BSS ps2 17.13
- 1990
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
VIN5092
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 9. listopadu 2026 v 0:25 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7089484
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zanikloV registru je zapsán zánik vozidla, typicky po předání do sběru autovraků, likvidaci v jiném státě EU nebo zničení. Zaniklé vozidlo nesmí v Česku jezdit.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- ps2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 12. 1991
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Kategorie
- O4 – Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Stav v registru
- zaniklé
Aktuálně v registru
- Vlastník: RECTA s.r.o. (IČO 47539372) od 2. 8. 2004
- Provozovatel: RECTA s.r.o. (IČO 47539372) od 2. 8. 2004
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1990 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 10. 12. 1991 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 10. 12. 1991 | Nový provozovatel | TECHNICKÉ SLUŽBY MĚSTA ROKYTNICE NAD JIZEROU (IČO 00402192) | Registr silničních vozidel |
| 18. 1. 1993 | Nový provozovatel | Město Rokytnice nad Jizerou (IČO 00276057) | Registr silničních vozidel |
| 18. 12. 2002 | Nový provozovatel | R O T E S, spol. s r.o. Rokytnice nad Jizerou (IČO 47450371) | Registr silničních vozidel |
| 23. 2. 2004 | Nový provozovatel | RECTA S.R.O. 157 NACERADEC / VLAŠIM / | Registr silničních vozidel |
| 2. 8. 2004 | Nový vlastník a provozovatel | RECTA s.r.o. (IČO 47539372) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 9. 2026 | Pravidelná STK | Lovosice (č. 3538) | – | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2030 |
| 3. 9. 2026 | Pravidelná STK | Blansko (č. 3736) | – | způsobilé | bez závad | 3. 9. 2030 |
| 19. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Zlín (č. 3713) | 26 897 km | způsobilé | 3 lehké
| 19. 8. 2027 |
| 20. 8. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Zlín (č. 3713) | 26 897 km | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 8. 2026 |
| 16. 6. 2025 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3220) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 6. 2029 |
| 5. 6. 2025 | Pravidelná STK | Strakonice (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2029 |
| 8. 4. 2025 | Pravidelná STK | Třinec (č. 3824) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 4. 2029 |
| 26. 8. 2024 | Evidenční kontrola | Znojmo (č. 3766) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 6. 2024 | Pravidelná STK | Brno (č. 6714) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 6. 2028 |
| 16. 4. 2024 | Pravidelná STK | Staré Město (č. 3719) | 26 635 km | způsobilé | 8 lehkých
| 16. 4. 2025 |
| 16. 4. 2024 | Měření emisí | Staré Město (č. 470544) | 26 634 km | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2025 |
| 15. 8. 2023 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3717) | – | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2027 |
| 15. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Zlín (č. 3713) | 26 589 km | způsobilé | 10 lehkých
| 15. 5. 2024 |
| 8. 8. 2022 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3532) | – | způsobilé | bez závad | 8. 8. 2026 |
| 12. 5. 2022 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 26 589 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 5. 2023 |
| 11. 5. 2022 | Měření emisí | Zlín (č. 570523) | 26 589 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2023 |
| 7. 4. 2022 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3645) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 4. 2026 |
| 30. 11. 2021 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3836) | – | způsobilé | bez závad | 30. 11. 2025 |
| 3. 6. 2021 | Pravidelná STK | Lysá nad Labem (č. 3240) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 6. 2025 |
| 22. 4. 2021 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 688 209 km | způsobilé | 2 lehké
| 22. 4. 2022 |
| 15. 4. 2021 | Měření emisí | Zlín (č. 570504) | 688 209 km | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2022 |
| 29. 10. 2020 | Pravidelná STK | Strakonice (č. 3303) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 10. 2024 |
| 2. 4. 2020 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 687 894 km | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 4. 2021 |
| 2. 4. 2020 | Měření emisí | Zlín (č. 470533) | 68 789 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 2. 4. 2021 |
| 14. 11. 2019 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | – | způsobilé | 3 lehké
| 13. 11. 2023 |
| 16. 8. 2019 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3766) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 8. 2023 |
| 29. 5. 2019 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 684 364 km | způsobilé | 13 lehkých
| 29. 5. 2020 |
| 28. 5. 2019 | Měření emisí | Zlín (č. 570504) | 684 342 km | způsobilé | 1 lehká
| 28. 5. 2020 |
| 30. 4. 2019 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | 4 lehké
| 30. 4. 2023 |
| 1. 2. 2018 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 668 298 km | způsobilé | 7 lehkých
| 1. 2. 2019 |
| 1. 2. 2018 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 668 294 km | – | bez závad | 1. 2. 2019 |
| 23. 11. 2017 | Pravidelná STK | Blansko (č. 3736) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 11. 2021 |
| 21. 11. 2017 | Evidenční kontrola | Znojmo (č. 3766) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 7. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3645) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 7. 2021 |
| 16. 2. 2017 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 2. 2021 |
| 15. 2. 2017 | Na žádost zákazníka | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 2. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 656 494 km | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 2. 2018 |
| 13. 2. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné
| 15. 3. 2017 |
| 25. 10. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 10. 2020 |
| 14. 9. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2020 |
| 27. 6. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | bez závad | 27. 6. 2020 |
| 10. 2. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 6 192 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 10. 2. 2017 |
| 3. 2. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 86 829 km | způsobilé | 2 lehké
| 3. 2. 2016 |
| 31. 1. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 63 287 km | způsobilé | 2 lehké
| 31. 1. 2015 |
| 21. 11. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3736) | – | způsobilé | bez závad | 21. 11. 2017 |
| 29. 10. 2013 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | |
| 22. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 5. 2017 |
| 11. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 5. 2014 |
| 31. 1. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 39 584 km | způsobilé | 3 lehké
| 31. 1. 2014 |
| 18. 10. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 18. 10. 2016 |
| 4. 10. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 10. 2016 |
| 27. 8. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 8. 2016 |
| 27. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 4. 2016 |
| 14. 2. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 30 307 km | způsobilé | 1 lehká
| 14. 2. 2013 |
| 30. 9. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 9. 2015 |
| 19. 9. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 19. 9. 2015 |
| 27. 1. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 13 376 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 27. 1. 2012 |
| 8. 1. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 36 112 km | způsobilé | 3 lehké
| 8. 1. 2011 |
| 24. 11. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3736) | – | způsobilé | bez závad | 24. 11. 2013 |
| 28. 1. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 25 872 km | způsobilé | 4 lehké
| 28. 1. 2010 |
| 14. 10. 2008 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 14. 10. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel TECHNICKÉ SLUŽBY MĚSTA ROKYTNICE NAD JIZEROU (IČO 00402192)
-
Nový provozovatel Město Rokytnice nad Jizerou (IČO 00276057)
-
Nový provozovatel R O T E S, spol. s r.o. Rokytnice nad Jizerou (IČO 47450371)
-
Nový provozovatel RECTA S.R.O. 157 NACERADEC / VLAŠIM /
-
Nový vlastník a provozovatel RECTA s.r.o. (IČO 47539372)
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: nezjištěn · stanice: LOKET 52, 257 65, ČECHTICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2008 · stanice: LOKET 52, 257 65, ČECHTICE
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS ps2 17.13 1990 v ČR v průměru 1,3, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 78,4 %
Srovnáváme s 608 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS ps2 17.13
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- ps2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13
- VIN
- 5092
- PČV
- 7089484
- Druh vozidla
- Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O4
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 12. 1991
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 4550
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 5092
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1898
- Číslo TP
- AK421686
- Číslo ORV
- UAC918497
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- VLAŠIM
- Doplňkový text na TP
- 461/2005 Depozit 422/2009
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 5092
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.