BSS ps2 17.13
- 1990
- ŽLUTÁ
VIN04775
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 17:06 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7009501
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- ps2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13 / PS2
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 3. 1992
- Barva
- ŽLUTÁ
- Kategorie
- Ra3 – PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Vladimír Rejchrt (IČO 16804929) od 23. 3. 2005
- Provozovatel: Vladimír Rejchrt (IČO 16804929) od 23. 3. 2005
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1990 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 25. 3. 1992 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 25. 3. 1992 | Nový provozovatel | KOŽLANY 384 | Registr silničních vozidel |
| 25. 3. 1992 | Nový provozovatel | František Rusý - AUTODOPRAVCE,331 44 Kožlany 314 (IČO 16687035) | Registr silničních vozidel |
| 24. 2. 1997 | Nový provozovatel | CS TRANS s.r.o. (IČO 62958038) | Registr silničních vozidel |
| 22. 7. 2002 | Nový provozovatel | AGRO - Rejchrt s.r.o. (IČO 25282816) | Registr silničních vozidel |
| 23. 3. 2005 | Nový vlastník a provozovatel | Vladimír Rejchrt (IČO 16804929) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 6. 2025 | Pravidelná STK | Smiřice (č. 3627) | – | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2029 |
| 11. 12. 2020 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 12. 2024 |
| 23. 6. 2020 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 23. 6. 2021 |
| 28. 6. 2019 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 28. 6. 2020 |
| 27. 6. 2018 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 6. 2019 |
| 11. 7. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 11. 7. 2018 |
| 12. 7. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 12. 7. 2017 |
| 9. 7. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 7. 2016 |
| 9. 7. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 7. 2015 |
| 10. 7. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 10. 7. 2014 |
| 12. 7. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 7. 2013 |
| 13. 7. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 3 lehké
| 13. 7. 2012 |
| 14. 7. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 4 lehké
| 14. 7. 2011 |
| 7. 7. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 7. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel KOŽLANY 384Nový provozovatel František Rusý - AUTODOPRAVCE,331 44 Kožlany 314 (IČO 16687035)
-
Nový provozovatel CS TRANS s.r.o. (IČO 62958038)
-
Nový provozovatel AGRO - Rejchrt s.r.o. (IČO 25282816)
-
Nový vlastník a provozovatel Vladimír Rejchrt (IČO 16804929)
-
Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2012 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2013 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Vyřazení z provozu JAROMĚŘ
-
Konec vyřazení z provozu JAROMĚŘ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2014 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Vyřazení z provozu JAROMĚŘ
-
Konec vyřazení z provozu JAROMĚŘ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2015 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Vyřazení z provozu JAROMĚŘ
-
Konec vyřazení z provozu JAROMĚŘ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2016 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Vyřazení z provozu JAROMĚŘ
-
Konec vyřazení z provozu JAROMĚŘ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2017 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu JAROMĚŘ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2018 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-17-07-0418
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníkaKonec vyřazení z provozu JAROMĚŘVyřazení z provozu Na žádost vlastníkaKonec vyřazení z provozu JAROMĚŘVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu JAROMĚŘ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2019 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-18-06-2264
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu JAROMĚŘ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2020 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-19-06-2100
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu JAROMĚŘ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2021 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-20-06-1867
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2024 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-20-12-0796
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2029 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice · protokol CZ-3627-25-06-0176
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- PŘESTAVBA NA RA3
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS ps2 17.13 1990 v ČR v průměru 1,3, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 78,4 %
Srovnáváme s 608 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS ps2 17.13
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (48)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- ps2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13 / PS2
- Typ kód
- PS2
- VIN
- 04775
- PČV
- 7009501
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- Ra3
- Výrobce vozidla
- BSS. K.P, SENICE NA HANÉ, ČESKOSLOVENSKO
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 3. 1992
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 2850
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 4250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8500/ 8500
8500/ 8500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4800
- Ložná šířka
- 2250
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 16.5-22.5 18 PR/ 13.00-22.5
16.5-22.5 18 PR/ 13.00-22.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS. K.P, SENICE NA HANÉ, ČESKOSLOVENSKO
- Barva
- ŽLUTÁ
- Barva doplňková
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S-OKO 40 MM
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1898
- Číslo TP
- ZA126787
- Číslo ORV
- ZAB072190
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- Depozit č. 6099* 6278* 6630*7091*7652*7972*8314*8584*8773*8975*Dne 15.12.2020 schválena přestavba vozidla z kat. O4 na Ra3*
- Další záznamy
- Alternativní použití pneu a ráfků:
*20-21. 16.5 R22.5 PR RÁFEK 13.00-22.5 NEBO DVOJITÁ MONTÁŽ PNEU
10.00-20 16 PR RÁFEK 7.5-20
10.00 R 20 16 PR RÁFEK 7.5-20
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 04775
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.