BSS, PS 2 16.12
- 1984
- ŠEDÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
VIN3355
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 16:40 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/6991401
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 13× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS, PS 2 16.12
- Typ
- BSS PS2 16.12
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 30. 3. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 4. 1984
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Kategorie
- R3a – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: CPZ, spol. s r.o. (IČO 48362603) od 20. 7. 2006
- Provozovatel: CPZ, spol. s r.o. (IČO 48362603) od 20. 7. 2006
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 3. 1984 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 2. 4. 1984 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 2. 4. 1984 | Nový provozovatel | Československá státní automobilová doprava, státní podnik Plzeň - v likvidaci (IČO 00076805) | Registr silničních vozidel |
| 21. 12. 1992 | Nový provozovatel | AGRO, akciová společnost Přeštice (IČO 45350086) | Registr silničních vozidel |
| 19. 7. 2006 | Nový provozovatel | CPZ | Registr silničních vozidel |
| 20. 7. 2006 | Nový vlastník a provozovatel | CPZ, spol. s r.o. (IČO 48362603) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 6. 2026 | Opakovaná STK | Valašské Klobouky (č. 3732) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2030 |
| 29. 5. 2026 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3732) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 28. 6. 2026 |
| 27. 2. 2026 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2030 |
| 22. 5. 2025 | Evidenční kontrola | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 5. 2025 | Pravidelná STK | Stříbro (č. 3433) | – | způsobilé | 3 lehké
| 6. 5. 2029 |
| 10. 4. 2025 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 1 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 4. 2029 |
| 11. 3. 2025 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 3. 2029 |
| 24. 1. 2025 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 24. 1. 2029 |
| 15. 10. 2024 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2028 |
| 12. 8. 2024 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2028 |
| 23. 4. 2024 | Pravidelná STK | Chornice (č. 6604) | 9 900 km | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2028 |
| 23. 4. 2024 | Měření emisí | Chornice (č. 560904) | 990 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2028 |
| 18. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Humpolec (č. 3316) | 2 518 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehkých
| 18. 4. 2028 |
| 27. 3. 2024 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2028 |
| 26. 1. 2023 | Evidenční kontrola | Sedlčany (č. 3235) | 8 953 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 10. 2022 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 10. 2026 |
| 2. 8. 2022 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3324) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 8. 2026 |
| 12. 5. 2022 | Opakovaná STK | Valašské Klobouky (č. 3732) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2026 |
| 12. 5. 2022 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3732) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 11. 6. 2022 |
| 28. 2. 2022 | Evidenční kontrola | Třeboň (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 28. 2. 2022 | Evidenční kontrola | Třeboň (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 3. 9. 2021 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 3. 9. 2025 |
| 26. 5. 2021 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 26. 5. 2025 |
| 11. 5. 2021 | Pravidelná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 5. 2025 |
| 13. 4. 2021 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 4. 2025 |
| 25. 11. 2020 | Pravidelná STK | Stříbro (č. 3433) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 25. 11. 2021 |
| 1. 10. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Chornice (č. 6604) | 670 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 1. 10. 2024 |
| 24. 7. 2020 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 3322) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 7. 2024 |
| 27. 5. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 5 218 km | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 5. 2024 |
| 26. 5. 2020 | Evidenční kontrola | Hlučín (č. 3825) | – | způsobilé | bez závad | |
| 26. 5. 2020 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | 2 518 km nižší než dříve | – | 1 lehká
| 26. 5. 2024 |
| 22. 5. 2020 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 5. 2024 |
| 12. 3. 2020 | Evidenční kontrola | Hlučín (č. 3825) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Rakovník (č. 3212) | 8 013 km | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 2. 2024 |
| 3. 1. 2020 | Evidenční kontrola | Chornice (č. 6604) | 659 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 1. 1. 1900 |
| 21. 11. 2019 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 11. 2023 |
| 17. 6. 2019 | Pravidelná STK | Stříbro (č. 3433) | – | způsobilé | 4 lehké
| 17. 6. 2020 |
| 2. 7. 2018 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 2. 7. 2019 |
| 29. 6. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2022 |
| 17. 5. 2018 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2020 |
| 19. 1. 2018 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 6. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 6. 2018 |
| 25. 4. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 25. 4. 2021 |
| 11. 4. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2021 |
| 16. 8. 2016 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 7. 2020 |
| 19. 7. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 18. 8. 2016 |
| 13. 7. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 7. 2017 |
| 21. 6. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 6. 2020 |
| 16. 6. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3306) | – | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2020 |
| 30. 5. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 2 518 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 5. 2020 |
| 15. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2020 |
| 13. 4. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 13. 4. 2018 |
| 19. 12. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 12. 2019 |
| 3. 7. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 7. 2016 |
| 16. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3836) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 7. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 7. 2018 |
| 7. 7. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 7. 7. 2015 |
| 2. 7. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2016 |
| 15. 4. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Středočeský kraj (č. 3232) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 15. 5. 2014 |
| 19. 2. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 19. 2. 2016 |
| 18. 2. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 18. 2. 2018 |
| 1. 8. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 8. 2017 |
| 23. 7. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 7. 2014 |
| 18. 7. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 4 lehké
| 18. 7. 2017 |
| 9. 7. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 1 vážná
| 8. 8. 2013 |
| 9. 7. 2013 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 9. 7. 2014 |
| 15. 4. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2017 |
| 27. 3. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 4 800 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 3. 2017 |
| 11. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 11. 7. 2013 |
| 3. 7. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 7. 2013 |
| 18. 6. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6203) | – | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2016 |
| 11. 6. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2016 |
| 22. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 1 790 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 5. 2016 |
| 14. 9. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 9. 2015 |
| 14. 7. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 7. 2012 |
| 7. 7. 2011 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 7. 2012 |
| 7. 7. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná
| |
| 6. 6. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2015 |
| 5. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2015 |
| 1. 11. 2010 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2010 |
| 15. 7. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 7. 2011 |
| 14. 7. 2010 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 3 lehké
| 13. 7. 2011 |
| 13. 7. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 2 vážné
| 12. 8. 2010 |
| 11. 5. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 5. 2014 |
| 14. 4. 2010 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3521) | 15 000 km | způsobilé | bez závad | 14. 4. 2010 |
| 14. 4. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 25 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 14. 4. 2014 |
| 2. 12. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 2. 12. 2009 |
| 9. 11. 2009 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2009 |
| 14. 8. 2009 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3323) | – | způsobilé | bez závad | 14. 8. 2009 |
| 25. 7. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 7 396 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 24. 7. 2013 |
| 15. 7. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 280 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 7. 2010 |
| 14. 7. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 40 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 14. 7. 2013 |
| 13. 7. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 13. 7. 2010 |
| 23. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 4 lehké
| 23. 4. 2013 |
| 21. 4. 2009 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3619) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2009 |
| 27. 3. 2009 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3514) | 15 000 km | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2009 |
| 28. 1. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 28. 1. 2009 |
| 15. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2008 |
| 3. 11. 2008 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3522) | – | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel Československá státní automobilová doprava, státní podnik Plzeň - v likvidaci (IČO 00076805)
-
Nový provozovatel AGRO, akciová společnost Přeštice (IČO 45350086)
-
Nový provozovatel CPZ
-
Nový vlastník a provozovatel CPZ, spol. s r.o. (IČO 48362603)Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2012 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2013 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2013 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, PlzeňPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2014 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2015 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2016 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2018 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-17-06-6393
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2019 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-18-07-0114
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2020 · stanice: Třída 5. května 1579, 349 01, Stříbro · protokol CZ-3433-19-06-0396
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2021 · stanice: Třída 5. května 1579, 349 01, Stříbro · protokol CZ-3433-20-11-0439
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2025 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 346 01, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-21-55-9049
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2029 · stanice: Třída 5. května 1579, 349 01, Stříbro · protokol CZ-3433-25-05-0040
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS, PS 2 16.12
- Typ
- BSS PS2 16.12
- VIN
- 3355
- PČV
- 6991401
- Druh vozidla
- PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- R3a
- Výrobce vozidla
- BSS N.P. , ZÁVOD 02, SENICE NA HANÉ, ČR
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 30. 3. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 4. 1984
- Druh (typ)
- 08 NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ano
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2300/ 1500
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 2950
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10,00 - 20 16 PR [2]/ 7,5 - 20
10,00 - 20 16 PR [2]/ 7,5 - 20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- DUCON SPOL. S.R.O., STRACHOTÍN, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 033/2020; 137/2020
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO ∅ 40 MM
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1369
- Číslo TP
- ZA211291
- Číslo ORV
- ZAB090688
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- uložena RZ: PJ 68-26, ORV č.: ZAA 172731 DNE 15.12.2020 PŘESTAVBA VOZIDLA, ZMĚNA KATEGORIE VOZIDLA.
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
*14:2 600 - při použití s nástavky bočnic.
*20-21:13,00 - 22,5;16,5 - 22,5 18 PR
7,5 - 20;10,00 R - 20 16 PR
20/1. ALT. UMOŽNĚNO POUŽITÍ PNEU ROZMĚR: 11.00-20 /2/
21/2. ALT. UMOŽNĚNO POUŽITÍ PNEU ROZMĚR: 11.00-20 /2/
DNE 15.12.2020 BYLA PROVEDENA PŘESTAVBA VOZIDLA NA ZÁKLADĚ ROZHODUTÍ MD ČR Č.J. 1313/2018-150-SCH2/4
A ZÁROVEŇ SE MĚNÍ NÁSLEDUJICÍ ÚDÁJE V TP:
6;7;8;13;14;G;J; 8;T
Vozidlo plní ust. zák. č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3355
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.