 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/6932236
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zanikloV registru je zapsán zánik vozidla, typicky po předání do sběru autovraků, likvidaci v jiném státě EU nebo zničení. Zaniklé vozidlo nesmí v Česku jezdit.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- NV
- Typ
- BSS NV 34.26.24 L CT
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 10. 2002
- Barva
- STŘÍBRNÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Kategorie
- O4 – Návěs nákladní valníkový
- Stav v registru
- zaniklé
Aktuálně v registru
- Vlastník: Václav Navrátil (IČO 43101542) od 29. 10. 2002
- Provozovatel: Václav Navrátil (IČO 43101542) od 29. 10. 2002
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1988 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 18. 7. 1988 | Nový provozovatel | ZZN POMORAVÍ a.s. (IČO 46900845) | Registr silničních vozidel |
| 6. 1. 1999 | Nový provozovatel | Bronislav Práger (IČO 49422235) | Registr silničních vozidel |
| 29. 10. 2002 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 29. 10. 2002 | Nový vlastník a provozovatel | Václav Navrátil (IČO 43101542) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 8. 2026 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 8. 2030 |
| 16. 7. 2026 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2030 |
| 13. 7. 2026 | Historického vozidla | Ostrava (č. 3855) | – | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2030 |
| 25. 6. 2026 | Pravidelná STK | Teplice (č. 3531) | – | způsobilé | bez závad | 25. 6. 2030 |
| 5. 6. 2026 | Pravidelná STK | Havířov (č. 3850) | – | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2030 |
| 13. 4. 2026 | Pravidelná STK | Kolín (č. 3210) | – | způsobilé | bez závad | 13. 4. 2030 |
| 16. 3. 2026 | Pravidelná STK | Bor (č. 3431) | 737 km | způsobilé | 1 lehká
| 16. 3. 2030 |
| 11. 3. 2026 | Měření emisí | Bor (č. 541006) | 737 km | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2028 |
| 14. 5. 2025 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2029 |
| 7. 4. 2025 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 7. 4. 2027 |
| 20. 11. 2024 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 20. 11. 2028 |
| 12. 7. 2024 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 12. 7. 2028 |
| 12. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 7. 2028 |
| 18. 4. 2024 | Opakovaná STK | Ostrava (č. 3855) | – | způsobilé | bez závad | 10. 4. 2028 |
| 10. 4. 2024 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3855) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 10. 5. 2024 |
| 31. 3. 2023 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | 1 lehká
| 31. 3. 2025 |
| 16. 1. 2023 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3829) | – | způsobilé | bez závad | 16. 1. 2027 |
| 15. 9. 2022 | Evidenční kontrola | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 8. 2022 | Evidenční kontrola | Kladno (č. 3246) | – | způsobilé | bez závad | |
| 1. 7. 2022 | Pravidelná STK | Teplice (č. 3531) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2026 |
| 20. 6. 2022 | Evidenční kontrola | Horní Suchá (č. 3820) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 4. 2022 | Pravidelná STK | Horoměřice (č. 3225) | – | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2026 |
| 27. 4. 2022 | Evidenční kontrola | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 11. 2021 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 11. 2025 |
| 20. 10. 2021 | Opakovaná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2025 |
| 20. 10. 2021 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 19. 11. 2021 |
| 19. 7. 2021 | Pravidelná STK | Vrchlabí (č. 3635) | – | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2023 |
| 10. 3. 2021 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 10. 3. 2025 |
| 11. 12. 2020 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 30. 11. 2024 |
| 17. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 17. 7. 2024 |
| 4. 5. 2020 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | 11 lehkých
| 4. 5. 2024 |
| 14. 1. 2020 | Evidenční kontrola | Vodňany (č. 3309) | – | způsobilé | bez závad | |
| 20. 12. 2019 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3305) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 12. 2023 |
| 18. 10. 2019 | Pravidelná STK | Havířov (č. 3850) | – | způsobilé | bez závad | 18. 10. 2023 |
| 8. 8. 2019 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 7. 2023 |
| 17. 7. 2019 | Pravidelná STK | Jilemnice (č. 3637) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 7. 2021 |
| 4. 6. 2019 | Evidenční kontrola | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 3. 2019 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2023 |
| 25. 7. 2018 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3834) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 7. 2022 |
| 18. 7. 2018 | Před registrací | Ústí nad Labem (č. 3516) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 7. 2018 | Před registrací | Ústí nad Labem (č. 3516) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 7. 2018 | Pravidelná STK | Teplice (č. 3531) | – | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2022 |
| 6. 11. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | bez závad | 6. 11. 2021 |
| 10. 10. 2017 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3844) | – | způsobilé | bez závad | 20. 9. 2021 |
| 9. 10. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3431) | 658 km | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 10. 2021 |
| 20. 9. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3844) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 20. 10. 2017 |
| 19. 7. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3635) | – | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2019 |
| 25. 5. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké
| 25. 5. 2021 |
| 21. 7. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 7. 2020 |
| 10. 5. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | – | způsobilé | 16 lehkých
| 10. 5. 2020 |
| 11. 4. 2016 | Na žádost zákazníka | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 2. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2020 |
| 5. 10. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 10. 2019 |
| 25. 9. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3838) | – | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2019 |
| 10. 8. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 8. 2019 |
| 15. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 4. 2015 | Na žádost zákazníka | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 3. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3411) | – | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2019 |
| 21. 7. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2018 |
| 2. 6. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2018 |
| 10. 5. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | – | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2018 |
| 3. 4. 2014 | Na žádost zákazníka | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | bez závad | |
| 31. 10. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3431) | 566 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 31. 10. 2017 |
| 14. 5. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké
| 14. 5. 2017 |
| 22. 4. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2017 |
| 8. 4. 2013 | Na žádost zákazníka | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | bez závad | |
| 26. 9. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 9. 2016 |
| 11. 6. 2012 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 9. 5. 2016 |
| 9. 5. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | – | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 4 vážné
| 8. 6. 2012 |
| 30. 4. 2012 | Na žádost zákazníka | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 4. 2012 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | bez závad | 12. 4. 2012 |
| 29. 9. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3838) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 9. 2015 |
| 15. 9. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 9. 2015 |
| 29. 7. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3305) | – | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2015 |
| 7. 7. 2011 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 6. 2015 |
| 7. 7. 2011 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 7. 6. 2015 |
| 17. 6. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 4 vážné
| 17. 7. 2011 |
| 7. 6. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | – | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 4 vážné
| 7. 7. 2011 |
| 11. 3. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3427) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 3. 2015 |
| 12. 7. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 7. 2014 |
| 3. 6. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 15 000 km | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2014 |
| 3. 6. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 6. 2014 |
| 22. 5. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | – | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2014 |
| 7. 10. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3431) | 6 813 km | způsobilé | 4 lehké
| 7. 10. 2013 |
| 7. 7. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2013 |
| 25. 6. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké
| 25. 6. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Nový provozovatel ZZN POMORAVÍ a.s. (IČO 46900845)
-
Nový provozovatel Bronislav Práger (IČO 49422235)
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Václav Navrátil (IČO 43101542)Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2006 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 148 00, PRAHA 4
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS NV 1988 v ČR v průměru 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 80,6 %
Srovnáváme s 459 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS NV
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- NV
- Typ
- BSS NV 34.26.24 L CT
- VIN
- 461
- PČV
- 6932236
- Druh vozidla
- Návěs nákladní valníkový
- Kategorie vozidla
- O4
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 10. 2002
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 8000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 34000/ 34000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 461
- Barva
- STŘÍBRNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 2309-001-91
- Číslo TP
- AP703809
- Číslo ORV
- AAK879968
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- ČERNOŠICE
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 461
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.