MANET S 100
- 1962
- MODROZEL-SVĚTLÁ
- benzin (BA)
- 98 cm³
- 5,1 kW ≈ 7 k
VIN13685
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 17:37 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7039660
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1962. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MANET
- Model
- S 100
- Typ
- MANET S 100 /
- Rok výroby
- 1962
- Datum 1. registrace
- 6. 8. 1962
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 8. 1962
- Barva
- MODROZEL-SVĚTLÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 98 cm³
- Výkon
- 5,1 kW
- Kategorie
- L3 – Skútr
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 21. 4. 2008
- Provozovatel: fyzická osoba od 21. 4. 2008
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 8. 1962 | První registrace | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 1. 12. 2004 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 21. 4. 2008 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 9. 2026 | Pravidelná STK | Nový Jičín (č. 3815) | 9 787 km | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2030 |
| 16. 6. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Hrejkovice (č. 3319) | 2 344 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 16. 6. 2030 |
| 13. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Pelhřimov (č. 3311) | 12 982 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 13. 3. 2028 |
| 13. 11. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 3307) | 36 683 km | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 11. 2026 |
| 20. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Pelhřimov (č. 3311) | 10 871 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 20. 9. 2025 |
| 30. 8. 2023 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3642) | 61 467 km | způsobilé | 8 lehkých
| 30. 8. 2025 |
| 29. 8. 2023 | Měření emisí | Česká Třebová (č. 461130) | 61 445 km | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2025 |
| 13. 7. 2022 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 7. 2026 |
| 1. 7. 2022 | Evidenční kontrola | Vysoké Mýto (č. 3642) | 60 953 km | způsobilé | bez závad | |
| 23. 3. 2022 | Pravidelná STK | Praha (č. 3128) | – | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2026 |
| 27. 9. 2021 | Evidenční kontrola | Mladá Boleslav (č. 3234) | 1 996 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 20. 9. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Pelhřimov (č. 3311) | 9 082 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 20. 9. 2023 |
| 9. 8. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Smiřice (č. 3627) | 60 532 km | způsobilé | 13 lehkých
| 9. 8. 2023 |
| 1. 7. 2021 | Evidenční kontrola | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | 60 531 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 5. 2021 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | 2 344 km | způsobilé | 4 lehké
| 22. 5. 2025 |
| 21. 5. 2021 | Měření emisí | Hrejkovice (č. 530508) | 2 344 km nižší než dříve | – | bez závad | 21. 5. 2025 |
| 13. 9. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Pelhřimov (č. 3311) | 8 425 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 13. 9. 2021 |
| 23. 5. 2019 | Měření emisí | Soběslav (č. 430831) | 38 434 km | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2021 |
| 13. 9. 2017 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 4 836 km | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 9. 2019 |
| 11. 7. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3311) | 4 621 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 7. 6. 2017 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 10. 5. 2021 |
| 10. 5. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 2 vážné
| 9. 6. 2017 |
| 21. 3. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 3. 2021 |
| 12. 10. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 11. 11. 2015 |
| 12. 10. 2015 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2019 |
| 20. 11. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 5 564 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 20. 11. 2017 |
| 29. 5. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3113) | 42 160 km | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 5. 2015 |
| 28. 5. 2013 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 5. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | 10 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 5. 2017 |
| 24. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 3 lehké
| 23. 5. 2016 |
| 23. 5. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | 1 518 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2016 |
| 22. 12. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 12. 2015 |
| 8. 6. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 6. 2015 |
| 8. 6. 2011 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3113) | 3 902 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 8. 6. 2013 |
| 19. 4. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2015 |
| 31. 3. 2011 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | 7 985 km | způsobilé | bez závad | 31. 3. 2011 |
| 30. 7. 2010 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3738) | 5 492 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2010 |
| 14. 9. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 9. 2013 |
| 3. 6. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 3. 6. 2013 |
| 21. 5. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 31 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 21. 5. 2011 |
| 12. 5. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | 1 000 km | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 31. 12. 2004 · stanice: MARTINSKÁ ČTVRŤ 1739, 74401, FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2010 · stanice: PALACKÉHO 2301/31, 74101, NOVÝ JIČÍN
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu ODRY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2030 · stanice: PALACKÉHO 2301/31, 74101, NOVÝ JIČÍN · protokol CZ-3815-26-09-0950
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (MANET S 100 1962 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 0 %
Srovnáváme s 418 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MANET S 100
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- MANET
- Obchodní označení
- S 100
- Typ
- MANET S 100 /
- VIN
- 13685
- PČV
- 7039660
- Druh vozidla
- Skútr
- Kategorie vozidla
- L3
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1962
- Datum 1. registrace
- 6. 8. 1962
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 8. 1962
- Druh (typ)
- RÁM
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- S 100
- Číslo motoru
- 13685
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 5.1 / 5500
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 98
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 70
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0.046
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 1910/ 562/ 950
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 112
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 262/ 262
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 3X14/ 1.5AX2
3X14/ 1,5AX2
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 13685
- Barva
- MODROZEL-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 207
- Číslo ORV
- UBJ985143
- Druh RZ
- MOTOCYKL
- Doplňkový text na TP
- DEPOZIT OD/14-222/08
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 13685
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.