MULTICAR
- 1990
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 2240 cm³
- 34 kW ≈ 46 k
VIN15101
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 4:52 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/6937796
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 7× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Typ
- MULTICAR 25.1 A 19.1 / M 25.1 A 19.1
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 30. 10. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 10. 1990
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2240 cm³
- Výkon
- 34 kW
- Kategorie
- N1 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Technické služby Hlinsko, s.r.o. (IČO 25951611) od 2. 11. 2007
- Provozovatel: Technické služby Hlinsko, s.r.o. (IČO 25951611) od 2. 11. 2007
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 10. 1990 | První registrace | VÉHO HOSPODÁRSTVÍ, DOPRAVA, ÚSTÍ NAD ORLICÍ | Registr silničních vozidel |
| 3. 10. 1991 | Nový provozovatel | STAVING UnO s.r.o. v likvidaci (IČO 15028780) | Registr silničních vozidel |
| 19. 12. 1991 | Nový provozovatel | Technické služby města Ústí nad Orlicí (IČO 00086711) | Registr silničních vozidel |
| 12. 4. 2001 | Nový provozovatel | TEPVOS, spol. s r.o. (IČO 25945793) | Registr silničních vozidel |
| 17. 10. 2007 | Nový provozovatel | TECHNICKÉ SLUŽBY HLINSKO S.R.O. SRNSKÁ 382 539 01 HLINSKO | Registr silničních vozidel |
| 2. 11. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | Technické služby Hlinsko, s.r.o. (IČO 25951611) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 7. 2026 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | 81 323 km | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2030 |
| 24. 6. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 6723) | 79 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 24. 6. 2029 |
| 25. 6. 2024 | Evidenční kontrola | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 2. 2024 | Pravidelná STK | Liběšice (č. 6512) | 460 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 2. 2028 |
| 3. 2. 2023 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 2. 2027 |
| 18. 7. 2022 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | 80 896 km | způsobilé | 1 lehká
| 18. 7. 2026 |
| 1. 7. 2020 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 5. 2020 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 5. 2024 |
| 15. 2. 2020 | Pravidelná STK | Liběšice (č. 6512) | 460 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 15. 2. 2024 |
| 11. 9. 2019 | Evidenční kontrola | Blansko (č. 3736) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 19. 7. 2019 | Evidenční kontrola | Blansko (č. 3736) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 8. 11. 2018 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | – | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2022 |
| 9. 7. 2018 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | 80 147 km | způsobilé | 1 lehká
| 9. 7. 2020 |
| 3. 11. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | 15 935 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 3. 11. 2019 |
| 27. 6. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | 79 586 km | způsobilé | 1 lehká
| 27. 6. 2018 |
| 13. 6. 2016 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 5. 2020 |
| 27. 5. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 26. 6. 2016 |
| 19. 2. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | 4 lehké
| 17. 2. 2020 |
| 18. 2. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | 4 lehké
| 17. 2. 2020 |
| 7. 10. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | 15 653 km | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 10. 2017 |
| 22. 11. 2014 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3225) | 15 646 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 5. 2018 |
| 22. 8. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | 15 265 km nižší než dříve | způsobilé | 10 lehkých
| 22. 8. 2015 |
| 3. 8. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3639) | 79 010 km | způsobilé | bez závad | 3. 8. 2014 |
| 11. 5. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 5. 2016 |
| 20. 4. 2012 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2012 |
| 16. 2. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 2. 2016 |
| 8. 12. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | 60 000 km | způsobilé | 6 lehkých
| 8. 12. 2013 |
| 15. 3. 2011 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3722) | 12 775 km | způsobilé | 8 lehkých
| 24. 2. 2013 |
| 24. 2. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3722) | 12 768 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 3 vážné
| 26. 3. 2011 |
| 3. 7. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 78 815 km | způsobilé | 2 lehké
| 3. 7. 2012 |
| 30. 11. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | 47 000 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 30. 11. 2011 |
| 12. 2. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3722) | 109 036 km | způsobilé | 4 lehké
| 12. 2. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel VÉHO HOSPODÁRSTVÍ, DOPRAVA, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
-
Nový provozovatel STAVING UnO s.r.o. v likvidaci (IČO 15028780)
-
Nový provozovatel Technické služby města Ústí nad Orlicí (IČO 00086711)
-
Nový provozovatel TEPVOS, spol. s r.o. (IČO 25945793)
-
Nový provozovatel TECHNICKÉ SLUŽBY HLINSKO S.R.O. SRNSKÁ 382 539 01 HLINSKO
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: POLIČSKÁ 1365, 53901, HLINSKO
-
Nový vlastník a provozovatel Technické služby Hlinsko, s.r.o. (IČO 25951611)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2013 · stanice: POLIČSKÁ 1365, 53901, HLINSKO
-
Vyřazení z provozu HLINSKO
-
Konec vyřazení z provozu HLINSKOVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Typ
- MULTICAR 25.1 A 19.1 / M 25.1 A 19.1
- Typ kód
- M 25.1 A 19.1
- VIN
- 15101
- PČV
- 6937796
- Druh vozidla
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SYPAČ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- VEB FAHRZEUGWERK, WALTERSHAUSEN, NDR
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 30. 10. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 10. 1990
- Druh (typ)
- SYPAČ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VEB MOTORENWERK, CUNEWALDE, NDR
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/9.0 1 SRF
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 34 / 2800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2240
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2-2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- / 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4040/ 1810/ 2440
- Rozvor [mm]
- 2100
- Provozní hmotnost
- 1750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1610/ 1610
2600/ 2600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6,70-13 C PR 6/ 5K - 13
6,70-13 C PR 6/ 5K - 13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VEB FAHRZEUGWERK, WALTERSHAUSEN, NDR
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 1206-017-79
- Číslo TP
- UB951421
- Číslo ORV
- UAF608022
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- z Ústí nad Orlicí + výměna TP za popsaný. doplnění dat dle TP + doč. vyřazení ODP-3-167/D/ 2013 /Hl. do 15.08.2014.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 15101
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.