BSS PS2 17.13
- 1989
- ZELENÁ
- 0 cm³
VIN0782
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 9:33 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7030772
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- BSS PS2 17.13
- Typ
- PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ RŮZNÝ /
- Datum 1. registrace
- 23. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 1. 1989
- Barva
- ZELENÁ
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Přívěs traktorový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělská společnost Mlázovice s.r.o. (IČO 64829545) od 22. 8. 2007
- Provozovatel: Zemědělská společnost Mlázovice s.r.o. (IČO 64829545) od 22. 8. 2007
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 1. 1989 | První registrace | Československá automobilová doprava Třebíč státní podnik (IČO 00568015) | Registr silničních vozidel |
| 6. 10. 1995 | Nový provozovatel | TRADO, s.r.o. (IČO 46905880) | Registr silničních vozidel |
| 31. 10. 1995 | Nový vlastník | S & PARTNER, a.s. (IČO 47673541) | Registr silničních vozidel |
| 31. 10. 1995 | Nový provozovatel | Martin Smětal (IČO 45189731) | Registr silničních vozidel |
| 23. 6. 2004 | Nový provozovatel | Ladislav Konečný (IČO 15507831) | Registr silničních vozidel |
| 4. 6. 2007 | Nový provozovatel | Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o. (IČO 26823411) | Registr silničních vozidel |
| 16. 7. 2007 | Nový provozovatel | Petr Hofman (IČO 42777399) | Registr silničních vozidel |
| 22. 8. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělská společnost Mlázovice s.r.o. (IČO 64829545) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 4. 2026 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 3 lehké
| 22. 4. 2030 |
| 11. 11. 2025 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2029 |
| 24. 9. 2025 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2029 |
| 2. 8. 2024 | Pravidelná STK | Dymokury (č. 3236) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 8. 2028 |
| 14. 5. 2024 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 3 lehké
| 14. 5. 2028 |
| 23. 2. 2024 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 24. 3. 2024 |
| 23. 2. 2024 | Opakovaná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2028 |
| 21. 2. 2024 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 2. 2028 |
| 6. 2. 2024 | Evidenční kontrola | Jičín (č. 3606) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 12. 2023 | Pravidelná STK | Brno (č. 6714) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 12. 2027 |
| 25. 9. 2023 | Pravidelná STK | Kolín (č. 3210) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 9. 2027 |
| 4. 9. 2023 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 31. 8. 2027 |
| 25. 11. 2022 | Evidenční kontrola | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 5. 2022 | Pravidelná STK | Klášterec nad Ohří (č. 3509) | – | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2026 |
| 27. 4. 2022 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 4. 2026 |
| 5. 1. 2022 | Pravidelná STK | Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | 5. 1. 2026 |
| 5. 10. 2021 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 10. 2025 |
| 16. 8. 2021 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 8. 2025 |
| 15. 7. 2020 | Pravidelná STK | Rychvald (č. 3821) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 7. 2024 |
| 29. 5. 2020 | Pravidelná STK | Dymokury (č. 3236) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2024 |
| 12. 5. 2020 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 5. 2024 |
| 27. 4. 2020 | Pravidelná STK | Žatčany (č. 6714) | – | způsobilé | 4 lehké
| 27. 4. 2024 |
| 20. 2. 2020 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 2. 2024 |
| 15. 10. 2019 | Pravidelná STK | Rožnov pod Radhoštěm (č. 3745) | – | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2023 |
| 24. 8. 2019 | Opakovaná STK | Kolín (č. 3210) | – | způsobilé | bez závad | 22. 8. 2023 |
| 22. 8. 2019 | Pravidelná STK | Kolín (č. 3210) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 21. 9. 2019 |
| 29. 6. 2019 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 29. 6. 2023 |
| 28. 5. 2019 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 5. 2023 |
| 22. 10. 2018 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2022 |
| 2. 10. 2018 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 10. 2022 |
| 19. 9. 2018 | Evidenční kontrola | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 7. 2018 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 11. 7. 2022 |
| 20. 6. 2018 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 6. 2022 |
| 30. 4. 2018 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3509) | – | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2022 |
| 1. 12. 2017 | Evidenční kontrola | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 9. 10. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 10. 2021 |
| 10. 8. 2017 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 27. 7. 2021 |
| 27. 7. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 4 vážné
| 26. 8. 2017 |
| 11. 7. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 7. 2021 |
| 22. 5. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | 4 630 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 5. 2021 |
| 18. 4. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2021 |
| 4. 4. 2017 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | způsobilé | bez závad | 3. 4. 2021 |
| 3. 4. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 4 vážné
| 3. 5. 2017 |
| 25. 7. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 7. 2020 |
| 1. 6. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3821) | – | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2020 |
| 11. 5. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 11. 5. 2020 |
| 21. 4. 2016 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3610) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| |
| 16. 2. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 4 lehké
| 16. 2. 2020 |
| 2. 2. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 2. 2020 |
| 16. 11. 2015 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | – | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2019 |
| 4. 11. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 4. 12. 2015 |
| 30. 10. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3745) | – | způsobilé | bez závad | 30. 10. 2019 |
| 5. 8. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2019 |
| 3. 6. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2019 |
| 20. 5. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2019 |
| 29. 9. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 9. 2018 |
| 4. 9. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 9. 2018 |
| 30. 6. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 26. 6. 2018 |
| 24. 4. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3509) | – | způsobilé | bez závad | 24. 4. 2018 |
| 6. 11. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | 4 lehké
| 5. 11. 2017 |
| 9. 10. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 9. 10. 2017 |
| 30. 4. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2017 |
| 16. 4. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | 11 lehkých
| 16. 4. 2017 |
| 12. 3. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 12. 3. 2017 |
| 11. 3. 2013 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | – | způsobilé | 4 lehké
| 21. 2. 2017 |
| 5. 3. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3759) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 3. 2017 |
| 6. 2. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 6. 2. 2017 |
| 6. 2. 2013 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 6. 2012 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2012 |
| 24. 5. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2016 |
| 21. 5. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3821) | 15 000 km | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2016 |
| 17. 5. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 17. 5. 2016 |
| 9. 11. 2011 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | 10 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 9. 11. 2011 |
| 9. 9. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 9. 2015 |
| 19. 8. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 8. 2015 |
| 28. 7. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2015 |
| 17. 6. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 6. 2015 |
| 15. 4. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3836) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2015 |
| 14. 4. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 4. 2015 |
| 3. 11. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3825) | – | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2014 |
| 3. 11. 2010 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3825) | – | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2010 |
| 29. 10. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 3 lehké
| 29. 10. 2014 |
| 24. 9. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2014 |
| 19. 7. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 7. 2014 |
| 30. 6. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 45 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 29. 6. 2014 |
| 1. 4. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3509) | – | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2014 |
| 21. 1. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3526) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 2 vážné, 3 nebezpečné
| 21. 1. 2010 |
| 17. 12. 2009 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | bez závad | 17. 12. 2009 |
| 13. 10. 2009 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3410) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 10. 2013 |
| 8. 10. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 2 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2013 |
| 5. 6. 2009 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 5 927 km | způsobilé | 3 lehké
| 4. 6. 2013 |
| 4. 6. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 5 925 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 2 vážné, 1 nebezpečná
| 1. 1. 1900 |
| 29. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 4. 2013 |
| 20. 4. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 5 000 km | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Československá automobilová doprava Třebíč státní podnik (IČO 00568015)
-
Nový provozovatel TRADO, s.r.o. (IČO 46905880)
-
Konec: provozovatel TRADO, s.r.o. (IČO 46905880)
-
Nový vlastník S & PARTNER, a.s. (IČO 47673541)Nový provozovatel Martin Smětal (IČO 45189731)
-
Konec: vlastník S & PARTNER, a.s. (IČO 47673541)
-
Nový provozovatel Ladislav Konečný (IČO 15507831)
-
Konec: provozovatel Ladislav Konečný (IČO 15507831)
-
Nový provozovatel Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o. (IČO 26823411)
-
Nový provozovatel Petr Hofman (IČO 42777399)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělská společnost Mlázovice s.r.o. (IČO 64829545)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍNPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-10-56-5005
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-18-57-8009
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-22-54-9068
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2030 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-26-04-0294
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- BSS PS2 17.13
- Typ
- PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ RŮZNÝ /
- VIN
- 0782
- PČV
- 7030772
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- BSS
- Datum 1. registrace
- 23. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 1. 1989
- Druh (typ)
- 10 SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 2150
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 4250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8500/ 8500
8500/ 8500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2300
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 16.5-22.5 18 PR/ 13.00-22.5
16.5-22.5 18 PR/ 13.00-22.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS n.p.
- Výrobní číslo karoserie
- 0782
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO ∅ 50 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- BF366963
- Číslo ORV
- ZAB019333
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- doč.vyř.č.314/07, přestavba na přív. traktorový
- Další záznamy
- Provedena přestavba na přívěs traktorový Čj:RD/01/1190/08-18
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 0782
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.