ŠKODA
- 1984
- ORANŽOVÁ
- motorová nafta (NM)
- 11940 cm³
- 148 kW ≈ 201 k
VIN450020402
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/450020402
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 15. 1. 2021 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 7 dnů (9. 6. 2014 až 16. 6. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Typ
- ŠKODA 706 MTSP 25 VSV 6/IV / 706
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 12. 3. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 3. 1984
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11940 cm³
- Výkon
- 148 kW
- Kategorie
- SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jaroslav Dostál (IČO 42699541) od 16. 6. 2014
- Provozovatel: Jaroslav Dostál (IČO 42699541) od 16. 6. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 3. 1984 | První registrace | Správa a údržba silnic Olomouc (IČO 00096415) | Registr silničních vozidel |
| 14. 5. 2002 | Nový provozovatel | Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace (IČO 70960399) | Registr silničních vozidel |
| 16. 11. 2011 | Nový vlastník | Olomoucký kraj (IČO 60609460) | Registr silničních vozidel |
| 9. 6. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Jaroslav Dostál (IČO 42699541) | Registr silničních vozidel |
| 9. 6. 2014 | Nový vlastník | Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace (IČO 70960399) | Registr silničních vozidel |
| 16. 6. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Jaroslav Dostál (IČO 42699541) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 6. 2020 | Evidenční kontrola | Moravské Budějovice (č. 3730) | 9 740 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | |
| 15. 1. 2020 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Olomouc (č. 3818) | 9 257 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 15. 1. 2020 |
| 15. 1. 2020 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 9 257 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 15. 1. 2021 |
| 15. 1. 2020 | Měření emisí | Olomouc (č. 580508) | 9 256 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 15. 1. 2021 |
| 13. 6. 2014 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3723) | 91 165 km | způsobilé | 1 lehká | |
| 11. 3. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 86 132 km | způsobilé | 3 lehké | 11. 3. 2014 |
| 20. 3. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 80 497 km | způsobilé | 5 lehké | 20. 3. 2013 |
| 8. 3. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 73 200 km | způsobilé | 6 lehké | 8. 3. 2012 |
| 25. 3. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 67 800 km | způsobilé | 4 lehké | 25. 3. 2011 |
| 16. 4. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 60 800 km | způsobilé | 3 lehké | 16. 4. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Správa a údržba silnic Olomouc (IČO 00096415)
-
Nový provozovatel Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace (IČO 70960399)
-
Nový vlastník Olomoucký kraj (IČO 60609460)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2013 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2014 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Nový vlastník a provozovatel Jaroslav Dostál (IČO 42699541)Nový vlastník Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace (IČO 70960399)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2014 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOVEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2014 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV
-
Nový vlastník a provozovatel Jaroslav Dostál (IČO 42699541)Vyřazení z provozu PROSTĚJOV
-
Konec vyřazení z provozu PROSTĚJOVVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2021 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-20-01-0398Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2020 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-20-01-0404
-
Konec vyřazení z provozu PROSTĚJOV
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-20-06-1079
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Typ
- ŠKODA 706 MTSP 25 VSV 6/IV / 706
- Varianta
- MTSP 25
- Typ kód
- 706
- VIN
- 450020402
- PČV
- 7083014
- Druh vozidla
- PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Kategorie vozidla
- SS
- Výrobce vozidla
- LIAZ n.p., Jablonec nad Nisou, Česká republika
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 12. 3. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 3. 1984
- Druh (typ)
- 99 NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- LIAZ n.p., Jablonec nad Nisou, Česká republika
- Typ motoru
- M 634
- Číslo motoru
- K11-397-0660
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 148 / 2000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11940
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 68
Emise a spotřeba
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 29 / 45
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 107/
- Za jízdy
- 89
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6480/ 2500/ 2620
- Rozvor [mm]
- 3650
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 6700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6000/ 6000
10000/ 10000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11,00 R 20 16 PR/ 8,0 - 20
11,00 R 20 16 PR/ 8,0 - 20
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZA177304
- Číslo ORV
- ZAA444439
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 151
- Doplňkový text na TP
- Na základě prohlášení výrobce vozidla schválena přestavba spočívající ve změně kategorie vozidla N3 na kategorii SS. Vozidlo technicky nezměněno.
- Další záznamy
- Na vozidlo je možno namontovat různé specializované zemědělské nástavby jako
např. fekální nástavbu, rozmetadlo chlévské mrvy RMA-8 apod.
V případě použití těchto nástaveb musí mít řidič takto vybaveného vozidla vždy
u sebe technické osvědčení použité nástavby.
Na vozidlo nesmí být montovány nepovolené a neschválené nástavby.
Vozidlo není určeno k tažení přípojných vozidel a nemusí být vybaveno tachografem.
Na vozidle namontováno „tažné zařízení“ TŘÍDY C; ZÁVĚS 16 ČSN 30.3660.2, který
není určen k tažení přípojných vozidel, ale slouží k vyproštění vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Na základě prohlášení výrobce vozidla byla schvlálena přestavba spočívající ve změně
kategorie vozidla N3 na kategorii SS. Vozidlo technicky nezměněno.
Přestavba schválena na základě Rozhodnutí měÚ Konice ze dne 28.1.2020
pod č.j.: OD-5-13/2020.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 450020402
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.